رژیم دکتر کرمانی لذت غذا رو ازت نمی‌گیره! - - - رکوردداران

رژیم دکتر کرمانی لذت غذا رو ازت نمی‌گیره!

رژیم دکتر کرمانی لذت غذا رو ازت نمی‌گیره! - 2 - - رکوردداران

مصــاحبه اختصاصی

با زهرا اعتصامی

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


زهرا سادات اعتصامی هستم 22 سالمه و متاهلم. توی شهر اصفهان نصف جهان زندگی می‌کنم. قدم169 هست و وزن اولیه‌م 89 کیلو بود. الان به وزن 62 رسیدم.
خواهرم قبلا رژیم دکتر کرمانی رو گرفته بودن و با این رژیم 22 کیلو کم کرده بود.
قبلا هم توی مجردی کمی اضافه‌وزن داشتم و وزنم حدود 75 کیلو بود ولی بعد از ازدواج وزنم بالاتر رفت.
داستان چاقی من از اونجایی شروع شد که اوایل ازدواج ذوق داشتم و همش برای همسرم کیک و شیرینی می‌پختم. با پختن کیک و دسرهای خوشمزه می‌خواستم علاقه‌م رو بهش نشون بدم ولی نمی‌دونستم دارم به جفتمون ضرر می‌زنم .همسرم هم وزنش به صد و ده کیلو رسید و حسابی چاق شد.
عادت ماهانه‌م نامنظم شده بود و به خاطرش رفتم دکتر. دکتر گفت تنها راهش لاغر شدنه. باید وزنت رو بیاری پایین چون بعدا می‌خوای بچه‌دار بشی و این اضافه‌وزن خطرناکه و مشکل برات درست می‌کنه.
دیگه اینکه لباس‌های مجردیم اندازه‌م نبود و توی شرایط بدی قرار گرفته بودم. این شد که به خاطر سلامتی و تناسب اندام تصمیم گرفتم لاغر کنم.
من رژیم‌های دیگه رو هم امتحان کرده بودم ولی هیچ رژیمی مثل رژیم دکتر کرمانی کامل نبود. همه چیز می‌تونستم بخورم ولی به اندازه.
یکی از لذت‌های زندگی، غذا خوردنه و وقتی یه رژیمی تو رو از همه‌ی خوردنی‌های مورد علاقه‌ت محروم بکنه سخت می‌شه بهش پای‌بند بود.
توی رژیم‌های دیگه خیلی چیزها ممنوعه و غذاهای خوشمزه منع مصرف داره مثلا می‌گن اصلا پیتزا و همبرگر نخورید یا اصلا فست فود مصرف نکنید خب این خیلی سخته.
ولی توی رژیم دکتر کرمانی اینطوری نیست می‌تونی از این‌ها هم بخوری. اینه که حس ولع و وسوسه کمتر سراغم می‌اومد.

الان هفته‌ای دوبار کوهنوردی و یک ساعت پیاده‌روی می‌کنم؛ حتی توی مسافرت و خیلی احساس سبکی می‌کنم.
قبلا بالا رفتن از پله‌ها حتی برای یک طبقه برام سخت بود و به نفس نفس می‌افتادم. الان خیلی سبک شدم، راحت بالا و پایین میرم و این رو مدیون دکتر کرمانی و کارشناس‌های خوبشون هستم.
من مشکلی توی رژیم برام پیش نیومد. حتی مشکلاتم حل هم شد. توی این سن مشکلات سلامتی برام به وجود اومده بود. تنبلی تخمدان و کبد چرب گرفته بودم که با رژیم دکتر کرمانی خدا رو شکر همه‌ش درست شد.


