مصــاحبه اختصاصی

با ندا سرشار

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی

ندا سرشار هستم. 42 سالمه و تو استان اصفهان زندگی می کنم. تقریبا تمام اعضای خانواده م بین 80 تا 100 کیلو هستن و من هم به عنوان عضوی از این خانواده وزن بالایی دارم. 10 سال بود که 103 کیلو بودم و این موضوع همیشه آزارم می داد. هر از چند گاهی رژیمای مختلفی که دوستام بهم پیشنهاد می دادن رو می گرفتم.، اما دریغ از ذره ای تغییر. مشکل من این بود که نمی تونستم ذهنمو برای رژیم آماده کنم و هدف مشخصی هم نداشتم. البته رژیم هایی که می گرفتم هم اصولی نبودن و نمی تونستن منو با خودشون همراه کنن. کم کم حس کردم راه رفتن برام سخت شده. زانو درد داشتم و موقع بالا رفتن از پله ها فشار زیادی به پاهام می اومد. در مورد پوشیدن و انتخاب لباس هم که دیگه نگم براتون. همیشه آرزو داشتم وزنم پایین بیاد تا لباسایی که دلم می خواد رو بپوشم. یه روز داشتم تو اینستاگرام می چرخیدم که خیلی اتفاقی با پیج نتایج دکتر کرمانی آشنا شدم. تو این پیج پر از رکورددارهایی بود که تونسته بودن وزن کم کنن. همینطور تا پایین صفحه اسکرول کردم و دیدم چقدر آدمای شبیه به خودم و حتی با وزن بالاتر تونسته بودن وزن کم کنن. این موضوع خیلی برام جالب بود. البته از قبل اسم رژیم دکتر کرمانی به گوشم خورده بود، اما دیدن نتایج رژیم خیلی برام لذت بخش بود. با خودم گفتم این همه آدم تونستن وزن کم کنن، چرا من نتونم؟

وزن اولیه: 103 کیلوگرم

وزن پایانی: 80 کیلوگرم

میزان کاهش وزن: 23 کیلوگرم

یه کلمه کلیدی که همیشه تو ذهنم بهش فکر میکنم و خیلی وقتا به کارم اومده یکی از صحبت های آقای دکتر هست و اونم اینه که رغبت به خوردن و نیاز واقعی به خوردن خیلی با هم فرق دارن.

چند روز بعد برای رژیم آنلاین ثبت نام کردم و برنامه غذاییم رو گرفتم. لیست های غذایی من چند نوع بودن که به انتخاب خودم لیست استاندارد رو انتخاب کردم. با اینکه تنوع غذایی تو لیست روزمنو بالا بود و می تونستم هرچی دلم می خواد بخورم، اما ترجیح دادم لیست آماده رو بگیرم. چون کامل و حساب شده تر طراحی شده بود. در اولین هفته بعد از رژیم روی ترازو رفتم. وقتی دیدم 1 کیلو کم کردم خیلی خوشحال شدم. با خودم گفتم من حتما می تونم موفق بشم و به وزن دلخواهم برسم. جالب اینجا بود که تو این 5 ماه حتی یک بار هم وسوسه نشدم رژیمم رو بشکنم. هر روز با خودم میان وعده و سیب میبردم سر کار و طبق برنامه ای که بهم داده شده بود، عمل می کردم. هر موقع هم برام سوالی پیش می اومد، مشاوران دکتر کرمانی بهم کمک می کردن و دغدغه هامو از بین می بردن. همسر و خواهرم از اینکه می دیدن روز به روز وزنم پایین تر میاد خوشحال بودن و تشویقم می کردن.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany
بعد از 5 ماه من 23 کیلو کم کردم و به 80 کیلو رسیدم و الان هم سه ماه هست که تو رژیم تثبیتم. بزرگترین تغییری که تو خودم به وجود آوردم پرهیز از خرید مواد غذایی پرچرب و پر کالری وانتخاب روش صحیح برای خریدهای سالمه. زانو دردم خیلی خیلی بهتر شده و به راحتی می تونم ورزش کنم. به پیلاتس و شنا خیلی علاقه مند شدم و گاهی اوقات تو خونه و گاهی هم تو باشگاه ورزش می کنم. رمز موفقیت من اراده و پشتکارم هست و لازمه اینو بگم که یک کلمه کلیدی که همیشه تو ذهنم بهش فکر میکنم و خیلی وقتها به کارم اومده یکی از صحبت های آقای دکتر هست و اونم اینه که رغبت به خوردن و نیاز واقعی به خوردن خیلی با هم فرق دارن. اگه این مورد تو ذهنمون باشه از خوردن بیهوده خیلی چیزا خودداری میکنیم و باعث می شه رژیم رو با اراده بیشتری دنبال کنیم.

