زانودرد امانم رو بریده بود! - - - رکوردداران

زانودرد امانم رو بریده بود!

زانودرد امانم رو بریده بود! - 2 - - رکوردداران

مصــاحبه اختصاصی

با هادی پاک نژاد

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


هادی پاک نژاد هستم، 33 سالمه و قدم 185 هست. در استان گلستان شهرستان آزادشهر زندگی می‌کنم. متاهلم و 1 بچه دارم. وزن اولیه‌‌ی من 133 کیلو بود و الان با رژیم دکتر کرمانی تونستم به 103 کیلو برسم. سایز قبلیم رو یادم نیست ولی الان خیلی تغییر کردم.
توی خانواده ما سمت مادریم تقریبا همه چاق هستن. خوب دیگه مشخصه که منم از این قاعده مستثنی نبودم.
من قبل از رژیم، به‌خاطر وزن زیاد، زانودرد شدید و پادرد داشتم. وقتی یه کمی پیاده‌روی می‌کردم به زانو و پاهام فشار می‌اومد. برای ورزش کردن و باشگاه رفتن هم واقعا مشکل داشتم. خلاصه ایتکه زانو درد، وزن سنگین و کمر دردم اونقدر بهم فشار آورد که مجبور شدم برم سمت رژیم.
قبل از این که بارژیم دکتر کرمانی آشنا بشم، از یه قرص لاغری استفاده کردم که با اون قرص به سختی 2 کیلو کم کردم. از یه دکتری که بهم معرفی کردن یه رژیم سخت‌تر گرفتم، که اونم اصلا جواب نداد و هیچ نتیجه‌ای نگرفتم. حالا بدتر از همه این بود که به محض این که قرصم تموم شد 7، 8 کیلو وزنم بالا رفت.
دیگه از همه چی خسته شده بودم تا اینکه یه روز وقتی داشتیم با خانمم توی اینستاگرام می‌چرخیدیم، با رژیم دکتر کرمانی آشنا شدیم. به نظرم روششون جالب اومد. اینکه ادعا می‌کردن “هرچی می‌خوای بخور و لاغر شو” خیلی نظرم رو جلب کرد .
خوب یه نقطه ضعف بزرگ برای ماهایی که اضافه وزن داریم اینه که از غذاهایی که دوست داریم محروم شیم و این ویژگی رژیم دکتر برام خیلی جذاب می‌اومد.
خلاصه اینکه از طریق سایت ثبت نام و رژیم رو شروع کردم. از بین لیست‌های آقای دکتر لیست دلخواه رو انتخاب کردم. چون می‌دونستم توی اون لیست هر چی دلم می‌خواد می‌تونم انتخاب کنم، بخورم و اصلا هم اذیت نشم.
راستش من قبل از این که رژیم رو شروع کنم، سردرد داشتم و هر موقع که گرسنه می‌شدم سرم به شدت شروع به درد می‌کرد. این موضوع خیلی من رو نگران می‌کرد و می‌ترسیدم با رژیم سردرد اذیتم کنه. ولی خیلی جالب بود که در طول رژیم اصلا سردردهای اون موقع سراغم نیومد، شاید دلیل اصلیش میان وعده‌هایی بود که توی رژیم آقای دکتر برام تعیین شده بود و به انتخاب خودم می‌خورم


وزن اولیه: 133 کیلو گرم

وزن پایانی: 103 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 30 کیلو گرم

دوستامو که توی باشگاه می‌دیدم می‌گفتن خیلی خوب وزن کم کردی چیکار کردی وزنت اینقدر پایین اومده؟ منم پیج دکتر کرمانی رو بهشون معرفی می‌کردم.

