رژیم لاغری؛ ۴ کیلو کاهش وزن در ۳۰ روز + اسرار جادویی بدون قرص لاغری

خانه » رژیم ها » رژیم لاغری » رژیم لاغری؛ ۴ کیلو کاهش وزن در ۳۰ روز + اسرار جادویی بدون قرص لاغری
در یک رژیم لاغری اصولی باید از تمام مواد غذایی استفاده کنید

اگر فرصت ندارید مقاله را مطالعه کنید، فایل صوتی آن را گوش بدهید:

کم و بیش یک تصور مشترک از رژیم لاغری بین همه ما وجود دارد. اینکه برای لاغر شدن سریع، باید خودمان را محدود کنیم. اما رژیم لاغری به معنی محروم شدن از غذاها یا محدود کردن برنامه غذایی به چند خوراکی خاص نیست. منظور از رژیم لاغری سریع، رسیدن به وزن مناسب و تناسب اندامی است که با سلامت عمومی بدن همراه باشد. همه ما برای حفظ سلامت و کنترل وزن به مقدار مشخصی از غذاها نیاز داریم. پس مصرف بیش از اندازه آن‌ها باعث افزایش وزن‌مان می‌شود. اما بهترین رژیم لاغری کدام است؟ با ما همراه باشید.

بهترین رژیم لاغری چه ویژگی‌هایی دارد؟

هر رژیم اصولی و درستی، بر پایه‌ی قانون‌های مشخصی طراحی شده است. به‌عنوان مثال یک رژیم اصولی و صحیح باید دارای تمام گروه‌های غذایی باشد و فرد را به خوردن یک سری غذاهای خاص محدود نکند. رژیم‌های غذایی معتبر در کنار کاهش وزن؛ باید سبک زندگی شما را تغییر داده و شما را به سمت سالم خوردن، سوق بدهند. در ادامه قانون‌ها و ویژگی‌های یک رژیم معتبر را بررسی می‌کنیم.

۱- رژیم لاغری هیچ‌کس مانند رژیم دیگری نیست

در روش‌های لاغری غیر اصولی سن، وزن، جنسیت، قد و میزان فعالیت جسمی تأثیری در برنامه غذایی ندارد. یعنی در آن‌ها، هر سنی که باشید و هر وزنی که داشته باشید، باز هم برنامه غذایی‌تان با بقیه فرقی نمی‌کند. این در حالیست که در بهترین رژیم لاغریِ اصولی و معتبر تمام ویژگی‌های یک فرد در نظر گرفته می‌شود. سپس، برنامه غذایی، متناسب با آن ویژگی‌ها چیده می‌شود. به‌عنوان مثال در یک رژیم اصولی، کالری مورد نیاز زنان و مردان متفاوت است و یا هرچه بلند قدتر باشید به کالری بیشتری نیاز دارید.

۲- شامل تمام گروه‌های غذایی می‌شود

همانطور که از پیش گفته شد یک رژیم لاغری خوب شامل همه گروه‌های غذایی می‌شود. اکثر رژیم‌های نامعتبر، خوردن برخی از گروه‌های غذایی را محروم می‌کنند یا فقط اجازه خوردن یک سری غذاهای خاص را می‌دهند. به‌عنوان مثال فقط در آن‌ها می‌توانید گروه‌های پروتئینی را بخورید و از خوردن کربوهیدرات محرومید. بدن برای انجام کارها به سوخت و ساز نیاز دارد و سوخت بدن کربوهیدرات است. شما باید بهترین رژیم لاغری را انتخاب کنید تا از سوخت اصلی بدن محروم نشوید.

