دیدن خودم توی آینه، انگیزه‌ی لاغریم بود - - - رکوردداران

دیدن خودم توی آینه، انگیزه‌ی لاغریم بود

دیدن خودم توی آینه، انگیزه‌ی لاغریم بود - 2 - - رکوردداران

مصــاحبه اختصاصی

با مریم احمدی

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


مریم احمدی هستم 37 سالمه و ساکن شهرستان سیرجان استان کرمانم. وزن اولیه‌ی من 86 کیلو بود و با رژیم دکتر کرمانی به وزن 62 کیلو رسیدم.
من توی هفت ماه 20 کیلو کم کردم و انقدر خوب و راحت لاغر شدم که خودم باورم نمی‌شد. قبلا لباس سایز 48 یا 50 می‌پوشیدم، اما الان سایز 40 یا 42 می‌پوشم. لباس‌های قبلیم که سایزشون بزرگ بود و دیگه برام گشاد بود همه رو رد کردم و دادم به دیگران و رفتم یه عالمه لباس نو و جدید برای خودم خریدم.
علت اینکه رژیم گرفتم اول از همه نامنظمی قاعدگی بود. من مشکل ناباروری هم دارم و چون خیلی شنیده بودم که یکی از عوارض چاقی و اضافه وزن ناباروریه، تصمیم گرفتم وزنم رو پایین بیارم تا انشالله این مشکل برطرف بشه و صاحب فرزند بشیم.
غیر از این‌ها کم‌کاری تیروئید و بلغم هم داشتم و اینا هم باعث اضافه وزن بیشتر شده بود.
قبلا رژیم دیگه‌ای نگرفته بودم و اولین اقدامی که برای کاهش وزن کردم، رژیم دکتر کرمانی بود. یکی از آشناهام رژیم دکتر کرمانی رو بهم معرفی کرد، منم اسمشون رو سرچ کردم و سایت و پیجشون رو پیدا کردم و این رژیم رو گرفتم.
توی این رژیم مشکل خاصی نداشتم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت. به رژیمم پای‌بند بودم ولی برنامه‌م انعطاف داشت و راحت می‌تونستم غذاها رو جایگزین کنم. از طرفی وقتی برنامه‌ی غذایی داری کارت آسون‌تره و هر روز از خودت نمی‌پرسی امروز چی درست کنم!

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany

برنامه‌م مشخص بود و وقتی نه مهمان داشتم نه جایی مهمانی یا رستوران می‌رفتیم تکلیفم روشن بود و همون غذایی که توی برنامه‌م بود رو برای خودم و همسرم آماده می‌کردم و طبق رژیم و اندازه‌ی استانداردش می‌خوردم.
هر روز پیاده‌روی می‌کردم و توی خونه هم تحرک داشتم و نیم ساعت می‌رقصیدم و کالری می‌سوزوندم. خلاصه از همون ابتدای رژیمم پا به پای رعایتِ تغذیه، تحرک هم داشتم.
توی مسافرت و مهمونی مشکلی نداشتم؛ خودم رو کنترل می‌کردم دیگه. تنها راهش همینه. سالاد و سبزی هم خیلی استفاده می‌کردم.
قبلا ریزش مو هم داشتم که با شروع رژیم و کاهش وزن کمی شدید شد ولی به توصیه‌ی کارشناس‌ها دارم ویتامین مصرف می‌کنم تا کلا ریزش موهام برطرف بشه.
پشتیبانی هم خیلی خوب بود و حسابی راهنمایی می‌کردن. هر سوالی داشتم جواب می‌دادن.


وزن اولیه: 86 کیلو گرم

وزن پایانی: 62 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 24 کیلو گرم

انگیزه‌ی اصلیم برای اینکه رژیم رو ادامه بدم و از برنامه خارج نشم آینه بود! هر روز خودم رو توی آینه می‌دیدم که دارم جوان‌تر می‌شم از همین لذت می‌بردم و انگیزه می‌شد که رژیم رو نشکنم و ادامه بدم.

دیدن خودم توی آینه، انگیزه‌ی لاغریم بود - 5 - - رکوردداران

یه مواقعی هم وسوسه می‌شدم ولی خیلی خودم رو کنترل می‌کردم و مراقب تغذیه‌م بودم. مثلا حتی وقتی دیگه رژیم نداشتم و برنامه‌م رو تمدید نکرده بودم بازم حسابی رعایت می‌کردم و قند و شکر رو خیلی محدود کردم و همیشه چایی‌م رو تلخ می‌خورم.
از شیرینی‌ها خیلی فاصله گرفتم حتی بعد از تموم شدن دوره‌ی رژیمم خیلی کم سراغ شیرینی می‌رم و فقط گاهی ناخنک می‌زنم!
انگیزه‌ی اصلیم برای اینکه رژیم رو ادامه بدم و از برنامه خارج نشم “آینه” بود! هر روز خودم رو توی آینه می‌دیدم که دارم لاغر‌تر می‌شم از همین لذت می‌بردم و انگیزه می‌شد که رژیم رو نشکنم و ادامه بدم.
تنها پیشنهادم برای برنامه‌ی به‌اندام اینه که توی برنامه یه قابلیتی اضافه بشه که طبع غذاها، سردی و گرمیشون هم لحاظ بشه. مثلا وقتی سالاد یا غذا با طبع سرد توی رژیم گنجونده شده کنارش دمنوش یا یه چیزی که کالریش مثل دمنوش کمه و طبعش گرمه هم قرار بگیره و توی برنامه لحاظ بشه. این خیلی کار ما رو راحت‌تر می‌کنه.
این رژیم خیلی کامله و تنوع غذاییش عالیه. با توجه به بودجه و سلیقه‌ی خودتون و خانواده می‌تونید انتخاب بکنید که چی بخورید چی نخورید! خلاصه رژیم کاملیه و فقط کمی اراده که باشه حتما شما رو به نتیجه‌ی دلخواهتون می‌رسونه.
من خیلی از این رژیم و از آقای دکتر و برنامه‌ی خوبشون راضی هستم، انشاالله خدا هم ازشون راضی باشه. به خیلی‌ها رژیم دکتر کرمانی رو معرفی کردم.


دیدن خودم توی آینه، انگیزه‌ی لاغریم بود - 7 - - رکوردداران

توصیه‌م به کسانی که قصد کاهش وزن دارن اینه که:
1 – اگر می‌خواید موفق بشید، تنها راهش موفقیته.
2 – تحرک و پیاده‌روی رو فراموش نکنن؛ هم برای کاهش وزن خوبه هم برای روحیه.
3 – رژیمی انتخاب کنن که نزدیک به شرایط و سبک زندگیشون باشه اینطوری پای‌بندی بهش راحت‌تره.

4.6 از 5