فکر می کردم چاقی ارثیه

مصــاحبه اختصاصی

با آزاده مهری

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


آزاده مهری 35 ساله از استان زنجان هستم. وزن اولیه م 98 کیلوگرم بود که تونستم به کمک رژیم غذایی دکترکرمانی 20 کیلو از وزنم رو کم کنم. الان 78 کیلو هستم و می خوام 8 کیلوی دیگه هم لاغر شم. تقریبا ۷ ماه طول کشید ولی تو این مدت تمام اصول و قواعدی که آقای دکتر در همایش ها و کتابهاشون گفته بودن رو من رعایت می کردم و تونستم بیشتر لاغر شم و وزن کم شده رو ثابت نگه دارم.
از سن 30 سالگی وزنم در حال افزایش بود و اصلا توجهی نمی کردم ولی زمانی که دیگه لباس های مورد علاقه م رو نمی تونستم بپوشم و تصمیم برای مادر شدن گرفتم باید رژیمو شروع می کردم. تمام اعضای خانواده م اضافه وزن دارند به همین دلیل من توجه زیادی به وزنم نداشتم و فکر می کردم اندامم ایده آله . فکر می کردم که تناسب اندام ارثیه و هیچ راهی نداره اما یه موقع هایی با خودم می گفتم پس چرا پدر و برادرم تناسب اندام دارن یعنی اونا این چاقی رو به ارث نبردن؟
سالهای قبل که دیدم وزنم بالا رفته از قرصای لاغری استفاده کردم ولی هیچ تاثیری روی وزنم نداشت حتی به پیشنهاد دیگران دمنوش هم می خوردم ولی بی نتیجه بود و حتی یک گرم هم وزن کم نکردم. تلاش زیادی می کردم ولی بی فایده بود. اصلا رژیمایی که می گرفتم با رژیم دکتر کرمانی قابل قیاس نیست و فقط محدود به خوردن غذاهای خاص می شد که واقعا زجرآور بود.
قبل از رژیم دکتر کرمانی در شهر زنجان پیش پزشک تغذیه رفتم و بعد از ۶ ماه هیچ نتیجه ای نگرفتم تا اینکه به خودم گفتم مگه می شه تو ایران دکتر تغذیه خوب نباشه؟ گوشی رو برداشتم و داخل گوگل گشتم. اولین رژیم اسم دکتر کرمانی اومد. داخل سایت رفتم و سریع آیدی پیج اینستاگرامشونو پیدا کردم. اول رفتم پیج رکورد دارا و یه ساعتی فقط نگاه کردم و مصاحبه ها رو خوندم. بعد پیج اصلی آقای دکتر رو اضافه کردم و دایرکت دادم. خیلی سریع جوابمو دادن، مشکلمو گفتم و داخل سایت ثبت نام کردم. پشتیبانای سایت دکتر کرمانی فوق العاده بودن و همیشه جواب سوالاتمو سریع و با دقت می دادن.
اول که رژیم کاهش وزن را به صورت اینترنتی شروع کردم برام سخت بود و سفره م رو از خانواده جدا کردم. البته این بخش تو رژیم نبود و از اول می تونستم کنار بقیه باشم ولی خودم می ترسیدم که نکنه وسوسه شم و رژیم رو رعایت نکنم. خلاصه بعد از دو هفته با بقیه خانواده سر یه سفره نشستم. روز به روز که شاهد تغییراتی تو وزنم بودم باورم نمی شد که بلاخره موفق شدم.
به کمک رژیم دکترکرمانی اعتماد به نفسم بالا رفت چون قبلا هیچ کاری رو نمی تونستم انجام بدم اما الان همه چیز تغییر کرده . به تمام هدفایی که قبل از رژیم داشتم، رسیدم. در کل بعد از کاهش وزن نگاهم به زندگی تغییر کرده. شاید بگیداغراق می کنم ولی انگار تازه متولد شدم. تو رژیم دکترکرمانی به اون چیزی که می خواستم یعنی تغییر سبک زندگی دست پیدا کردم که همین مسئله رژیم گرفتن رو برام راحت تر کرد. الان از زندگی خیلی راضیم و خودِ جدیدم رو خیلی دوست دارم. زمانی که به دوران قبل از رژیمم فکر می کنم انگار یه سریال وحشتناک جلوی چشمام می یاد. اصلا روزای خوبی نبود و الان سالم تر و سرحال تر هستم.