در یک رژیم لاغری اصولی باید از تمام مواد غذایی استفاده کنید

۳- رژیم لاغری اصولی هیچ وعده غذایی را حذف نمی‌کند

بسیاری از رژیم‌ها برای کاهش وزن سریع‌تر، یک یا دو وعده را حذف می‌کنند. به‌عنوان مثال اجازه خوردن وعده شام را نمی‌دهند و یا هیچ میان‌وعده‌ای در برنامه غذایی آن‌ها در نظر گرفته نمی‌شود. رژیم لاغری اصولی، باید هر سه وعده اصلی صبحانه، نهار، شام و همچنین سه الی چهار میان‌ وعده را داشته باشد. اگر وعده غذایی را حذف کنید، به‌زودی از رژیم گرفتن خسته می‌شوید و دائماً احساس گرسنگی می‌کنید. برای همین با کوچک‌ترین وسوسه‌ای رژیم خود را می‌شکنید. در یک رژیم لاغری خوب، هیچ موقع احساس گرسنگی نخواهید داشت.

بعضی از رژیم‌ها، به‌شدت کم‌کالری یا محدودند. اگر این رژیم‌ها را امتحان کنید، متوجه می‌شوید که دائماً احساس گرسنگی دارید. همین احساس گرسنگی دائمی، باعث می‌شود از برنامه غذایی خود خسته شوید و رژیم را نیمه‌کاره رها کنید. بهترین رژیم غذایی برای لاغری، برنامه‌ای است که میزان کالری مناسب هر فرد را در نظر بگیرد و تنوع غذایی بالایی داشته باشد.

۴-  رژیم لاغری خوب به صرفه است

رژیمی اصولی است که نیاز به هزینه‌های اضافی برای خرید داروهای لاغری، دمنوش، قرص و غذاهای خاص نداشته باشد. یعنی به غذاهای خاص محدود نشود یا آن‌قدر پرخرج نباشد که هر کسی از عهده‌ی خرید غذاهای آن برنیاید. رژیم آنلاین یکی از این رژیم‌های کم‌هزینه است. با رژیم‌های آنلاین می‌توانید در وقت و هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید؛ چرا که نیاز به مراجعه‌ی حضوری برای دریافت رژیم و مشاوره نخواهید داشت.

۵- رژیم لاغری خوب شما را تنها نمی‌گذارد

بسیاری از رژیم‌های غذایی بعد از ثبت نام و دریافت برنامه غذایی، پرونده‌شان بسته می‌شود. خودتان باید آنقدر پشتکار داشته باشید که بتوانید تا آخر راه را ادامه دهید. در چنین رژیم‌هایی نبود یک پشتیبان یا راهنما به‌شدت به چشم می‌خورد. کسی نیست به شما بگوید چه کاری باید انجام دهید یا اگر با مشکلی رو به رو شدید، راه حلی به شما ارائه کند. ثبت نام در یک برنامه غذایی لاغری، اول راه است. برای اینکه به خوبی و سلامت، راه کاهش وزن را به انتها برسانید، به یک تیم پشتیبانی نیاز دارید تا شما را راهنمایی کند و به سوال‌ها یا مشکل‌های پیش آمده احتمالی پاسخ دهد.

۶- رژیم غذایی اصولی عجله‌ای برای کاهش وزن ندارد

رژیم‌های زیادی برای درمان بیماری‌های خاص یا تناسب اندام ورزشکاران و مدل‌ها وجود دارد. این رژیم‌های غذایی برای لاغری، در مدت زمان کوتاه، کاهش وزن زیادی را وعده می‌دهند. بسیاری از افراد با وجود اینکه نیازی به این دست رژیم‌ها ندارند؛ اما بازهم وسوسه می‌شوند تا به کاهش وزن سریع برسند. به خاطر داشته باشید که این وزن و چربی‌ها، در طول سالیان دراز، در بدن ما جمع شده و به هیچ وجه یک شبه از بین نمی‌رود.

