دکتر کرمانی بهم یاد داد برای بدنم ارزش قائل باشم. - - - رکوردداران

دکتر کرمانی بهم یاد داد برای بدنم ارزش قائل باشم.

دکتر کرمانی بهم یاد داد برای بدنم ارزش قائل باشم. - 2 - - رکوردداران

مصــاحبه اختصاصی

با حسین هادی

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


حسین هادی هستم و تو استان تهران زندگی می کنم. 8 سال پیش رژیم گرفتم، اما چون رعایت نکردم وزنم دوباره برگشت. زمانی که دوباره تصمیم به کاهش وزن گرفتم 95 کیلو بودم.
تابستون ها عذاب می کشیدم و به خاطر گرمای زیاد از خونه بیرون نمی اومدم. لباس خریدن برام معضل شده بود و هر وقت می رفتم مغازه چیزی بخرم، فروشنده بهم می گفت بذار ببینم تو انبار چیزی اندازه ت داریم یا نه؟ گاهی اوقات بعد از کلی معطل شدن بهم می گفت که لباس سایزت رو نداریم و من خیلی خجالت می کشیدم. همیشه آرزوم این بود که بتونم شلوار جین سایزم و پیدا کنم و موقع پوشیدن پیراهن، بین دکمه های لباسم باز نمونه.
خیلی دلم می خواست با دوستام برم سالن و فوتبال بازی کنم، اما موقع دویدن نفس کم می آوردم. بماند که دوستام چقدر منو دست می نداختن و اذیتم می کردن.
این موضوع و حسرت کاهش وزنی که نتونسته بودم حفظش کنم، باعث شد دنبال رژیمی بگردم که بعدش نگران بازگشت وزنم نباشم.
بعد از کلی تحقیق و پرس و جو به این نتیجه رسیدم که تنها رژیمی که دوره ی تثبیت داره، رژیم دکتر کرمانیه. این موضوع رو با همسرم درمیون گذاشتم و قرار شد با هم دیگه رژیم بگیریم. وجود همسرم تو مسیر کاهش وزن خیلی بهم انگیزه می داد چون حس می کردم تنها نیستم.


وزن اولیه: 95 کیلو گرم

وزن پایانی: 63 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 32 کیلو گرم

عدم اعتماد به نفس و و حسرت کاهش وزنی که نتونسته بودم حفظش کنم، باعث شد دنبال رژیمی بگردم که بعدش نگران بازگشت وزنم نباشم

دکتر کرمانی بهم یاد داد برای بدنم ارزش قائل باشم. - 4 - - رکوردداران


وقتی آشناها و اطرافیانم شنیدن که دوباره رژیم گرفتم، بهم گفتن: “این چه کاریه آخه؟ چرا خوراکی هاتو وزن می کنی؟ الان دوباره رژیم می گیری، بدنتو ضعیف می کنی آخرشم هیچی به هیچی. نمی خواد رژیم بگیری، همه چی بخور، کم بخور و …” و از این حرفا. اما وقتی بهشون گفتم رژیم دکتر کرمانی رو گرفتم و بعد از یه مدت هم تاثیر این رژیم و کاهش وزن من و دیدن انگار خیال همشون راحت شد و خیلی‌هاشون هم قصد کردن که این رژیم و دریافت کنن. دلیلشم تجربه بی نظیر ایشون در حوزه ی تغذیه بود.
یکی از عادت های بد من و همسرم که باعث اضافه وزنمون شد، این بود که به خاطر مشغله کاری صبحانه نمی خوردیم و همین موضوع باعث شد تا موقع نهار پرخوری کنیم. اما چون رژیم غذایی دکتر کرمانی به صبحانه اهمیت زیادی میداد، خودمون و عادت دادیم که از شب قبل صبحانه فردا رو آماده کنیم. طبق برنامه، میان وعده ی صبح وعصر میل کنیم و برخلاف خیلی از رژیم ها که شام رو حذف می کنن، شام بخوریم.
این سبک زندگی جدید، باعث تغییرات مثبت زیادی در من و همسرم شد. هرچی می گذشت وزن ما کمتر می شد. طوری که هر کسی ما رو می دید تعجب می کرد. خیلی ها هم می پرسیدن چطوری می تونن تو رژیم دکتر کرمانی ثبت نام کنن. تحرکم بعد از کاهش وزن به شدت بالا رفت. دیگه احساس خستگی و خواب آلودگی نداشتم و مهمترین تغییر تو زندگیم این بود که احساس جوونی می کردم. قبلا مثل سن بالاها همش خسته بودم و حوصله هیچ کاری رو نداشتم. فقط به خواب وغذا فکر می کردم، اما الان مسیر جدیدی تو زندگیم باز شده.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany

