می‌خواستم مثل هم‌سن و سالام لاغر بشم - - - رکوردداران

می‌خواستم مثل هم‌سن و سالام لاغر بشم

می‌خواستم مثل هم‌سن و سالام لاغر بشم - 2 - - رکوردداران

مصــاحبه اختصاصی

با بهاره پاک سرشت

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


بهاره پاک سرشت مقدم هستم. 19 سالمه و قم زندگی می‌کنم. مجرد و محصل هستم.
وزن اولیه‌ی من 65 کیلو بود و با رژیم دکتر کرمانی به وزن 52 کیلو رسیدم.
علت چاقی من واقعا خنده داره! چند وقت پیش پدرم تصادف کردن و شش ماه توی خونه بستری بودن. توی اون مدت همه می‌اومدن عیادتشون و براشون کمپوت و شیرینی می‌آوردن منم همش اینا رو می‌خوردم این شد که اضافه وزن پیدا کردم.
اون موقع‌ها که حسابی چاق شده بودم یادمه توی خونه بهم می‌گفتن بهاره که میاد توی اتاق، اول شکمش میاد بعد خودش:) همین حرف‌ها باعث شد من به فکر رژیم بیفتم و اراده کنم شکمم رو آب کنم.
خیلی چاق شده بودم و لباس‌هایی که دلم می‌خواست رو نمی‌تونستم بپوشم. همه‌ی هم سن و سالام از من لاغرتر بودن و منم دلم می‌خواست سایزم مثل بقیه باشه.
تا قبل از این رژیم، روش دیگه‌ای برای لاغری امتحان نکرده بودم. اهل خوردن دمنوش برای چربی‌سوزی نبودم چون می‌ترسیدم ضرر داشته باشه، می‌خواستم از راه اصولی و درست لاغر بشم.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany

نود درصد انگیزه‌ی من برای لاغر شدن، تناسب اندام و زیبایی بود. البته می‌دونم که چاقی برای سلامتی هم خطرناکه و مریضی میاره. ولی خب من توی یه سنی هستم که دلم می‌خواد لباس‌های مختلف بپوشم و توی تنم قشنگ باشن و خوش‌تیپ باشم اینه که لاغر شدن خیلی برام مهم شده بود و روش تمرکز کرده بودم.
با رژیم آقای دکتر کرمانی از طریق یکی از همسایه‌هامون آشنا شدم. بعد هم توی اینترنت سرچ کردم و این رژیم رو ثبت‌نام کردم.
ورزش هم کنار رژیم انجام می‌دادم. باشگاه می‌رفتم و والیبال بازی می‌کردم که خیلی توی کاهش وزنم تاثیر داشت. سه روز در هفته دو سانس والیبال تمرین می‌کردم. به نظر خودم ورزش کردنم خیلی توی تناسب اندامم تاثیر داشت.
ورزش توی از بین رفتن سلولیت‌ها و چربی‌های تجمع شده خیلی کمکم کرد و زودتر لاغر شدم. برای شادابی روحیه و بیشتر شدن انگیزه هم خیلی خوب و موثر بود.
خوبی رژیم دکتر این بود که هر غذایی دلم می‌خواست می‌خوردم و به راحتی جایگزینشون می‌کردم. حتی میان وعده‌ها رو هم به راحتی جایگزین می‌کردم. به خصوص که مدرسه می‌رفتم و از صبح تا ظهر اونجا بودم، اینکه دستم باز بود برای انتخاب وعده‌ها و میان وعده‌هام خیلی بهم کمک کرد که توی کاهش وزنم موفق بشم.


وزن اولیه: 65 کیلو گرم

وزن پایانی: 52 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 13 کیلو گرم

چون مدرسه می‌رفتم و از صبح تا ظهر اونجا بودم، انتخاب غذاها خیلی سخت بود. ولی تو رژیم دکتر کرمانی دستم تو انتخاب میان وعده‌ها باز بود.

می‌خواستم مثل هم‌سن و سالام لاغر بشم - 5 - - رکوردداران

توی دورانی که رژیم داشتم خیلی مهمونی و مسافرت نمی‌رفتم، چون درس و امتحان داشتم. برای همین توی این مورد مشکل و چالش خاصی برام پیش نیومد.
هر مشکلی داشتم از مشاور و پشتیبانی کمک می‌گرفتم. توی دوره‌ی رژیمم کمی یبوست داشتم، البته من این مشکل رو قبل از رژیم هم داشتم. یه مدتی هم دچار استپ وزنی شدم که خیلی ناامیدم کرد و انگیزه‌م پایین اومد. اما بعد از مدتی این مشکل هم با راهنمایی پشتیبانی برطرف شد و دوباره وزن کم کردم.
پشتیبان‌ها خیلی کمک می‌کردن و ازشون ممنونم، خیلی کارشون سخته.
وسوسه‌ی پرخوری و شکستن رژیم گاهی می‌اومد سراغم. مثلا من عاشق شکلاتم و گاهی دلم می‌خواست بشینم و چند تا شکلات بخورم ولی خب با خودم مبارزه می‌کردم.
بقیه رژیم‌هایی که سراغ داشتم و آشناهامون می‌گرفتن سخت بود و خیلی محدودیت داشت. مثلا بعضی غذاها باید کلا توی رژیمشون حذف می‌شد. مثلا کلا نباید برنج می‌خوردن یا فست فود ممنوع بود. ولی رژیم آقای دکتر همچین موردی نداشت و همه چیز توش پیدا می‌شد برای همین راحت ادامه‌ش دادم و به نتیجه‌ای که دلم می‌خواست رسیدم.


می‌خواستم مثل هم‌سن و سالام لاغر بشم - 7 - - رکوردداران

توصیه‌م به کسانی که می‌خوان وزن کم کنن اینه که:
1- وابستگی به خوراکی‌ها رو کنار بگذارن و رهاش کنن.
2- لذت لاغر شدن خیلی بیشتر از لذت غذا خوردنه.
3- برای رژیم گرفتن فقط اراده مهمه، اراده‌ی مبارزه با وسوسه‌ها !

3.6/5 - (18 امتیاز)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

احمد ۲۹ آبان ۱۴۰۱

آفرین... واقعا که چقدر خوشگل شدی