اکثر افرادی که چنین رژیم‌هایی را انتخاب می‌کنند، شاید در عرض یک هفته وزن زیادی هم کم کنند؛ اما این کاهش وزن دائمی نیست و بعد از پایان دوره رژیم دوباره وزن قبلی و یا حتی بیشتر از آن برمی‌گردد. چرا که در این مدت صرفاً آب و ماهیچه‌های بدن از بین رفته‌اند و چربی‌ها همچنان در جای خود باقی هستند. بسیاری از افرادی که سریع وزن‌شان را پایین می‌آورند، دچار افتادگی و شل‌شدگی پوست می‌شوند. ریزش مو، سو‌ءهاضمه، تیره شدن رنگ پوست، یبوست و کمبود ویتامین از دیگر عوارض جانبی کاهش وزن سریع است.

افتادگی پوست یکی از مضرات لاغری سریع است

رژیم دکتر کرمانی؛ بهترین رژیم لاغری سریع و کامل

حالا که از ویژگی‌های یک رژیم خوب و اصولی گفتیم، وقت آن رسیده است که ویژگی‌های رژیم دکتر کرمانی را بررسی کنیم. برخی از ویژگی‌های رژیم دکتر کرمانی شامل موارد زیر است:

  • در رژیم دکتر کرمانی میزان غذاهای مورد نیاز هر شخص بر اساس فاکتورهایی مثل وزن، قد، سن، جنسیت و سطح فعالیت تعیین می‌شود.
  • به شما سبک زندگی سالم را آموزش می‌دهد. به ‌منظور حفاظت از سلامت شما، هیچ عجله‌ای در کاهش وزن ندارد.
  • در این رژیم نیازی به پخت غذای جداگانه و خاص برای خود ندارید. به‌راحتی می‌توانید هر غذایی دوست داشتید انتخاب کنید و با خانواده همسفره شوید.
  • این رژیم، پرهزینه و وقت‌گیر نیست. می‌توانید به راحتی، از طریق اینترنت و به صورت آنلاین برنامه غذایی خود را دریافت کنید و در مواردی که مشکلی برایتان پیش آمد، با پشتیبان‌ها ارتباط برقرار کنید.
  • همیشه در دسترس است. در هر زمان و مکانی به‌راحتی می‌توانید به رژیم خود دسترسی داشته باشید.
  • با رژیم دکتر کرمانی تنها نیستید. تیم پشتیبانی دکتر کرمانی همیشه همراه شماست. این تیم نه تنها پیشرفت شما را بررسی می‌کند، بلکه اگر در طول رژیم به مشکلی برخوردید، به راحتی آن را برطرف می‌کند.
  • بعد از کاهش وزن نیز شما را تنها نمی‌گذارند. با برنامه رژیم تثبیت وزن به شما این اطمینان را می‌دهند که وزن‌تان هیچگاه باز نخواهد گشت.
  • با رژیم دکتر کرمانی هیچ‌وقت احساس گرسنگی نمی‌کنید؛ چون به‌جزء وعده‌های اصلی، همیشه میان وعده‌های کم‌کالری و سیر‌کننده‌ای برای شما در نظر گرفته شده است.
  • همه‌ی گروه‌های غذایی در برنامه این رژیم لاغری وجود دارد. بنابراین نیازی نیست نگران کمبود ویتامین‌ها، املاح معدنی و پروتئین‌ها باشید.

چرا رژیم غذایی سالم برای افراد دارای اضافه وزن از نان شب واجب‌تر است؟

کاهش وزن و لاغری، آثار شگفت انگیزی روی تناسب اندام، درمان بیماری‌ها و بهبود ارتباطات اجتماعی دارد که در ادامه تمامی این موارد را بررسی خواهیم کرد:

۱- تناسب اندام

اولین و مهم‌ترین تأثیر کاهش وزن، روی تناسب اندام است. بدون شک بیشترین تأثیر کاهش وزن روی پهلو‌ها و شکم است. کاهش چربی‌های شکمی یا به اصطلاح آب شدن شکم، تأثیر بسیار زیادی روی خوش اندام شدن شما دارد. اگه این رژیم همراه با ورزش باشد این تأثیر دو چندان می‌شود.

