مصــاحبه اختصاصی

با سینا شاکری

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی

وزن اولیه: 112 کیلوگرم

وزن پایانی: 86 کیلوگرم

میزان کاهش وزن: 26 کیلوگرم

اول از همه به خاطر سلامتیم بود که رژیم گرفتم، چون از بیماری واقعا می‌ترسیدم و نگران بودم با همین وضع در آینده مشکلات بدتری برام به وجود بیاد!

لیست غذاییشون خیلی کامله و بهترین نتیجه رو ازش می‌گیری و به خصوص همین که تنوع داره و همه غذایی توش پیدا می‌شه و دستت برای انتخاب بازه بهترین ویژگی این رژیم و به نظر من اصلی‌ترین عامل موفقیت توی کاهش وزن با این برنامه‌س. من هیچ مشکل خاصی توی دوران رژیم نداشتم فقط کمی مشکل یبوست برام پیش اومد که اونم با پشتیبانی مشورت کردم و کامل برطرف شد. ازشون خیلی تشکر می‌کنم پشتیبانی خیلی صبور و دلسوزانه پاسخ می‌دن و همیشه آنلاین و سریع کارِت رو راه می‌ندازن. من در کناررژیمم روزی نیم ساعت هم پیاده‌روی داشتم و تاثیرش رو توی کاهش وزنم نمی‌تونم انکار کنم. علاوه بر این باعث می‌شد روحیه‌م هم بهتر بشه و حس شادابی داشته باشم و عضلاتم سفت بشه. همین که می‌دیدم دارم نتیجه می‌گیرم و روز به روز لاغرتر می‌شم بزرگ‌ترین انگیزه‌ی من بود.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany
حس خوب سلامتی که با لاغر شدن لمسش می‌کردم توی انگیزه گرفتنم خیلی تاثیرگذار بود و اینکه دیگران من رو می‌دیدن و می‌گفتن چقدر خوب شدی! چه لاغر شدی چیکار می‌کنی... همین که تلاش‌هام به چشم میومد و دیده میشد خیلی خوشحال و راضی می‌کرد من رو از مسیری که پیش گرفته بودم. من توی مسافرت و مهمانی هم به راحتی رژیمم رو اجرا می‌کردم، می‌تونم بگم راحت‌ترین کار اجرای این رژیم توی مهمونی و مسافرته چون برنامه‌ی روزمنو داری. توی مهمانی طبق گفته‌های دکتر عمل می‌کردم و شیرینی و میوه و هر اونچه که توی برنامه‌ی رژیمم می‌گنجید رو انتخاب می‌کردم و می‌خوردم. بعد از مدتی روال کار دستم اومد و خود به خود فهمیدم چی باید بخورم، چی نباید بخورم... اگر بخوام بگم چی باعث موفقیت من شد قطعا اولین و مهم‌ترینش خواست و اراده‌ی خودم بود و اینکه به رژیمم پایبند بودم. من هم به رژیم خیلی پایبند بودم هم نکات و دستوراتی که دکتر مطرح می‌کردن رو دقیق انجام می‌دادم مثل آب خوردن قبل از غذا. همسرم مشوق اصلی من توی این راه بود و مدام بهم انگیزه می‌داد و خیلی ازم حمایت می‌کرد. پدر و مادرم هم خیلی تشویقم می‌کردن که ادامه بدم و جا نزنم.

توصیه‌م به کسانی که اضافه وزن دارن اینه که: 1- از رژیم گرفتن نترسید و استرس نداشته باشید و کلمه نمی‌تونم رو کنار بذارید 2- فقط کافیه اراده‌تون رو قوی کنید تا بتونید هر کاری که می‌خواید انجام بدید 3- سلامتی یه گوهر گرانبهاس. باید براش تلاش کرد و نگهش داشت.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما
ریحان 1402/09/01
قد و وزن تو کادر وسط مغایرت داره با اونچه خودش گفته

کارشناس به اندام 1402/09/02

ممنون ازتوجه شما ویرایش نیاز داره