با رژیم دکتر کرمانی فهمیدم که چقدر عادات غذایی غلط داشتم - - - رکوردداران

با رژیم دکتر کرمانی فهمیدم چقدر عادات غذایی اشتباه داشتم

با رژیم دکتر کرمانی فهمیدم که چقدر عادات غذایی غلط داشتم - 2 - - رکوردداران

مصــاحبه اختصاصی

با محمد حسن زاده

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


محمد حسن زاده 12 سال از استان کرمان هستم.
قبل ازاینکه رژیم غذایی را شروع کنم 77 کیلوگرم بود که الان به کمک رژیم دکتر کرمانی در طول 7 ماه،23 کیلوگرم را کم کردم و به 54 کیلو رسیدم.
تمام اعضای خانواده ام دارای اضافه وزن هستند و من تنها نبودم. گاهی اوقات فکر می کردم که اضافه وزنم ژنتیکی است و با هیچ روشی قابل درمان نیست ولی چیز دیگری بود. از سن 9 سالگی اضافه وزنم خیلی ناراحت کننده بود چون دیگر تمام لباس هایم تنگ شده بود و همه چیز برایم آزاردهنده بود. بنابراین با همراهی خانواده رژیم دکتر کرمانی را شروع کردم. همیشه با خودم می گفتم من باید خوش اندام شوم و حتما می شوم.

این اولین باری بود که می خواستم رژیم را شروع کنم و اصلا برای لاغرشدن هیچ فکری نکرده بودم. فقط اینکه چون مادرم قبلا رژیم دکتر کرمانی را گرفته بود و نتیجه داشت من هم با برنامه کم کرمانی برای رسیدن به هدفم گام برداشتم و شروع به کم غذاخوردن کردم. از آن روز به بعد بر اساس نیازهای بدنم غذا می خوردم. با این رژیم متوجه شدم که چقدر عادت غذایی ام اشتباه بود و به همین دلیل است که اضافه وزن داشتم.
اوایل شروع رژیم برایم سخت بود ولی کم کم عادت کردم چون هدفی بزرگ داشتم. هنوز یادم نمی رود اولین باری که عدد روی ترازو را دیدم خیلی خوشحال شدم. با مشاهده عدد ترازو، کاهش وزن خیلی راحت تر از آن چیزی شده بود که در ذهنم با خودم فکر می کردم.


وزن اولیه: 77 کیلو گرم

وزن پایانی: 54 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 23 کیلو گرم

در طول این مدت با اراده قوی که داشتم الگوی غذاخوردنم را تغییر دادم و توانستم با دیگر اعضای خانواده هماهنگ باشم. تمام اعضای خانواده مرا تشویق می کردند و هیچ کس از رژیمی که گرفته بودم ناراضی نبود

با رژیم دکتر کرمانی فهمیدم که چقدر عادات غذایی غلط داشتم - 4 - - رکوردداران

از روزی که وزنم کم شده است فوتبال را هم انجام می دهم. چون ورزش و تغذیه در کنار همدیگر بهتر جواب می دهند. بعضی وقت ها در منزل و برخی اوقات هم در باشگاه ورزش می کنم.
در طول این مدت با اراده قوی که داشتم الگوی غذاخوردنم را تغییر دادم و توانستم با دیگر اعضای خانواده هماهنگ باشم. تمام اعضای خانواده مرا تشویق می کردند و هیچ کس از رژیمی که گرفته بودم ناراضی نبود ولی خودم گاهی اوقات از محدودیت های غذایی که برای خودم ایجاد کرده بودم ناراضی بودم و دوست داشتم یک وعده هات داگ بخورم بدون اینکه کالری یا سالم بودن آن را در نظر بگیرم. همیشه در طول رژیم از برنامه دلخواه استفاده می کردم چون تمام غذاهای مورد علاقه ام را داشت.
هرگز در کنار رژیم غذایی از قرص های لاغری استفاده نمی کردم چون آقای دکتر کرمانی اجازه چنین کاری را نمی دهند و مخالف هستند. تاکنون در طول کاهش وزن دچار مشکلی نشدم و همه چیز خوب پیش می رود اما نگران بعد هستم و می ترسم که دوباره اضافه وزنم برگردد. از پشتیبانان سایت دکتر کرمانی خیلی راضی هستم چون مرتب با من در ارتباط هستند و راهنمایی می کنند. امیدوارم که به کمک آنها هرگز دچار افزایش وزن همانند قبل نشوم. زمان حضور در در مهمانی ها و … هم سعی می کردم بشقاب خود را با سبزیجات پر کنم و معلوم نباشد که غذای کمتری می خورم.


با رژیم دکتر کرمانی فهمیدم که چقدر عادات غذایی غلط داشتم - 6 - - رکوردداران

توصیه من به همه دوستان این است که:
در شش وعده غذا بخورید (سه میان وعده و سه وعده اصلی) .
در هر وعده غذای کم بخورید در حد نیاز بدن.
همچنین برای رسیدن به هر هدفی که دارید کافی است اول پشتکار و اراده قوی داشته باشید مطمئنا شما هم مثل من موفق خواهید شد.

4.8/5 - (18 امتیاز)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

پارسا 1401/05/06

💪💪💪👌👏👏

مونارحیمی 1398/08/20

سلام لطفا راهنمایی کنید من تصمیم گرفنم رژیم بگیرم فقط بین اینکه حضوری به مرکز دکتر درکرج مراجعه کنم یا اینترنتی شک دارم ممنون

کارشناس به اندام 1398/08/21

سلام دوست عزیز. روزتون بخیر. ببینید رژیم آنلاین و حضوری هر کدوم مزایای خودشو داره در رژیم آنلاین شما لازم نیست به دفتر مراجعه کنید و وزنتون رو از طریق سیستم اعلام کی کنید. پشتیبانی هم هر دو هفته با شما تماس خواهند گرفت و می تونید راهنمایی های لازم رو بگیرید. در رژیم حضوری کارشناس های مورد تایید دکتر کرمانی در نمایندگی ها تشریف دارن و می تونید وزن کشی و مشاوره رو به صورت حضوری انجام بدین. اگر نیاز به راهنمایی بیشتری دارین، عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید

فاطمه حاتمیپور 1398/07/03

دید گاه من برای لاغری سالم بودن بدنم است

کارشناس به اندام 1398/07/08

بسیار عالی

سمیه 1398/06/30

سلام من چجور ثبت نام کنم ایمیل ندارم

کارشناس به اندام 1398/07/01

سلام و روزتون بخیر. برای ثبت نام لزوما به ایمیل نیاز ندارید و به دو صورت می تونید عمل کنید: 1) عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان ها با شما تماس بگیرن و ثبت نام رو برای شما انجام بدن و 2) به بخش ثبت نام سایت یعنی این آدرس مراجعه کنید و در قسمت می خواهید رژیم بگیرید دکمه ثبت نام رو بزنید و شماره تلفن همراه خودتون رو وارد کنید. موفق باشید.

سوسن 1398/06/29

سلام قدم 155وزنم 76

کارشناس به اندام 1398/06/30

سلام و روز بخیر. برای دریافت رزیم غذایی و مشاوره رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و یا مستقیما از طریق این لینک جهت ثبت نام اقدام کنید.