وزن اولیه: 89 کیلو گرم

وزن پایانی: 62 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 27 کیلو گرم

با پختن کیک و دسرهای خوشمزه می‌خواستم علاقه‌م رو به همسرم نشون بدم ولی نمی‌دونستم دارم به جفتمون ضرر می‌زنم

رژیم دکتر کرمانی لذت غذا رو ازت نمی‌گیره! - 4 - - رکوردداران

قبلا یبوست داشتم که با رژیم دکتر کرمانی و توصیه‌های خوبشون اتفاقا این مشکلم حل شد. توی ویدیوهای دکتر می‌دیدم که انجیر خشک رو خیس کنید و همراه روغن زیتون بخورید. با عمل به همین توصیه‌شون بود که مشکل یبوستم برطرف شد. ریزش مو هم خیلی کم داشتم که با مشورت پشتیبان‌ها حل شد.
یه عادت بدی که قبلا داشتم صبحانه نمی‌خوردم و به جاش ریزه‌خواری می‌کردم که خیلی توی چاقیم تاثیر داشت.
قبلا خیلی به مصرف میان‌وعده توجه نمی‌کردم و فقط ریزه‌خواری داشتم و توی وعده‌ها هم پرخوری می‌کردم. اما الان چندتا میان وعده دارم در طول روز و اصلا ضعف نمی‌کنم با این رژیم، همه چیز رو به اندازه و به موقع مصرف می‌کنم.
تو رژیم دکتر کرمانی هر دو هفته یک بار وزن‌کشی و اعلام وزن دارم. وقتی رژیمم رو شروع کردم و فهمیدم باید بعد از دو هفته اعلام وزن کنم با خودم گفتم بیا و دو هفته رژیم دکتر کرمانی رو رعایت کن! تو که خیری از رژیم‌های دیگه ندیدی! حالا اینو امتحان کن ببین چی می‌شه.
اینطور شد که هفته‌ای یک کیلو کم کردم و سر دو هفته نزدیک سه کیلو کم کرده بودم و به پشتیبانم اعلام کردم. ایشون خیلی تشویقم کرد. همین خیلی به من انگیزه داد که دیگه ول نکنم و همین مسیر رو پیش برم تا آخر رژیمم.
ذوق و شوق داشتم که دو هفته زودتر سر برسه و وقتش بشه به پشتیبانم کاهش وزنم رو اعلام کنم. پشتیبانم خیلی بهم انگیزه می‌داد و تشویقم می‌کرد و روحیه‌م رو تقویت می‌کرد که ادامه بدم.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany

رژیم دکتر کرمانی رژیم کاملیه. می‌تونی هر خوراکی بخوری ولی به اندازه. خیلی از رژیم‌ها محرومیت زیادی به آدم می‌دن و هی می‌گن اینو نخور اونو بخور ولی توی رژیم دکتر کرمانی همه چیز می‌تونی بخوری ولی به اندازه هم اینکه امکان جایگزینی غذاها رو داری و این خیلی خوبه.
قبلا هر رژیمی می‌گرفتم بقیه می‌گفتن این چه رژیمیه که فقط باید این غذا رو بخوری یا یه چیزایی رو نخوری! ولی رژیم دکتر کرمانی طوریه که نه خودت نه اطرافیان اذیت نمی‌شین و زحمت پختن غذای جداگانه رو نداره.
ضمنا بعضی وقت‌ها آدم مهمونی دعوت می‌شه و نمی‌تونه عین رژیم پیش بره. رژیم دکتر کرمانی توی این شرایط هم دستت رو باز می‌گذاره و دیگه دغدغه نداری به همه جواب پس بدی که نباید فلان چیز رو بخورم یا اینا برام ممنوعه و از این صحبتا. مثل بقیه می‌شینی سر سفره‌ی غذا!
دکتر کرمانی به من یاد دادند چطور غذا بخورم. قبلا بلد نبودم و عادت‌های بدی داشتم. درست خوردن رو یاد گرفتم. این تغییر سبک زندگی و بعد هم تغییر وزن و لاغر شدنم باعث شد اطرافیانم هم انگیزه بگیرن و همسرم و خانواده‌هامون رژیم دکتر کرمانی رو بگیرن.


رژیم دکتر کرمانی لذت غذا رو ازت نمی‌گیره! - 7 - - رکوردداران

توصیه‌ی من به کسانی که می‌خوان وزن کم کنن ولی هنوز موفق نشدن اینه که:
1- هیچوقت دیر نیست. توی هر سنی اراده کنید و رژیم بگیرید موفق می‌شید.
2- چاقی مریضی میاره. با رژیم و ورزش برطرفش کنید.
3- رژیم گرفتن تضمین سلامتی و قطعی‌ترین راه کاهش وزنه. دنبال راه میان‌بُر نباشید!

 

4.5/5 - (12 امتیاز)