۲-  درمان بیماری‌ها

شاید جالب باشد بدانید که دلیل اصلی بسیاری از بیماری‌ها، مانند دیابت، فشار خون بالا، کبد چرب، چربی خون، آرتروز، دیسک کمر، زانو درد و کمردرد، اضافه وزن است. با یک نگاه به آمار و ارقام متوجه می‌شوید که هزینه‌ی درمان و بهبودی این بیماری‌ها، بسیار بیشتر از دریافت یک رژیم لاغری است. اگر رژیم لاغری، اصولی و درست باشد کمک بسیاری به بهبود و پیشگیری بیماری‌ها می‌کند.

۳- بهبود ارتباطات اجتماعی و افزایش اعتماد به نفس

اگر با افرادی که اضافه وزن داشتند و حالا به وزن سلامت و ایده‌آل خود رسیده‌اند، صحبت کنید، همه‌ی آن‌ها می‌گویند که کاهش وزن بر روابط اجتماعی‌شان تأثیر به‌سزایی داشته، اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده‌اند، راحت‌تر در جمع‌ها حضور پیدا می‌کنند و دیگر مانند پیش گوشه‌گیر و منزوی نیستند.

اراده کنی هر
فروشـگاهی
کمد لباستـه
همین الان ثبت نام کن
kermany

سؤالات متداول درباره رژیم لاغری سریع

۱- با بهترین رژیم لاغری چند کیلو می‌توان وزن کم کرد؟

مقدار کاهش وزن در رژیم‌های لاغری مختلف فرق دارد. اما کاهش وزن در یک رژیم خوب، چیزی بین ۲٫۵ تا ۴ کیلو است. یعنی نباید بیشتر از ۴ کیلو در ماه وزن کم کنید. در غیر اینصورت، به بدن‌تان آسیب می‌رسانید.

۲- کدام روش لاغری از همه بهتر است؟

بهترین روش برای کاهش وزن، پیروی از یک رژیم لاغری اصولی به همراه ورزش است. لاغری با دستگاه موضعی نیز روش مناسبی است؛ اما همانطور که گفته شد بر کاهش وزن تأثیری ندارد و فقط سایز شما را کم می‌کند.

۳-  آیا رژیم لاغری به درمان بیماری‌ها کمک می‌کند؟

بله. از آنجایی که دلیل خیلی از بیماری‌های مزمن مثل دیابت، فشار خون، چربی خون، کبد چرب، زانو‌درد و کمر‌درد اضافه وزن است؛ کاهش وزن می‌تواند این بیماری‌ها را مهار یا کنترل کند.

تنوع رژیم لاغری این روزها به شدت زیاد است. هنگام انتخاب بهترین رژیم لاغری به یاد داشته باشید، رژیم لاغری سریع عوارض جانبی زیادی به همراه دارد. لاغر شدن سریع اشتباه است. کاهش وزن امری زمان‌بر است و یک شبه اتفاق نمی‌افتد. همانطور که گفته شد، بهترین راه برای کاهش وزن، پیروی از یک برنامه غذایی سالم، اصولی و روتین ورزشی متناسب با توانایی‌های بدن شماست.

درمان بسیاری از بیماریها در رعایت یک رژیم لاغری اصولی و صحیح است.

۴٫۲/۵ - (۷۵ امتیاز)
  به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما

ه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱

من نیخواهم لاغر بشم چه کنم

کارشناس به اندام ۰۲ خرداد ۱۴۰۱

سلام دوست عزیز مصرف نان و برنج و قند و شکر و تنقلات ناسالم و شیرینی‌هارو کم کن ورزش منظم و پیاده روی روزانه داشته باش و از همه مهم‌تر از یه رژیم اصولی کاهش وزن استفاده کن برای دریافت رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی به این لینک مراجعه کن

