Notice: Undefined index: class in /home/kermany/public_html/wp-content/plugins/kermany-shortcode/Kermany-shortcode.php on line 251

رژیم گرفتن سن و سال نمی‌شناسه! - - - رکوردداران

رژیم گرفتن سن و سال نمی‌شناسه

رژیم گرفتن سن و سال نمی‌شناسه! - 2 - - رکوردداران

مصــاحبه اختصاصی

با محمد مزیدی

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


محمد مزیدی هستم 66 سالمه و در شهر یزد زندگی می‌کنم. چهار فرزند دارم. قدم 174 هست و وزن اولیه‌م 90 کیلو بوده که با رژیم دکتر کرمانی به وزن 78 رسیدم. شش ماه رژیم داشتم و طی دو دوره رژیم این مقدار وزن رو کم کردم.
با رژیم دکتر کرمانی تونستم 12 کیلو وزن کم کنم که توی سن و سال من خودش رکورد محسوب می‌شه. من قبلا پرکاری تیروئید داشتم و اتفاقا لاغر بودم. سال 1363 49 کیلو بودم! از چند سال پیش تیروئیدم کم‌کار شد و وزنم بالا رفت و به 90 کیلو رسید.
دیگه چاقی توی این سال‌ها همراه همیشگیِ من شده بود. همراه چاقی، زانودرد و مشکلات دیگه هم یکی یکی سرم می‌اومد. برای زانو دردم که دکتر رفتم گفتن باید رژیم بگیری و وزنت رو کم کنی تا فشار از روی زانوهات برداشته بشه.
اینطوری شد که به فکر رژیم گرفتن افتادم و اولین گزینه‌م هم دکتر کرمانی بود. همسرم سال 85 با دکتر کرمانی اون موقع‌ها که می‌اومدن شهرمون و ویزیت می‌کردن وزن کم کرده بود و خیلی هم از نتیجه‌ش راضی بود.
این شد که منم برای کاهش وزن همین گزینه رو انتخاب کردم و سراغ گزینه‌ی دیگه‌ای مثل قرص و دمنوش نرفتم. با رژیم دکتر کرمانی لاغر شدن خیلی آسونه. من می‌تونستم غذاهام رو جا به جا کنم و هر غذایی دارم بخورم.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany

البته توی سه ماهه‌ی اول که تازه رژیمم رو شروع کرده بودم این کارو نکردم و تا جایی که می‌شد طبق برنامه و روزمنو غذا می‌خوردم و طبق رژیمم پیش می‌رفتم.
در طول رژیم گاهی پیاده‌روی هم می‌کردم اما زیاد نمی‌تونستم طولانی راه برم چون زانوهام درد می‌کرد. بیشتر کاهش وزن و لاغریم به خاطر رژیمم بود. توی مسافرت و مهمونی هم به رژیمم پای‌بند بودم و به اصطلاح جلوی خودم رو می‎گرفتم.
هر غذایی که بود رو به اندازه‌ای که باید توی رژیم می‌خوردم برای خودم می‌کِشیدم.
هیچ‌وقت میل و هوس آنی باعث نشد رژیمم رو بشکنم. البته گاهی زیاده‌روی می‌کردم مثلا رفته بودم مسافرت یک هفته و توی این مدت یکی دو بار رژیمم رو شکستم و بیشتر از اندازه‌ای که باید غذا خوردم.
ولی حواسم بود که دوباره این اتفاق نیفته و وعده‌های بعد بهتر و بیشتر رعایت کنم. خدا رو شکر بعد از سفر وزنم بالا نرفت و روی روال سابق هستم. واقعا ارزشش رو نداره یک لحظه وسوسه می‌شی و یه خوراکی خوشمزه گولت می‌زنه و بعد وزنت بالا میره، هزار تا بیماری می‌گیری و مشکلاتت اضافه می‌شه. رژیم گرفتن سن و سال نمی‌شناسه و ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه‌س.


وزن اولیه: 90 کیلو گرم

وزن پایانی: 78 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 12 کیلو گرم

همسرم چندسال پیش با رژیم دکتر کرمانی لاغر شده بود. ایشون هم خیلی حمایتم کرد و بهم انگیزه می‌داد و تشویقم می‌کرد.

رژیم گرفتن سن و سال نمی‌شناسه! - 5 - - رکوردداران

توی سن و سال ما وزن مناسب و رعایتِ غذا خوردن خیلی مهم‌تره. چون وقتی بیماری میاد سراغمون دیگه نمی‌شه به همین راحتی کنترلش کرد و درمان خیلی سخت‌تره.
خواستم تا مشکلاتم بیشتر نشده به فکر بیفتم. به قول دکتر کرمانی تا تغذیه‌ت درست نشه هیچیت درست نمی‌شه.
حرف‌های دکتر کرمانی خیلی خوبه و توصیه‌هاشون به درد می‌خوره.
خیلی هم شیرین و دلنشین صحبت می‌کنن خدا عمر با عزت بده بهشون که همچین برنامه‌ی خوبی برای سلامتی مردم راه انداختن.
همسرم هم که چندسال پیش با رژیم دکتر کرمانی لاغر شده بود خیلی حمایتم کرد و بهم انگیزه می‌داد و تشویقم می‌کرد. خیلی از کارها با خودش بود حتی هماهنگی‌ها و خرید رژیم و …
من از این رژیم خیلی راضی بودم رژیم دکتر کرمانی خیلی عالیه.
همون اندازه‌ای که برنامه برام تعیین کرده بود غذا می‌خوردم. این رژیم سختی و گرسنگی کشیدن نداشت و به راحتی لاغر شدم. الان خیلی تغییر کردم. شکمم کوچک شده و چهره‌م تغییر کرده. بقیه ازم می‌پرسن چیکار کردی منم واقعیت رو بهشون می‌گم که با رژیم دکتر کرمانی لاغر شدم فقط. بعد از رژیم تیروئیدم هم بهتر شد و دکتر داروهام رو نصف کرد.

پشتیبانی، خیلی خوب بود و هر سوالی داشتم جواب می‌دادن و راهنمایی می‌کردن. همسرم هم در کنارش بهم انگیزه می‌داد و خیلی کمکم کرد. من رژیم دکتر کرمانی رو به خیلی از دوستانم که مشکل اضافه وزن داشتن معرفی کردم.
به نظرم هرکسی که از چاقی و اضافه وزن رنج می‌بره باید یک بار این رژیم رو امتحان کنه و نتیجه‌ش رو ببینه.


رژیم گرفتن سن و سال نمی‌شناسه! - 7 - - رکوردداران

توصیه‌م به کسانی که اضافه وزن دارن اینه که:
1-از رژیم گرفتن نترسن. فقط شروعش سخته.
2- رژیم دکتر کرمانی حتما نتیجه می‌ده ازش نگذرن.
3- ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه‌س. فرقی نمی‌کنه چند سالشونه فقط به فکر سلامتی‌شون باشن.

4.7/5 - (7 امتیاز)

دیدگاه ها


Notice: Undefined variable: commenter in /home/kermany/public_html/wp-content/themes/kermany/inc/single-heroes-footer.php on line 95

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/kermany/public_html/wp-content/themes/kermany/inc/single-heroes-footer.php on line 95

Notice: Undefined variable: commenter in /home/kermany/public_html/wp-content/themes/kermany/inc/single-heroes-footer.php on line 100

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/kermany/public_html/wp-content/themes/kermany/inc/single-heroes-footer.php on line 100

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*