مصــاحبه اختصاصی

با غزاله نیکزاد

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی

من غزاله نیکزاد هستم و 27 سالمه. پاکدشت زندگی می‌کنم. متاهلم و یک بچه هم دارم. قدم 156 هست و وزن اولیه‌م 81.5 بود. با رژیم دکتر کرمانی الان وزنم 51.5 شده. قبلا لباس سایز 52-54 می‌پوشیدم اما الان سایز 40-42 می‌پوشم و خیلی خوشحالم. قد من کوتاهه و چاقی، من رو کوتاه‌تر نشون می‌داد. لباس‌ها رو می‌دیدم و می‌گفتم چقدر خوشگلن یعنی می‌شه من اینا رو بپوشم؟ آخه من قبلا هم چاق نبودم و یک‌دفعه این همه وزن اضافه کردم. قبلا لباس‌های دلخواهم رو می‌پوشیدم. اما به خودم اومدم و دیدم پوشیدن این لباس‌ها برام شده حسرت! پله که بالا می‌رفتم نفس نفس می‌زدم. چند قدم که راه می‌رفتم به نفس نفس می‌افتادم. کم‌کاری تیروئید هم خیلی توی چاقیم تاثیر داشت. غیر از این پرخوری عصبی و معده‌درد هم داشتم و برای آروم شدن درد معده‌م پرخوری می‌کردم! بعد از زایمان توی دوره‌ی شیردهی همینطور وزنم بالا می‌رفت. دیگران هم خیلی به چاقیم اشاره می‌کردن. از همسرم تا دوست و همسایه می‌گفتند وزنت بالاست و چرا انقدر چاق شدی! توی خیابون که راه می‌رفتم نگاه مردم روم سنگینی می‌کرد. پسرم بهم می‌گفت بیا بازی و بدو بدو بکنیم، اما من نمی‌تونستم پا به پاش تحرک داشته باشم برام خیلی سخت بود. دیگه پیدا کردن یه رژیم خوب و لاغر شدن و نجات پیدا کردن از این وضعیت آرزوم بود. تا اینکه توی اینترنت می‌چرخیدم که عکس قبل و بعد یکی از رکوردداران دکتر کرمانی رو دیدم که پایینش نوشته بود: برای یک بار هم که شده رژیم دکتر کرمانی رو امتحان کنید. به همسرم گفتم من می‌خوام یک بار این رژیم رو امتحان کنم. اولش فکر می‌کردیم گرونه، اما وقتی این رژیم رو گرفتم و هر روز شاهد نتیجه‌ش بودم فهمیدم که واقعا ارزشش رو داره و مرتب تمدیدش کردم. یک سال و سه ماه طول کشید تا به وزن 56 کیلو برسم. بعد از اون دیگه رژیم نگرفتم و طبق توصیه‌های دکتر عمل می‌کردم. سعی می‌کردم ریزه‌خواری نداشته باشم و اندازه‌ها رو که دستم اومده بود رعایت بکنم و این چند کیلو رو هم توی همین دوره کم کردم. لاغری آدم رو جوون می‌کنه. قبلا بهم می‌گفتن سی سالته ولی الان میگن خیلی باشی بیست سال! حس جوونی و تازگی دارم انگار تازه متولد شدم. دیگه کمردرد ندارم. قبلا یه کم سر پا می‌ایستادم سیاتیکم می‌زد به کف پام و انقدر درد داشتم که ناله می‌کردم. ورم معده داشتم و شکمم خیلی بزرگ شده بود. الان که لاغر شدم ساعت‌ها هم سر پا می‌ایستم خسته نمی‌شم. قبلا یک طبقه بالا می‌رفتم خسته می‌شدم الان اصلا نمی‌فهمم کی این طبقه‌ها رو بالا پایین می‌رم. قبل از این رژیم راه دیگه‌ای رو برای لاغری امتحان نکرده بودم و اولین انتخابم دکتر کرمانی بود و خدا رو شکر خیلی راضی‌ام. نوع رژیمم عادی بود و به لطف اجازه‌ی جایگزینی غذاها می‌تونستم هر غذایی دلم می‌خواد رو بخورم. من کنار رژیم ورزش و پیاده‌روی نداشتم و انقدر لاغر شدم. مطمئنم اگر پیاده‌روی می‌کردم احتمالا زودتر وزنم پایین می‌اومد ولی برای خودم خیلی جالب بود که این همه تغییر و کاهش وزن فقط با رژیم اتفاق افتاد.

وزن اولیه: 81.5 کیلوگرم

وزن پایانی: 51.5 کیلوگرم

میزان کاهش وزن: 30 کیلوگرم

یه ترفندم این بود که به اندازه‌ای که توی رژیمم تعیین شده بود می‌کشیدم و با خودم می‌گفتم این رو بخورم، اگر سیر نشدم بازم می‌کِشم و می‌خورم. بعد که تموم می‌شد غذام می‌گفتم خب سیر شدی دیگه!

