ثبت نام و دریافت رژیم غذایی راهنمای ثبت نام 32143-025

چگونه با لاغری موضعی سایز کم کنیم؟

پوست و مو، پیش از رژیم، زیبایی و تناسب اندام، مقالات، هدف گذاری

چگونه با لاغری موضعی سایز کم کنیم؟

چاقی موضعی یکی از معضلاتی است که بسیاری از ایرانیان با آن دست و پنجه نرم می کنند و به تجمع چربی در بخش هایی از بدن گفته می شود. این چربی ها به یک اندازه در کل بدن تقسیم نشده اند بلکه بیشتر در قسمت شکم و پهلو، ران و باسن، غبغب و بازو جا خوش کرده اند که برای رفع آنها بهتر است به سراغ لاغری موضعی برویم.

مشکل این جاست که این چربی های موضعی با رژیم و ورزش هم به راحتی از بین نمی روند. وضعیت بدتر هم می شود وقتی بدانیم روش های زیادی برای کاهش سایز و لاغری موضعی وجود دارد اما فقط تعدادی از آن ها بدون نیاز به جراحی و ایمن هستند.
از جمله روش های ایمن و مورد تایید دکتر کرمانی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

کویتیشن

کویتیشن که به لیپوساکشن بدون جراحی معروف است یک روش موثر و ایمن برای کاهش سایز است که از امواج فراصوت استفاده میکند، در اثر برخورد این امواج به آب میان بافتی، حباب هایی در اطراف سلول های چربی ایجاد می شود. این حباب های لرزان باعث شکسته شدن سلول های چربی میشوند بدون اینکه آسیبی به سایر سلول ها وارد کنند.
در نهایت محتوای سلول های چربی از طریق مجرای ادرار و سیستم لنفاوی دفع می شود. حدود 1 تا 2 روز بعد از انجام کویتیشن، دفعات ادرار افزایش پیدا میکند و نیاز به مصرف آب بیشتری می باشد.

 

آر اف

آر اف نیز یکی دیگر از روش های کاهش سایز بدون جراحی است که از امواج رادیوفرکانسی استفاده میکند. دستگاه آر اف با ایجاد حرارت در سلول های چربی مشابه کویتیشن عمل می کند.

این روش ها کاربردهای دیگری نیز دارند که باعث شده طرفداران زیادی پیدا کنند. رفع افتادگی پوست، درمان سلولیت و رفع ترک های سطحی پوست از کاربردهای دیگر کویتیشن و آر اف هستند.

ارائه خدمات را از اینجا ببینید:

    به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*