رژیم من 6 ماه طول کشید و تو این 6 ماه تونستم 28 کیلو وزن کم کنم و به 67 برسم. شاید خیلی راحت می تونستم همین مقدار وزن رو تو سه ماه کنم و سریع تر به نتیجه برسم. اما تجربه به من ثابت کرده بود که کاهش وزن تدریجی هم باعث می شه وزنم برنگرده، هم بدنم سالم بمونه و هم دچار افتادگی پوست نشم. به توصیه ی تیم پشتیبانی دکتر کرمانی زیاد آب می خوردم که این موضوع باعث شد پوستم بعد از کاهش وزن حتی شفاف تر از قبل هم بشه.
در کنار رژیم، برنامه ورزشی دکتر کرمانی رو هم گرفتم و همین موضوع شانس موفقیت و تثبیت وزن من رو چند برابر کرد.
از اردیبهشت امسال (99) توی دوره تثبیت هستم و حتی 3 کیلو و نیم دیگه هم کم کردم. رژیم تثبیت اصلا رژیم نیست، در واقع تمرین آگاهانه غذاخوردنه. چیزی که همه ی ما بهش نیاز داریم. الان کاملا به این نتیجه رسیدم که بدن من فقط به همون اندازه غذا نیاز داره که تو رژیم تثبیتم هست و با همین مقدار هم سیر می شم، پس چرا با پرخوری به بدنم آسیب برسونم؟
رمز موفقیت و پایبندی من به این رژیم، تنوع بی نظیر برنامه غذایی دکتر کرمانی بود. مخصوصا برای ما شکموها که نمی تونیم قید خیلی از غذاها رو بزنیم.


دکتر کرمانی بهم یاد داد برای بدنم ارزش قائل باشم. - 7 - - رکوردداران


توصیه من به همه افرادی که چند بار رژیم گرفتن و باز هم وزنشون برگشته اینه که:

رژیم تثبیت وزن دکتر کرمانی رو بگیرن تا وزنشون برنگرده.
ورزش رو به یک عادت همیشگی تبدیل کنن.
عادت های غذایی اشتباه رو کنار بذارن.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

Naz ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

ایا در هر روز سوزاندن۳۵۰۰کالری ضرر داره؟

کارشناس به اندام ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

دوست عزیز، پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات در این رابطه، به این لینک مراجعه کنید.

سمیه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹

سلام خیلی خوبه .برای افرادی که داروی اعصاب قوی میخورن که روحیه وارادشون ضعیف میشه چه کاری انجام میدید چرا رژیم هاتون براساس مزاج هر فرد نیست مزاج گرم وتر نمیتونه خیلی باریک بشه مزاج گرم وخشک خودش لاغره وسردوخشک هم همین طوره یه مقدار اگر با طب سنتی هماهنگ بشید وبراساس مزاج وبراساس بیماری هرفرد وکم ارادگی بعدا ازبیماریها وشکست های زندگی راچگونه درمان خواهید کرد یا استرسهای پرخوری چرا با موسسه سلامت سپاهان دراصفهان لینک نمیشید مهم کمک به بیماران است

کارشناس به اندام ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

سمیه عزیز، رژیم دکتر کرمانی نتیجه سالها تجربه ایشون در علم تغذیه هست و به هر فرد بر اساس ویژگی‌هایی مثل سن، قد، جنسیت، فعالیت روزانه و مشکلات جسمی ایشون یه رژیم مناسب داده می‌شه. طب سنتی عوامل مختلفی رو بر اساس ویزیت حضوری برای این موارد در نظر می‌گیره و دارای آزمون و خطا هم هست. بنابراین ترجیح ما بر استفاده از منابع مستند علمی روز هست. البته حرف ما به این معنا نیست که طب سنتی قابل اعتماد نیست، اما ما در کارمون از علم روز پزشکی استفاده می‌کنیم.

مهلا ۱۳ مرداد ۱۳۹۹

سلام هزینش چقدرمیشه

کارشناس به اندام ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

دوست عزیز، هزینه یک دوره ی 3 ماهه ی رژیم آنلاین فقط و فقط 245.000 تومان هست که در صورت دریافت پکیج، هزینه ای بهش اضافه می شه. شما با توجه به نیازتون می تونید رژیم کاهش وزن رو به تنهایی یا به همراه یکی از این پکیج ها دریافت کنید: 1- رژیم به تنهایی 245000 1- رژیم + بسته آموزشی 295000 = 50000 + 245000 2- رژیم + ورزش 345000 = 100000 + 245000