برای گرفتن رژیم امروز و فردا نکنید

مصــاحبه اختصاصی

با فریماه فریور

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


فریماه فریور ۳۶ ساله با قد ۱۷۲ از شهرستان جغتای استان خراسان رضوی هستم. وزن اولیه ام ۱۰۲ کیلوگرم بود که با کاهش ۲۵ کیلو به ۷۷ کیلوگرم رسیدم. الان هم به وزنی که دلم می خواست رسیدم و رژیم تثبیت را گرفتم تا برای همیشه اندام زیبا داشته باشم.
تمام اعضای خانواده ام دارای اضافه وزن بودند و چاقی من هم از کودکی در بین آنها عادی بود. همین مسئله باعث شده بود که من فکر کنم چاقی ارثی است و هیچ راهی وجود نداره که بتوان آن را درمان کرد. یادم نمی رود روزی که ویدئویی از دکتر کرمانی دیدم که ایشان می گفتند ژن چاقی و لاغری نداریم و قابل اصلاح است. همان روز با خودم گفتم پس راهی برای درمان اضافه وزن من وجود دارد.
زانو درد شدیدی داشتم. اصلا نمی توانستم راه بروم و کارهایم را به خوبی انجام بدهم. این مسئله خیلی آزاردهنده بود. همیشه با خودم می گفتم اگر الان فکری نکنم روز به روز بدتر می شوم و خیلی سریع خانه نشین می شوم و دیگری هیچ لذتی از زندگی نمی برم. تصمیمم را گرفتم و رژیم را شروع کردم. ۸ ماه طول کشید ولی ارزشش را داشت. لذت رسیدن به هدفم باعث می شد که اصلا این زمان به چشم نیاید و به سرعت برق و باد بگذرد.
رژیم را که شروع کردم کمی برایم سخت بود ولی با اراده قوی که داشتم رژیم از چیزی که فکر می کردم خیلی راحت تر بود. رژیم گرفتن سبب شد که اعتماد به نفسم بالا برود. از حضور در مهمانی ها و … ترسی ندارم و اولین نفری هستم که شرکت می کنم.


وزن اولیه: ۱۰۲ کیلو گرم

وزن پایانی: ۷۷ کیلو گرم

میزان کاهش وزن: ۲۵ کیلو گرم

رژیم گرفتن را به معنای گرسنگی کشیدن می دانستم ولی نظرم کامل عوض شد چون با وجود لیست روز منو دیگر نگران محروم شدن از غذاها نیستم.


عاشق همه غذاها هستم ولی سعی می کنم زیاد نخورم و به اندازه نیاز بدنم که در رژیمم تنظیم شده مصرف کنم. هیچ وقت فکر نمی کردم رژیمی پیدا شود که بتوانم تمام غذاهای مورد علاقه ام را بخورم. رژیم گرفتن را به معنای گرسنگی کشیدن می دانستم ولی نظرم کامل عوض شد چون با وجود لیست روز منو دیگر نگران محروم شدن از غذاها نیستم. همه چیز در رژیم دکتر کرمانی دقیق و برنامه ریزی شده است.
در طول رژیم غذایی از داروهای لاغر استفاده نکردم. فقط به دستور دکتر قرص مکمل می خوردم که دچار ریزش مو و کمبود ویتامین ها نشوم. بارها برای رژیم تلاش کردم ولی نتیجه ای نگرفتم چون زود خسته می شدم و آن را کنار می گذاشتم اما در رژیم دکتر کرمانی همه چیز فرق می کرد. وقتی روز به روز کاهش وزنم را می دیدم خسته نمی شدم و آن را ادامه می دادم.
در خانواده کسانی بودند که با حرف هاشون روحیمو ضعیف می‌کردند ولی من به حرف های آنها گوش نمی کردم چون میدونستم نتیجه همه سختی هام رو در آینده نزدیک می‌بینم. در طول رژیم هرگز وسوسه نشدم که رژیم را بشکنم زمانی هم که ناامید می شدم با تشویق مادر و همسرم دوباره انگیزه پیدا می کردم. به خودم اجازه نمی دادم که برنامه غذایی را بهم بزنم و در مهمانی ها هم به کمک پشتیبان های رژیم دکترکرمانی از جایگزینی غذاها استفاده می کردم تا به مشکلی نخورم. در کنار رژیم ورزش را هم انجام می دادم در حالی که اصلا با رژیم دکترکرمانی اصراری به ورزش کردن نبود. علاقه زیادی به پیاده روی داشتم و گاهی هم به باشگاه می رفتم.توصیه من به همه دوستان این است که:

  1. غذای کم و سالم بخورند.
  2. هرگز به خودشان نگویند که توانای رژیم گرفتن ندارند.
  3. انسان اگر اراده کند هر کاری را انجام می دهد.
  4. امروز و فردا نکنید شما هم مثل من با رژیم دکتر دکترکرمانی موفق می شوید.

۲٫۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

فرزانه ۰۷ فروردین ۱۳۹۹

تبریک میگم الان خیلی خشکل شدی من یک ماه شروع کردم قیافم مس روزای اول تو هس هروز عکستو نگاه میکنم کی باشه منم مس شما بشم

مریم ۱۱ اسفند ۱۳۹۸

تبریک میگم الان چهره تون زیباتر وجوانتر شده ماشالا
ارتباط مستقیم