توی مهمونی‌ها اول از سالاد شروع می‌کردم. من عاشق سالادم. یه ترفندم این بود که به اندازه‌ای که توی رژیمم تعیین شده بود می‌کشیدم و با خودم می‌گفتم این رو بخورم، اگر سیر نشدم بازم می‌کِشم و می‌خورم. بعد که تموم می‌شد غذام می‌گفتم خب سیر شدی دیگه! درسته غذا هنوز هست و زیاده، ولی تو سیر شدی، بذار بقیه بخورن! خوردن آب و سالاد قبل از غذا هم خیلی بهم کمک می‌کرد تا اشتهام کنترل بشه. توی رژیم یه کمی ریزش مو داشتم ولی با مصرف مولتی ویتامین برطرف شد. پشتیبانی خیلی خوب بود خودشون بهم زنگ می‌زدن و صبورانه جواب سوال‌هام رو می‌دادن و راهنماییم می‌کردن. اکثر اوقات بهشون پیام می‌دادم و خودشون تماس می‌گرفتن و اینطوری خیلی بهتر راهنمایی می‌کردن.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany
توی طول رژیم خیلی‌ها بهم می‌گفتن خوبه دیگه لاغر شدی بسه! دیگه اندامت خوبه و ادامه نده و این صحبتا. این حرف‌ها رو که می‌شنیدم یه کم روی اراده‌م تاثیر می‌گذاشت و باعث می‌شد گاهی شل بشم توی ادامه‌ی رژیم ولی خب باز به خودم می‌اومدم و سعی می‌کردم حرف کسی رو گوش نکنم و ادامه بدم تا به هدفم برسم. بزرگترین انگیزه‌م توی طول رژیم واکنش دیگران بود. وقتی تقریبا پونزده کیلو کم کرده بودم انگار تازه لاغریم خودش رو نشون داد و همه‌ی اطرافیان تازه متوجه تغییراتم شدن. هی می‌گفتن وای چقدر لاغر شدی چقدر کوچولو شدی. ازم می‌پرسیدن غزاله رژیم گرفتی؟ و من می‌گفتم نه فقط درست غذا می‌خورم. هر بار که می‌رفتم روی ترازو، می‌دیدم وزن کم کردم و این باعث می‌شد روحیه بگیرم و انگیزه‌م برای ادامه بیشتر بشه. هر بار از عدد روی ترازو عکس می‌گرفتم و الان که این عکسا رو مرور می‌کنم خودم باورم نمیشه که از چه عددی رسیدم به این وزن. رژیمی بهتر از رژیم دکتر کرمانی نداریم! شوهرم می‌گفت خدایا شکرت بالاخره یک نفر پیدا شد که تو رو لاغر کنه! :) دیگه مطمئن بودم این بهترین رژیمه و باید همین رو ادامه بدم. اینه که هیچوقت به فکر عوض کردن رژیم دکتر کرمانی با هیچ رژیم دیگه ای نیفتادم. من به خیلی‌ها که اضافه وزن داشتن و دنبال لاغر شدن بودن رژیم دکتر کرمانی رو معرفی کردم. یکی از آشناهامون با معرفی من رژیم دکتر کرمانی رو گرفت و الان هم خیلی راضیه و داره باهاش وزن کم می‌کنه.

توصیه‌م به کسانی که قصد کاهش وزن دارن اینه که: 1- اگر بدونن لاغری چه حس خوب و اعتماد به نفسی به آدم می‌ده برای رژیم گرفتن معطل نمی‌کنن. 2- به خاطر لباس‌هایی که دوست دارن لاغر کنن. 3- بهترین نعمت سلامتیه و سلامتی در گرو لاغریه.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما
چاق الان لاغر آینده 1402/01/21
واقعاً غزاله خانم خیلی زیبا و جذاب شدند ، لاغری در زیبایی خیلی تاثیر داره انگار از میان سنگ یک الماس بیرون اومده

کارشناس به اندام 1402/01/22

کاملا درسته خیلی عالی شدن ممنون از انرژیتون عزیزم
فاطمه 1401/12/23
دلم میخاد شکمم تخت بشه مث همه دخترا اما من شکم دارم آرزو دارم مث دخترای مردم خوش اندام باشم اما نمیشه هر کاری کردم نشد من الان ۶۵ کیلومه سنمم کمه و دلم میخاد ۴۸ کیلو شم و شکمم تختِ تخت شه اما واقعا هر کاری میکنم نمیشه. دوستای من همشون خوش تیپ خوش اندامن تو مدرسه ما ۲ الی ۳ تا چاقیم اما من دلم میخاد ک لاغر شم

کارشناس به اندام 1401/12/24

عزیزم برای لاغر شدن وشکم تخت باید یه برنامه اصولی داشته باشی کنارشم ورزش کنی هرکاری یعنی دقیقا چه کارهایی انجام دادی ؟ رژیم درست بگیر که به سنتم اسیب نرسه سراغ دارو دمنوش نرو که اثری ندارن میتونی روی این لینک بزنی وثبت نام خودتو انجام بدی
سارا 1401/08/24
آفرین به این اراده واقعا زیباتر شدید تبریک میگم من هم تازه رژیمم رو شروع کردم برام دعا کنید خوب پیش برم

کارشناس به اندام 1401/08/25

انشاالله حتما میتونی عالی پیش بری و به نتیجه دلخواهت برسی.
مهدیس 1401/06/20
میخام لاغر بشم

کارشناس به اندام 1401/06/22

سلام مهدیس جان .برای کاهش وزن باید تغذیه مناسبی داشته باشی و از رژیمی استفاده کنی که متناسب با شرایط جسمانی خودت باشه .رژیم دکتر کرمانی بارعایت همه استاندارد ها میتونه بهترین انتخابت باشه چون هم براساس شرایط جسمانی خودت تنظیم میشه هم طبق سفره خانواده هست و اجرا کردنش برات راحته .برای ثبت نام و دریافت این رژیم به این لینک مراجعه کن
Ahmad 1401/06/13
چه خوب اصلا نمیخوره بیشتر از ۱۸ سالت باشه