وزن اولیه: 98 کیلو گرم

وزن پایانی: 78 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 20 کیلو گرم

هربار که به نمودار کاهش وزنم نگاه می کردم انگیزه م بیشتر می شد حتی اگه کاهش وزنم کمتر از چیزی بود که انتظار داشتم اما پشتیبان ها این انگیزه رو تو من به وجود می آوردن که جا نزنم و با قدرت ادامه بدم.


خوبی رژیم غذایی دکترکرمانی اینه که تمام غذاهای مورد علاقه ت تو برنامه هست و نیازی به درست کردن غذای خاصی ندارید. من علاقه زیادی به گوشت قرمز نداشتم ولی به جاش ماهی مصرف می کردم. لیست روز منو تو برنامه دکتر کرمانی کمکم کرد تمام غذاهایی رو که دوست داشتم خودم انتخاب کردم و اجباری تو مصرف غذاها نداشته باشم. لیست غذایی آماده رو دوست داشتم چون همه غذاهاش استاندارد بود. هر دو هفته یه بار لیست غذاییمو تغییر می دادم یعنی دو هفته لیست آماده رو برمی داشتم دو هفته روزمنو و این خیلی برام لذت بخش بود.
در کنار رژیم ورزش هم انجام می دادم. البته قبل و بعد از ازدواجم بدنسازی می رفتم و شنا می رفتم که هر دو رو بعد از مدتی رها کردم. الان ورزش بخش مهمی از برنامه روزانه م شده طوری که بقیه کارها رو کنسل می کنم که به باشگاه برسم. وقت هایی که باشگاه تعطیل باشه هم تو خونه دوچرخه و تردمیل کار می کنم. تمام این انگیزه و اراده من برای ورزش و رژیم به دلیل صحبت های آقای دکتره که به من امید می داد. کتاب تقویت اراده دکتر رو تهیه کردم و بارها خوندمش. فوق العاده انگیزه م رو افزایش می داد.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany

همه ازم می پرسن تو رژیم دچار مشکل یا آسیب نشدی این سوال خیلی برام عجیبه. به نظر من آسیب دیدگی برای زمانیه که اضافه وزن داریم نه زمانی که در حال کاهش و زن و رسیدن به تناسب اندام هستیم. زمانی که اضافه وزن داریم انوزنه های سنگین با خود جابه جا می کنیم.
رژیم غذایی دکتر کرمانی خیلی برام لذت بخش بود وهیچ وقت وسوسه نشدم که رژیم را بشکنم و برعکس با قدرت ادامه دادم. همچنین همه در طول رژیم تشویقم می کردند و دیدشان نسبت به من تغییر کرده بود و این مسئله روز به روز سبب تقویت انگیزه ام می شد.
هر زمانی هم که سوالی داشتم به سایت دکترکرمانی می رفتم و راحت و سریع جواب سوالم را پیدا می کردم و اینکه برنامه به اندام خیلی دقیق بود. هربار که به نمودار کاهش وزنم نگاه می کردم انگیزه ام بیشتر می شد حتی اگر کاهش وزنم کمتر از چیزی بود که انتظار داشتم اما به اندام دوباره این انگیزه را در من به وجود می اورد که جا نزنم و با قدرت ادامه دهم.
اگر در رژیم غذایی دکتر کرمانی تمام وعده ها و میان وعده ها سرساعت و به موقع خورده شود اصلا احساس گرسنگی نمی کنید. مهمانی هم کلا دو بار بیشتر نرفتم. سعی می کردم زیاد در مهمانی ها نباشم البته چون می دانستند رژیم هستم خیلی به من اصرار در غذا خوردن نمی کردند. خوبی رژیم دکتر کرمانی این بود که هر وقت می رفتم مهمونی می تونستم غذاها رو با برنامه رژیم جایگزین کنیم تا مشکلی پیش نیاید. اگه بیش از مقدار مشخص غذا می خوردم عذاب وجدان می گرفتم. وقتی سراغ مصاحبه رکوردارای سایت دکتر کرمانی می رفتم، وسوسه م رو سرکوب می کردم چون اهداف بزرگی مثل مادرشدن و رسیدن به تناسب اندام داشتم. البته قصد دارم بعد از اینکه مادر شدم رژیم بارداری رو هم بگیریم که زیاد چاق نشم. مشاورین خوب دکتر کرمانی با صبرو حوصله همیشه به صورت تلفنی تمام سوالاتم رو به دقت پاسخ می دادن و مثل یه دوست همیشه رژیمم رو پیگیری می کردن.