محمد ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام من ۱۴ سالمه و قدی در حدود ۱۸۵ دارم با وزن حدود ۹۸ میشه راهنمایی ام کنید؟

کارشناس به اندام ۰۱ خرداد ۱۴۰۱

سلام دوست عزیز مصرف نان و برنج و قند و شکر و تنقلات ناسالم و شیرینی‌هارو کم کن ورزش منظم و پیاده روی روزانه داشته باش و از همه مهم‌تر از یه رژیم اصولی کاهش وزن استفاده کن که مناسب سنت باشه برای دریافت رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی هم به این لینک مراجعه کن

سحر ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام من 15 سالم هست و قدم 170 هست و دو سال پیش یک رژیم گرفتم که هرشب من گوشت یا مرغ آب پز داشتم و از این رژیم خسته بودم ولی اینم بگم که من حدود 4 سال داروی کورتون دار خوردم و خیلی زیاد چاق شدم الان هم دیگه نمیتونم رژیم بگیرم چون بدنم مقاومت می‌کنه در برابر وزن کم کردن

کارشناس به اندام ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام سحر جان شما باید از رژیم‌های تک بعدی دوری کنی چون در سن رشد هستی و بدنت به تمام مواد غذایی احتیاج داره پیشنهاد می‌کنیم از رژیم کاهش وزن کودک و نوجوان دکتر کرمانی استفاده کن که مناسب سنت هست و به رشد سالمت هم کمک می‌کنه اگر مایل به استفاده از این رژیم هستی به این لینک مراجعه کن

الناز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام و خسته نباشید.من ۱۴ سالمه و قدم ۱۶۰ هست وزنم هم ۷۰.هست باید ۵۰ یا ۵۵ باشه.چون قبلا خیلی ورزش میکردم بدنم نسبت به لاغر شدن مقاومت میکنه و خیلی تاثیری نداره.چیکار میتونم بکنم که به وزن لازم برسم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید🙁

کارشناس به اندام ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام الناز جان باید با یه رژیم اصولی که مناسب سنت هم باشه بهش شوک بدی تا از استپ وزن خارج بشی پیشنهاد می‌کنیم از رژیم کاهش وزن کودک و نوجوان دکتر کرمانی استفاده کنی که مناسب سنت هم هست و به رشد سالمت کمک می‌کنه برای دریافت این رژیم به این لینک مراجعه کن

پریسا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

به جای اینکه اینهمه توی تمام سایت ها اسم رژیم دکتر کرمانی بزارید و تبلیغ کنید ، یک نمونه از رژیم ایشان بزارید تا بعنوان نمونه مردم ببینن ایا میتونن از این رژیم پیروی کنن یا خیر ، بعد تصمیم بگیرن خرید کنن یا منصرف شوند از خرید

کارشناس به اندام ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام دوست عزیز ما توی همه صفحات محصولمون یک نمونه رژِم برای شما عزیزان قرار دادیم تا با تنوع غذایی رژیم ما آشنا بشیم مثلا نمونه رژیم کاهش وزن رو می‌تونید در انتهای این صفحه ببینید لطفا به این لینک مراجعه کنید

ارتین ۲۹ فروردین ۱۴۰۱

سلام من ارتین هستم من فدم 156 هست و وزنم 59 من 11 سالم هست و می خوام به وزن 56 یا 55 برسم ممنون

کارشناس به اندام ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام آرتین جان بهترین راه برای کاهش وزنت استفاده از یه رژیم اصولیه که مناسب سنت باشه پیشنهاد می‌کنیم از رژیم کاهش وزن کودک و نوجوان دکتر کرمانی استفاده کنی که مناسب سنت هست برای دریافت این رژیم به این لینک مراجعه کن

دنیا ۲۰ فروردین ۱۴۰۱

سلام خسته نباشید من ۲۸ سالمه وچون سرخوردگی مهره دارم نمیتونم ورزش کنم قدم ۱۶۸ و وزنم ۷۱ونیم هستش چیکار کنم وزنم به ۶۵ برسه خیلی ازیت میکنه کمرم وزنم بالا میره

