به لطف رژیم دکتر کرمانی از عمل جراحی خلاص شدم!

مصــاحبه اختصاصی

با علی قربانی

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


علی قربانی هستم 21 سالمه و ساکن شهرری تهرانم. قدم 170 هست و وزن اولیه‌م 105 کیلو بود، اما الان به لطف رژیم دکتر کرمانی به 70 کیلو رسیدم. من اوایل خیلی پرخوری می‌کردم. گاهی توی هر وعده دوبار غذا می‌خوردم خلاصه خوش‌خوراک بودم و برای همین هم بود که حسابی چاق شده بودم و وزنم بالا رفته بود.
مادرم از خیلی سال‌های پیش با رژیم دکتر کرمانی آشنا بود. بیست و چند سال پیش قبل از اینکه من به دنیا بیام با رژیم ایشون 40 کیلو وزن کم کرده بود. خودمم وقتی درگیر اضافه وزن شدم، به پیشنهاد مادرم اومدم سراغ رژیم دکتر کرمانی. علاوه بر مادرم، خواهرم هم از رژیم دکتر کرمانی استفاده کرده بود و 12 کیلو لاغر شده بود.
منم دیگه از چاقی خسته شده بودم. قبلا مشکل دیسک کمر داشتم و مهره‌های پشتم مشکل داشت. بعد از لاغری رفتم سی‌تی‌اسکن و دکتر گفت خیلی وضعیتم بهتر شده اگر همونجور می‌موندم باید جراحی می‌کردم. رژیم دکتر کرمانی خیلی به من لطف کرد وگرنه کارم به عمل می‌کشید.
همین خوبی‌های رژیمه که سختیاش رو هم قابل تحمل می‌کنه. ممکنه گاهی ضعف کنی یا مشکلات جزئی مثل یبوست و ریزش مو پیش بیاد ولی در مقابل به دست آوردن سلامتی اینا چیزی نیست و خیلی ارزش داره.
من رژیم سه ماهه‌ی دکتر کرمانی رو دریافت کردم. بعد از اون هم یک بار رژیمم رو تمدید کردم. اما بعدش هم رعایت کردم و زیاده‌روی نکردم. یعنی الان دیگه یاد گرفتم چه جوری غذا بخورم. یه جورایی می‌شه گفت عادت غذاییم رو تغییر دادم و سبک درست رو در پیش گرفتم.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany

توی شش ماه تونستم خودمو به وزن هشتاد کیلو برسونم و یک سال بعد از شروع رژیم وقتی رفتم روی ترازو دیدم، 70 کیلو شدم. دو دوره رژیم دریافت کردم و بعد از اون هم خودم رعایت می‌کردم. یاد گرفته بودم چیکار بکنم و بازم وزن کم می‌کردم. قبلا سایزم چهارایکس بود، اما الان مدیوم می‌پوشم.!
خیلی‌ها از لاغریم تعجب می‌کنن و بهم می‌گن حتما عمل کردی یا نکنه معتاد شدی!!! حرفای عجیب و غریبی می‌شنوم باورشون نمیشه با رژیم اینطور بتونم لاغر شم .
زمانی که اضافه وزن داشتم، واقعا چاقی اذیتم می‌کرد. بین دوستام، توی دانشگاه و حتی اطرافیان در این باره حرف می‌شنیدم و اذیت می‌شدم سنی هم نداشتم و به همین خاطر، این اضافه وزن بیشتر به چشم می‌اومد. دیگه یه روز توی آینه نگاه کردم و تصمیم گرفتم لاغر بشم.
مادرم از قدیم ترازوی دکتر کرمانی رو داشت و باهاش رژیم گرفته بود و هنوز که هنوزه نگهش داشته بود. منم از همون ترازو استفاده می‌کردم.


وزن اولیه: 105 کیلو گرم

وزن پایانی: 70 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 35 کیلو گرم

بیست سال قبل مادرم با رژیم دکتر کرمانی لاغر شده بود و حالا نوبت من بود که از رژیم ایشون استفاده کنم.


قبلا دنبال رژیم نبودم ولی خوب گاهی باشگاه می‌رفتم. البته نتیجه‌ای نداشت؛ چون زود خسته شدم و ولش کردم. برام سخت بود با اضافه وزن بخوام اینطوری ورزش کنم. خلاصه که خیلی بهم فشار می‌اومد.
توی عید نوروز من رژیم داشتم و هر جا می‌رفتم، فامیل و بقیه مدام می‌پرسیدن یا مسخره می‌کردن اما من کار خودمو می‌کردم حتی ترازومو می‌بردم و حساب دقیق هرچی که می‌خواستم بخورم رو داشتم. توی این رژیم همه چیز می‌تونستم بخورم. خوبیش این بود که صرفا نمی‌گفت مثلا برو هویج بخور فقط! یا کلم بروکلی بخور! نه. همه چیز مجاز بود حتی پیتزا! فقط به اندازه می‌خوردم.
پیاده‌روی زیاد می‌کردم و این خیلی تاثیر داشت توی روند کاهش وزنم. شغلم هم طوریه که زیاد فعالیت می‌کنم و رفت و آمد دارم.
من به خودم خیلی انگیزه می‌دادم برای لاغر شدن. اطرافیان خیلی اوقات ناخواسته انرژی منفی می‌دن یا هی می‌گن سخت نگیر ولش کن یا چقدر لاغر شدی و از این صحبتا. ولی مهم اراده‌س. من اراده کرده بودم و دیگه هیچ حرفی بهم نفوذ نمی‌کرد و روم تاثیری نمی‌ذاشت.
اینکه مادرم هم با همین رژیم قبلا لاغر شده بود و نتیجه دیده بود باعث شد من با خیال راحت به رژیم دکتر کرمانی اعتماد کنم و مطمئن بودم که نتیجه می‌گیرم.توصیه‌ی من به همه‌ی کسانی که قصد کاهش وزن دارن اینه که:
1- باید خودتون بخواید که لاغر بشید، چون همه چیز به اراده‌ی خودتون بستگی داره
2- به حرف اطرافیان گوش ندید و کار خودتون رو بکنید
3- چیزای با ارزش سخت به دست میان و سلامتی با ارزش‌ترین دارایی ماست.

4/5 - (24 امتیاز)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

فاطمه ۲۲ فروردین ۱۴۰۱

آفرین