مصــاحبه اختصاصی

با معصومه عباسی

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی

معصومه عباسی هستم 48 سالمه متاهلم. دو فرزند دارم و در استان البرز، شهر زیبای کرج زندگی می‌کنم. وزن اولیه‌ی من 96 کیلو بود با قد 1.56 و با رژیم دکتر کرمانی تونستم 21 کیلو کاهش وزن داشته باشم و به 75 کیلو برسم. قبل از اقدام به رژیم و ورزش، کبدم چرب شده بود و زانوهام درد می‌کرد و دکترم بهم می‌گفت که باید وزنتو کم کنی من وزن اولیه قبل ورزشم 96 کیلو بود. از طریق فضای مجازی با پیج دکتر کرمانی آشنا شدم و بعد از تماشای فیلم‌ها و نحوه توضیحشون برای رژیم لاغری و دیدن عکس و حرف‌های رکوردداران که با رژیم آقای دکتر کرمانی وزن کم کرده بودن و به اندام ایده آلشون رسیده بودن منم راغب شدم این رژیم رو بگیرم. بعد پیام دادم به واتساپ به‌اندام دکتر کرمانی که توی پیج گذاشتن وبعدش باهام تماس گرفتن و یه مشاوره قبل رژیم با کارشناس مجموعه تیم دکتر کرمانی انجام دادم. بعد از واریزی، بر اساس نوع رژیمم بهم برنامه غذایی دادن و من از طریق اپلیکیشن به‌اندام روزانه می‌تونستم برنامه غذاییم رو به دلخواه خودم انتخاب کنم. رژیم اصلا سخت نبود بلکه تازگی داشت برام و من واقعا لذت می‌بردم و ازاینکه یه نظم و برنامه جدید تو زندگیم اجرا می‌کردم حالم خوب بود. اینکه هر غذایی که دلم می‌خواست رو می‌تونستم بخورم البته با مقدار و در ساعت مشخص، خیلی جالب بود چون اصلا احساس گرسنگی نداشتم. تنوع غذایی این رژیم خیلی خوبه و دستت برای انتخاب بازه و ریزه‌خواری هم نمی‌کنی و با آرامش وزنت پایین میاد. نه سختی داره نه گرسنگی.

وزن اولیه: 96 کیلوگرم

وزن پایانی: 75 کیلوگرم

میزان کاهش وزن: 21 کیلوگرم

الان دوسال هستش که در هفته سه روز ورزش می‌کنم و برنامه غذاییمم طبق روال روتین انجام میدم. رژیم و ورزش تبدیل به شده سبک زندگیم و هیچ وقت تغییرش نخواهم داد.

با افتخار میگم الان 75 کیلو وزن دارم. لاغری نیاز به دمنوش لاغری و دارو و غذای خاصی نداره. از غذای سفره‌ی هر روز خانواده به مقدار نیاز استفاده می‌کنم و خیلی خوشحالم. کمی ریزش مو و یبوست تو ماه‌های دوم و سوم داشتم که با تماس کارشناس‌ها و دادن برنامه و ویتامین‌ها برطرف شد. از پشتیبانی خیلی ممنونم واقعا راهنمایی می‌کردن و همیشه پاسخگو بودن. توی مسافرت و مهمونی هم می‌شه راحت به رژیم پایبند بود. من مقدار غذاها دستم اومده و راحت استفاده می‌کنم. اینطوری هم از مهمونی لذت می‌برم هم دیگه نگران اضافه وزن نیستم چون رژیم آقای دکتر بهم یاد داد باید از هر غذایی چقدر مصرف کنم. خیلی راضی هستم از اینکه از رژیم آقای دکتر استفاده کردم اصلا سخت نیست چون پشتیبانی مداوم دارن و می‌تونستم هر وقت که مشکل یا سوالی داشتم پیام بذارم یا تماس بگیرم ازشون راهنمایی بخوام.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany
خیلی راضی‌ام از این رژیم. اول از خدا سپاسگزارم که منو تو مسیری قرار داد تا بتونم با پیج دکتر کرمانی آشنا بشم و بعد از آقای دکتر سپاسگزارم که با تیم بسیار قوی و کارشناسان ماهر و کاربلد تغذیه و ورزشی تونستم 24 کیلو وزن کم کنم واعتماد بنفس و اندام ایده آلم رو بدست بیارم. خدا رو شکر که توکشورمون همچین دکترها و انسان‌های مفیدی داریم. من به تمام کسانی که می‌خوان لاغر بشن یا وزنشون رو بالا ببرن یا حتی بیماری خاصی رو درمان کنن پیشنهاد می‌کنم با این تیم مشورتی داشته باشن. الان دوسال هستش که در هفته سه روز ورزش می‌کنم و برنامه غذاییمم طبق روال روتین انجام می‌دم. رژیم و ورزش تبدیل شده به سبک زندگیم و هیچ وقت تغییرش نخواهم داد. لاغری به یک تلاش هر روزه احتیاج داره. اینطوری نیست که فقط یک دوره رژیم بگیریم و لاغر بشیم و بعد دیگه کلا بذاریمش کنار. باید همیشه حواسمون به تغذیه‌مون باشه. این از خوبی‌های رژیم دکتر کرمانیه که نگاهت رو به تغذیه تغییر می‌ده و بهت یاد می‌ده چه غذایی و چه مقداری برای بدنت مفیده و باعث اضافه وزن نمی‌شه. از تیم شما و آقای دکتر سپاسگزارم و آرزوی موفقیت دارم براتون.

توصیه‌م به کسانی که قصد کاهش وزن دارن اینه که: 1- ورزش رو ترک نکنن و بیارن توی روتین زندگیشون. 2- دنبال دمنوش و روش‌های عجیب و غریب نباشن. 3- حتما از آقای دکتر و تیمشون یک مشاوره‌ی لاغری بگیرن.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*