کارشناس به اندام ۲۱ فروردین ۱۴۰۱

سلام دوست عزیز شما بدون ورزش و با استفاده از یه رژیم اصولی میتونی وزنت رو کم کنی و کاهش وزن سالم داشته باشی با استفاده از رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی شما میتونی سر سفره خانواده بشینی و از غذای سفره و معمول خودتون استفاده کنید و وزن کم کنید از تمام مواد غذایی هم میتونی استفاده کنی برای دریافت رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی به این لینک مراجعه کن

امیری ۲۰ فروردین ۱۴۰۱

سلام من ۱۴ سالمه قدم ۱۷۷ونیم هست و وزنم ۷۵ هست باید وزنم بشه ۷۰ چیکار کنم

کارشناس به اندام ۲۱ فروردین ۱۴۰۱

سلام دوست خوبم مصرف نان و برنج و قند و شکر و تنقلات ناسالم رو کم کن ورزش منظم و پیاده روی روزانه داشته باش و از یه رژیم اصولی استفاده کن که مناسب سنت باشه برای دریافت رژیم کاهش وزن کودک و نوجوان دکتر کرمانی به این لینک مراجعه کن

نسرین عمیدی ۱۴ فروردین ۱۴۰۱

سلام خسته نباشین من۷۷ کیلو قدم ۱۵۸ دورمچ ۱۸ چطوری میتونم لاغر بشم خواهش میکنم کمکم کنین

رضا ۱۰ فروردین ۱۴۰۱

سلام من ۲۱ سالمه قدم ۱۹۴ وزنمم ۱۱۰ چطور میکتونم تا ۹۰ کیلو بیارم🥺

کارشناس به اندام ۱۴ فروردین ۱۴۰۱

سلام دوست عزیز باید از یه رژیم اصولی کاهش وزن استفاده کنی و در کنارش ورزش و پیاده روی داشته باشی پیشنهاد می کنیم از رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی استفاده کنی که امتحان خودش رو پس داده برای دریافت رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی به این لینک مراجعه کن

حانیه ۱۰ فروردین ۱۴۰۱

سلام من حانیه هستم ۱۰ سالمه قدم 153 و وزنم52 باید چکار کنم که وزنم به 35 برسه ممنون میشم جواب بدین

کارشناس به اندام ۱۴ فروردین ۱۴۰۱

سلام حانیه جان بهترین راه برای شما که توی سن رشد هستی استفاده از یه رژیم اصولیه که مناسب با سنت باشه پیشنهاد میکنیم از رژیم کاهش وزن کودک و نوجوان دکتر کرمانی استفاده کنی که مناسب سنت هست برای دریافت رژبم کاهش وزن کودک و نوجوان دکتر کرمانی به این لینک مراجعه کن

آرزو ۱۰ فروردین ۱۴۰۱

سلام من آرزو هستم ۱۱ سالمه قدم ۱۶۱ وزنم 53 باید چکار کنم که وزنم به ۳۵ برسه ممنون میشم جواب بدین

کارشناس به اندام ۱۸ فروردین ۱۴۰۱

سلام آرزو جان مصرف نان و برنج و قند و شکر و شیرینی و تنقلات ناسالم رو کم کن ورزش منظم و روزانه داشته باش و از یه رژیم اصولی کاهش وزن استفاده کن که مناسب سنت باشه برای دریافت رژیم کاهش وزن کودک و نوجوان دکتر کرمانی هم به این لینک مراجعه کن