توصیه من به دوستانی که دوست دارن رژیم بگیرن اینه که: • هیچوقت نگید نمیتونم ، شما توانا هستید و حتما با اراده قوی و پشتکار موفق خواهید شد • اگر به این نتیجه رسیدین که باید رژیم بگیرین کافیه قدم اول رو بردارید • شاید رژیم ابتدا براتون سخت باشه اما وقتی نتیجه رو ببینید قطعا برای ادامه مصمم تر خواهید شد در پایان تشکر ویژه دارم از تلاشهای کلیه عوامل سایت و شخص آقای دکتر کرمانی شاد و سربلند باشید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما
لیلا 1400/09/02
من هم می‌خوام لاغر بشم

کارشناس به اندام 1400/09/15

سلام لیلا خانم عزیز برای لاغری و کاهش وزن باید مصرف نان و برنج و شیرینی‌ها و قند و شکر رو کم کنید ورزش منظم و پیاده‌روی روزانه داشته باشید و از یه رژیم درست و اصولی استفاده کنید برای دریافت رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی به این لینک مراجعه کنید
نرجس 1400/08/06
سلام رژیم خیلی خوبه ولی متاسفانه لاغرشدن صورت وافتادگی پوست خیلی بد هست که هیچ کاریشم نمیشه کرد منم رژیم های دکتر کرمانی رو خیلی قبول دارم چون ایده آل هست فقط دردناکیش داغون شدن پوست صورت وبدن هست😔😔😔😔😔

کارشناس به اندام 1400/08/30

سلام نرجس خانم عزیز اگر شما هم‌زمان با رژیم ورزش هم انجام بدید پوستتون دچار شلی و افتادگی نمیشه برای اطلاعات بیشتر به این مقاله سایت دکتر کرمانی مراجعه کنید
N 1399/04/31
ایول به پشتکارش
مهسا 1399/04/31
سلام عزیزم موفق باشی وسلامت منم مث خودت بودم والان با رژیم خوب ۲۲ کیلو کم کردم واقعا انسان با اراده وپشتکار به همه جا میرسه
نیره موسوی زاده 1399/04/31
سلام من ۷۷ کیلو هستم وقدم ۱۶۷ هست سنم ۵۱ چه قدر اضافه وزن دارم

کارشناس به اندام 1399/05/06

نیره عزیز، شما باید BMI بدنتون رو محاسبه کنید. BMI به شما کمک می کنه تا با وارد کردن اطلاعاتی مثل قد، وزن، سن، جنسیت و دور مچ از میزان اضافه وزنتون مطلع بشین. برای محاسبه ی BMI به این لینک مراجعه کنید.

کارشناس به اندام 1399/05/01

نیره عزیز، شما باید BMI بدنتون رو محاسبه کنید. BMI به شما کمک می کنه تا با وارد کردن اطلاعاتی مثل قد، وزن، سن، جنسیت و دور مچ از میزان اضافه وزنتون مطلع بشین. برای محاسبه ی BMI به این لینک مراجعه کنید.