من و بقیه تونستیم به هدفمون برسیم پس شما هم می تونید. من صبر زیادی داشتم و از نظر من اصل اول رژیم دکتر کرمانی صبر و اجرای دقیق برنامه س. رعایت یه رژیم غذایی مثل رژیم غذایی دکتر کرمانی بزرگترین رمز موفقیت من بود. پس فرصت رو از دست ندین و مطمئن باشین که رکورددار بعدی شمایین.توصیه من به همه ی دوستان اینه که:
• در آرامش غذا بخورن
• آهسته غذا بخورن
• از بشقاب و قاشق کوچک استفاده کنن
• حداقل ۲۰ دقیقه برای خوردن وعده های اصلی زمان بذارن

3.9/5 - (8 امتیاز)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

کشاورزی ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

سلام وادب بتده سنم 38 سال و اردیبهشت سا گذشته هم زایمان کردم قد بنده 163 و وزنم 77 کیلو است و در حال حاصر دوران شیردهی را می گذرانم رژیم لاغری احتیاج دارم و چند کیلو اضافه وزن دارم ...باتشکرازشما

کارشناس به اندام ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

سلام دوست عزیز برای اینکه متوجه میزان اضافه وزنتون بشید مشخصات جسمانیتون رو در این لینک وارد کنید

شهره ۲۹ مهر ۱۳۹۹

سلام من خانمی هستم 42ساله که 4سال پیش بعد بارداریم اضافه وزن پیدا کردم و شدم 91کیلو که قبل بارداری 62بودم .البته من وزن 62کیلو رو با رژیم در طی 6ماه بدست آورده بودم چون قبلش 80بودم .طی دو سال گذشته وزنم رو به 67رسوندم اما بعد کرکنا و خانه نشینی الان دوباره وزنم بالا رفته و شدم 72پیشنهاد شما چیه .من بازم میتونم به وزن 62برسم

کارشناس به اندام ۳۰ مهر ۱۳۹۹

دوست خوبم، بعد از رژیم اینکه بتونید وزنتون رو ثابت نگه دارین یه پروسه ی دیگست. ما با یه برنامه اصولی تو مجموعه به اندام کمک می کنیم که بعد رژیم بتونن عادت غذایی سالمی را داشته باشند تا وزن مناسبشون ثابت بمونه . برای اطلاعات بیشتر روی صفحه ثبت نام رژیم کاهش وزن کلیک کنید.

زھرا ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

وزنم خیلی زیادہ و ھم قدم کوچیکہ

کارشناس به اندام ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

دوست عزیز، هر فردی برای کاهش وزن نیاز به رژیمی منحصر به فرد خودش داره، رژیمی که بر اساس سن، وزن، قد، جنسیت، سطح فعالیت و بیماری هاش تعریف شده باشه. خوشبختانه در رژیم دکتر کرمانی این فاکتورها در نظر گرفته شده و رژیمی مختص به هر فرد بهش داده می شه. به علاوه پیگیری پشتیبان ها و دادن انگیزه به افراد در طول رژیم، باعث پایبندی بیشترشون به روند کاهش وزن می شه. برای ثبت نام روی این لینک کلیک کنید.

Akram ۲۶ اسفند ۱۳۹۸

Dorod man tiroid daram VA 14 kilo ezafe wasn peyda kardam tamame mavade khoraki k baram OK NIST ro hazf kardam VA chizhaee k vasam OK hast masraf mikonam vali 2 kilo vasn kam mikonam vali motasefane mojadadan 6 kilo ziyad mikonam lotfan mano komak konid sepasgozaram

کارشناس به اندام ۲۷ اسفند ۱۳۹۸

سلام و صد سلام به شما ببینید دوست عزیز اولین قدم برای کاهش وزن این هست که مشکل تیروئیدتون رو با مصرف دارو های تجویز شده و تحت نظر متخصص به حد نرمال برسونید. اختلالات تیروئید باعث کاهش سرعت سوخت و ساز بدن و در نتیجه اضافه وزن می شه. در کنار مصرف دارو، ورزش و رعایت برنامه غذایی می تونه به کاهش وزنتون کمک کنه.

لیلی ۱۰ دی ۱۳۹۸

با عرض سلام رمز موفقیت قرار گرفتن در راه صحیح و ایمان داشتن به آن راه و اراده قوی هستش

کارشناس به اندام ۱۱ دی ۱۳۹۸

بسیار عالی