ناشناس ۱۸ اسفند ۱۴۰۰

سلام من ۱۳ سالمه ۴۴ کیلو هم قدم هم ۱۵۰ چیکار کنم حداقل ۵کیلو کم کنم؟

کارشناس به اندام ۱۹ اسفند ۱۴۰۰

سلام دوست خوبم مصرف نان و برنج و قند و شکر و شیرینیو تنقلات ناسالم رو کم کن ورزش و پیاد‌ه‌روی و تحرک داشته باش و از رژیم اصولی کاهش وزن که مناسب سنت باشه استفاده کن برای دریافت رژیم کاهش وزن کودک و نوجوان دکتر کرمانی به این لینک مراجعه کن

خانم.. ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

سلام وقت بخیر من ۱۳ سالم هست . قدم ۱۶۸ و وزنم ۷۴ هست میخوام به وزن ۶۰ برسم.

کارشناس به اندام ۲۱ اسفند ۱۴۰۰

سلام دوست خوبم پیشنهاد می‌کنیم از رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی استفاده کنی که به شرایط سنیت هم می‌خوره برای دریافت این رزیم به این لینک مراجعه کنید

باران مهری ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

سلام.من ۱۱ سالم هست و ۵۵کیلو هستم و قدم هم ۱۴۴ هستش لطفاً یک رژیم غذایی مناسب به من بگید تا بتونم به ۴۵ کیلو برسم .باتشکر.

کارشناس به اندام ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

سلام باران جان بهترین رژیم برای شما استفاده از رژیم کاهش وزن کودک و نوجوان دکتر کرمانیه برای دریافت رژیم کاهش وزن کودک و نوجوان دکتر کرمانی به این لینک مراجعه کن

مریم ۰۷ اسفند ۱۴۰۰

مریم هستم 33ساله قد167وزن 87میخواهم 70 کیلوبشم به کمک شمانیازمندم ممنون ازلطف شما

کارشناس به اندام ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

سلام مریم جان مصرف نان و برنج و قند و شکر و شیرینی و تنقلات ناسالم رو کم کن ورزش منظم و پیاده‌روی روزانه یادت نره و حتما از یه رژیم اصولی کاهش وزن استفاده کن برای دریافت رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی به این لینک مراجعه کن

Ali ۰۵ اسفند ۱۴۰۰

سلام به آقای دکتر کرمانی من قد هم ۱۷۸ وزن هم ۶۰ میخوام وزن خودم راه نگه دارم ممنون میشم راهنمایی کنین

کارشناس به اندام ۰۷ اسفند ۱۴۰۰

سلام دوست عزیز اگر به وزن ایده آل خودت رسیدی بهتره از رژیم تثبیت استفاده کنی برای دریافت رژیم تثبیت دکتر کرمانی به این لینک مراجعه کن

مر جان ۰۴ اسفند ۱۴۰۰

سلام دکتر کرمانی من میخوام لاغر بشم ۱۱ سالمه و ۶۰ کیلو هم وزن من هستش و میخوام لاغر بشم لطفا کمک کنید

کارشناس به اندام ۰۵ اسفند ۱۴۰۰

سلام مرجان جان چون شما در سن رشد هستی و بدنت به تمام مواد غذایی نیاز داره باید از رژیمی استفاده کنی که مناسب سنت باشه و بدنت رو از هیچ کدوم از مواد غذایی محروم نکنه بهترین رژیم برای شما رژیم کودک و نوجوان دکتر کرمانی هست برای دریافت این رژیم به این لینک مراجعه کنید

هستی ۰۴ اسفند ۱۴۰۰

ماسک شیر و جوانه گندم برای چاقی صورت مفیده

کارشناس به اندام ۰۵ اسفند ۱۴۰۰

سلام هستی جان بله مفیده

آراز ۰۳ اسفند ۱۴۰۰

سلام آراز هستم ۱۵سالم وزنم۸۰کیلو

کارشناس به اندام ۰۹ اسفند ۱۴۰۰

سلام آراز جان برای کاهش وزنت بهترین راه استفاده از یه رژیم کاهش وزن اصولی هست که مناسب سنت باشه برای دریافت رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی به این لینک مراجعه کن