فقط با رژیم دکتر کرمانی تونستم وزنم و اضافه کنم! - - - رکوردداران

فقط با رژیم دکتر کرمانی تونستم وزنم و اضافه کنم!

فقط با رژیم دکتر کرمانی تونستم وزنم و اضافه کنم! - 2 - - رکوردداران

مصــاحبه اختصاصی

با آلا عسگری

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


سلام. آلا عسگری هستم. 24 سالمه و ساکن مشهدم. قبل از اینکه رژیم چاقی دکتر کرمانی رو بگیرم 39 کیلو بودم. وقتی با سایت دکتر کرمانی آشنا شدم و BMI ام رو حساب کردم، با توجه به  قدم که 159 بود، متوجه شدم 10 کیلو کمبود وزن دارم. خدا رو شکر بعد از رعایت رژیم سه ماهه دکتر کرمانی حدود پنج کیلو وزن اضافه کردم و الان 43 کیلو و 400 گرم هستم. که این برای من موفقیت بزرگی حساب میشه.

من از بچگی لاغر بودم. با اینکه هیچ بیماری نداشتم همیشه کمبود وزن اذیتم می‌کرد. علت اصلی این کمبود وزنم استرس و اضطراب زیادی بود که داشتم. از بچگی پیش متخصص تغذیه زیاد می‌رفتم و رژیم های مختلفی رو امتحان می‌کردم تا بتونم چاق بشم، اما همیشه به بن بست می‌خوردم. با بقیه رژیم ها دائم مجبور بودم قرص و مکمل بخورم و با قطع داروهایی که  توی برنامه رژیمم بود، دوباره برمی‌گشتم سرِ خونه اول.

لاغری بیش ازحد باعث شده بود که ظاهر خوبی نداشته باشم و این روی اعتماد به نفسم تاثیر می‌ذاشت و حس بدی بهم می‌داد. نمی‌تونستم لباس هایی رو که دوست دارم بپوشم چون به تنم زار می زد. تا اینکه اواخر فروردین تصمیم جدی گرفتم وزن اضافه کنم. اما این بار می‌خواستم یه  رژیم درست و حسابی بگیرم و بهش پایبند باشم تا دیگه وزنم برنگرده. اطرافیانم خیلی از رژیم دکتر کرمانی نتیجه گرفته بودن. منم تشویق شدم که رژیم چاقی ایشون رو امتحان کنم و حالا از انتخابم خیلی خوشحالم.

یکی از ویژگی های مهم رژیم دکتر کرمانی این بود که از دارو و مکمل خبری نبود و فقط با توجه به خوراکی ها، ورزش وسبک زندگی درست تونستم تو سه ماه  پنج کیلو وزن اضافه کنم. قبلا فقط به وعده های اصلی توجه می‌کردم اما بعد از رژیم یاد گرفتم که میان وعده‌ها چقدر تو افزایش وزن تاثیر دارن.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany
 

در کنار برنامه غذایی، به توصیه پشتیبان های خوب سایت دکتر کرمانی ورزش کردن رو هم شروع کردم. در حال حاضر هفته ای دو یا سه بار ورزش می‌کنم و از این کار لذت می‌برم. با اینکه فقط سه ماه از رژیم گرفتن من گذشته اما تونستم پنج کیلو وزن اضافه کنم و این پیشرفت خیلی بزرگی برام بود. همین نتیجه خوب باعث شده انرژی بگیرم و رژیمم رو ادامه بدم.

با اینکه فقط پنج کیلو اضافه کردم، اما این تغییر وزن کاملا توی چهره م حس می‌شه و اطرافیان دائم تشویقم میکنن که رژیم رو ادامه بدم. همه می‌گن خیلی ظاهرت تغییر کرده و خیلی بهتر شدی. الان دیگه حس خوبی نسبت به چهره و اندامم دارم. دوست دارم همین روند ادامه داشته باشه تا به وزن ایده آلم برسم. واقعا  تصور نمی‌کردم یه رژیم انقدر روی من بتونه تاثیر بذاره.

توصیه من به همه کسانی که تصمیم گرفتن رژیم افزایش وزن بگیرن اینکه:

  • از یه رژیم اصولی و درست استفاده کنن.
  • برای افزایش وزن نیاز به پرخوری و غذاهای ناسالم نیست.
  • به خودشون اطمینان داشته باشد.
  • مطمئن باشن که به وزن ایده آلشون می‌رسن.

3.9/5 - (9 امتیاز)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

یک نفر نیاز به افزایش وزن دارد. ۳۰ مرداد ۱۴۰۰

سلام آقای کرمانی من قدم ۱۶۰ و وزن مطلوبم باید۵۳کیلوگرم باشه در حالی که ۴۳ کیلوگرم وزن دارم . بیماری ندارم بدنم در سلامت کامل. به طور کلی در چه مدت با رژیم شما میتونم به وزن مطلوبم برسم؟ بدون خراب شدن فرم بدن.

کارشناس به اندام ۱۰ شهریور ۱۴۰۰

سلام دوست خوبم اگر دقیقا طبق رژیمتون عمل کنید و بیماری خاصی نداشته باشید میتونید در یک ماه بین 2 تا 4 کیلو افزایش وزن داشته باشید برای دریافت رژیم افزایش وزن دکتر کرمانی به این لینک مراجعه کنید