زانودرد امانم رو بریده بود! - 4 - - رکوردداران

یکی از بهترین نقاط قوت رژیم دکتر کرمانی علاوه بر تنوع غذایی بالا این بود که با سفره‌ی خانواده هماهنگ بود؛ یعنی با اعضای خانواده سر سفره می‌نشستم و هر چی اون‌ها می‌خوردن، منم از همون غذا استفاده می‌کردم. اصلا فکر نمی‌کردم که رژیم دارم، چون واقعا بهم فشار نمی‌اومد.
خدا رو شکرتوی مهمونی‌ها هم اصلا مشکل نداشتم وهر چی که بود می‌خوردم. مثلا اگه مرغ داشتن، مرغشو می‌خوردم ولی برنجشو نمی‌خوردم. یعنی هم غذای مهمونی رو می‌خوردم و هم رژیمم رو رعایت می‌کردم و هم اذیت نمی‌شدم؛ ولی مراقب بودم که مثل قبل پرخوری نکنم.
قبل از رژیم، خودم ریزش مو داشتم، برای همین از همون اول کارشناس‌ها بهم پیشنهاد دادن که قرص مولتی ویتامین بخورم که مشکل ریزش موهام حل بشه و دیگه بیشتر از این موهام نریزه.
البته ریزش مو خیلی برام مهم نبود واین که بتونم از شر زانودرد و کمردرد و اضافه وزن، خلاص بشم خیلی برام مهم‌تر بود. ولی به هر حال با مصرف مولتی ویتامین مشکل ریزش موهام هم برطرف شد.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany

خیلی‌ها میگن ما ورزش می‌کنیم دیگه نیازی به رژیم نداریم ولی باید بگم که من خودم 7، 8 سال قبل از رژیم ورزش می‌کردم ولی چون بعدش شب وقتی میومدم خونه، حسابی غذا می‌خوردم، اصلا ورزش من هیچ اثری توی کاهش وزنم نداشت. ولی جالب بود که همین که شروع کردم به گرفتن رژیم، ورزش هم کمک زیادی به من کرد که بتونم وزنم رو راحت‌تر پایین بیارم. اینجا بود که متوجه شدم ورزش و تغذیه باید در کنار هم باشن تا سرعت کاهش وزن بیشتر بشه.
در طول رژیمم، خانمم خیلی بهم انگیزه می‌داد و تشویقم می‌کرد که رژیممو ادامه بدم. پشتیبان‌های دکتر کرمانی هم عالی بودن. از طریق واتساپ باهاشون در ارتباط بودم و هر سوالی داشتم، جواب سوالامو کامل می‌دادن و من این‌جوری انگیزه می‌گرفتم که رژیمم رو ادامه بدم.
حدود 1 سالی شد تا با استفاده از رژیم دکتر کرمانی و همت، تلاش و پشتکار خودم و بدون این که اذیت بشم و سختی بکشم، به وزن ایده آلم برسم و به 103 کیلو برسم.
دوستامو که توی باشگاه می‌دیدم می‌گفتن خیلی خوب وزن کم کردی چیکار کردی وزنت اینقدر پایین اومده؟ منم پیج دکتر کرمانی رو بهشون معرفی می‌کردم.
رژیم دکتر کرمانی اصلا سخت نبود و من اصلا فکر نمی‌کردم که رژیم دارم. حتی سردردی که قبل از رژیم داشتم هم بعد از رژیم گرفتن برطرف شد. رژیم دکتر خیلی اصولی بود و من با اون درست غذاخوردن رو یاد گرفتم.
رمز موفقیت من برای رسیدن به اندام ایده آلم، استفاده از رژیم غذایی خوب و سبک تغذیه درست و سالمی بود که از دکتر کرمانی یاد گرفتم.


زانودرد امانم رو بریده بود! - 7 - - رکوردداران


توصیه من به افرادی که اضافه وزن دارن اینه که:
1- اگر می‌خوان رژیم بگیرن با یه رژیم درست و اصولی مثل رژیم دکتر کرمانی شروع کنن؛
2- سعی کنن درست غذا خوردن رو یاد بگیرن؛
3- و حتما از یه پشتیبان در این مسیر کمک بگیرن.

 

5 از 5

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

محنا افشار 1400/11/03

سلام خسته نباشید رژیم بفرس

کارشناس به اندام 1400/11/04

سلام دوست خویم دقیقا چه رژیمی مد نظرتون هست کاهش وزن یا افزایش وزن برای دریافت رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی به این لینک مراجعه کنید و برای دریافت رژیم افزایش وزن دکتر کرمانی به این لینک مراجعه کنید

سمانه سابقی نژاد 1400/10/27

من هم دوست دارم لاغر باشم خیلی چاغ هستم لطفا راهنمایی کنید

کارشناس به اندام 1400/10/28

سلام سمانه خانم عزیز سعی کن از یه رژیم اصولی استفاده کنی که در اون بتونی از تمام مواد غذایی و میان وعده‌ها استفاده کنی در کنارش هم ورزش و پیاده‌روی داشته باش برای دریافت رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی به این لینک مراجعه کن