مصــاحبه اختصاصی

با حمیرا هرندی

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی

حمیرا هرندی هستم 53 سالمه. وزن اولیه‌م 100 کیلو بوده و با رژیم کتوژنیک دکتر کرمانی طی یک ماه به وزن 92 رسیدم. من سال‌ها می‌خواستم رژیم بگیرم، هر بار می‌گرفتم و چند کیلو کم می‌کردم اما باز دوباره اضافه وزنم بیشتر از قبل برمی‌گشت و روز از نو روزی از نو. قندم بالا بود و متفورمین می‌خوردم. زانو درد و کمر درد داشتم. این بار دیگه واقعا خسته شده بودم از چاقی. با خودم گفتم این بار یا رژیم می‌گیرم و لاغر می‌کنم یا دیگه اصلا هیچوقت رژیم نمی‌گیرم! هم از چاقی خسته شده بودم هم از رژیم‌های تکراری و بی‌نتیجه... قبلا هم برای لاغری هم باشگاه می‌رفتم هم از دکتر تغذیه برنامه‌ی رژیم می‌گرفتم ولی بعد از یک مدت انگیزه‌م رو از دست میدادم و خسته می‌شدم و ول می‌کردم. تا اینکه یکی از آشناهامون گفت کتوژنیک گرفته. منم اومدم توی اینستاگرام و اتفاقا دیدم نوشته رژیم کتوژنیک دکتر کرمانی. دیگه یه کم مطالعه کردم و بعدشم تماس گرفتم برای مشاوره و ثبت‌نام.

منوی غذایی این رژیم خیلی متنوعه. من بعضی از غذاهاش رو دوست ندارم ولی به راحتی جایگزینی رو می‌زنم و غذاهایی که دوست دارم رو انتخاب می‌کنم و این خیلی کار رژیم گرفتن رو راحت‌تر کرده. غذاهاش هم همه گوشتی و خوشمزه و چرب و چیلی... واقعا به آدم می‌چسبه و اصلا محدودیت نداره توی دوران رژیم و حسرت نمی‎کشه. الانم هر کی می‌بینه من رو میگه خیلی لاغر شدی و همین به من خیلی انگیزه میده. الان یک ماهه این رژیم رو گرفتم خیلی راضی هستم. دلم می‌خواست لاغر بشم تا لباس‌ گیرم بیاد و خوش تیپ بشم. بعدشم سلامتی خیلی مهمه. الان توی همین یک ماه قندم اومده پایین و قرص نخوردم. زانوهامم بهتره و کمتر درد می‌کنه. آدم وقتی وزن کم می‌کنه سبک میشه چابک می‌شه.

وزن اولیه: 100 کیلوگرم

وزن پایانی: 92 کیلوگرم

میزان کتوژنیک: 8 کیلوگرم

کتوژنیک واقعا رژیم خوبیه آدم اصلا گرسنگی نمی‌کشه. آدم با رژیم‌های دیگه هم لاغر میشه ولی خب زود خسته میشه و دلش رو می‌زنه و وزنش بدتر برمی‌گرده.

کتوژنیک واقعا رژیم خوبیه آدم اصلا گرسنگی نمی‌کشه. آدم با رژیم‌های دیگه هم لاغر میشه ولی خب زود خسته میشه و دلش رو می‌زنه و وزنش بدتر برمی‌گرده. ولی این رژیم خستگی نداره و آدم باهاش اذیت نمیشه و گرسنه نمی‌مونه. کسی که واقعا می‌خواد لاغر بشه و هی رژیم‌های مختلف رو امتحان کرده و موفق نشده حتما با رژیم کتوژنیک نتیجه می‌گیره. با کتوژنیک آدم خیلی سریع لاغر میشه. من توی یک ماه نزدیک به 8 کیلو کاهش وزن داشتم! خب این عدد خیلی خوبیه برای این مدت... هرکی من رو می‌بینه متوجه لاغریم میشه و تشویقم می‌کنه. همین باعث شده منم بیشتر مصمم بشم و ادامه بدم. تازه این مقدار وزن رو فقط با رژیم به دست آوردم و فعالیت و ورزشی نداشتم وگرنه حتما وزنم پایین‌تر هم میومد. خانواده‌م خیلی حمایتم می‌کنن هم همسرم هم بچه‌هام همش میگن خیلی خوب شدی خیلی لاغر شدی. فامیل همش ازم می‌پرسن چیکار کردی و من براشون مدل این رژیم رو تعریف می‌کنم که چطوریه. به من میگن رژیم گرفتن سخته اراده می‌خواد که ما نداریم. من بهشون میگم شما شروع کنید، رژیم بگیرید تا اراده هم بیاد. تا تصمیم نگیری و عمل نکنی اراده‌ای هم در کار نیست. همین که هدف داشته باشی اراده‌ت هم تقویت میشه. همین که لاغری و سلامتی هدف آدم باشه آدم جدی می‌گیره و خودش رو لاغر می‌کنه. پشتیبانی این رژیم هم خیلی خوبه. باهاشون از طریق تماس تلفنی و پیام داخل اپلیکیشن ارتباط دارم و سوالاتم رو می‌پرسم. خیلی راضی بودم بابت پاسخ‌گویی و پیگیری‌هاشون ممنونم.

توصیه‌م به کسانی که قصد کاهش وزن دارن اینه که: 1- به جای تکرار روش‌های قدیمی، یک بار یک روش جدید مثل کتوژنیک رو امتحان کنن. 2- به خاطر سلامتی اقدام به لاغری بکنن 3- کتوژنیک ثابت می‌کنه بدون قند هم میشه زندگی کرد. من تلاشم اینه بعد از این دوره هم قند رو خیلی محدود کنم و کم بخورم.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*