حتی یک ثانیه هم در کم کردن وزنتون تردید نکنید!!! - - - رکوردداران

حتی یک ثانیه هم در کم کردن وزنتون تردید نکنید!!!

حتی یک ثانیه هم در کم کردن وزنتون تردید نکنید!!! - 2 - - رکوردداران

مصــاحبه اختصاصی

با غلامرضا صابری

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


غلامرضا صابری هستم. 47 سالمه و مشهد زندگی می‌کنم. قبل از شروع رژیم دکتر کرمانی وزنم 137 کیلو بود. الان بعد از نه ماه به وزن 97 کیلو رسیدم. و می‌خوام روی همین وزن باقی بمونم.
توی دوران دانشجویی اضافه وزن نداشتم و اصلا چاق نبودم. اما بعد از ازدواج توی 25 سالگی افزایش وزنم شروع شد. تا اینکه بعد از چند سال به 137 کیلو رسیدم. با زیاد شدن وزنم دردهای زانو و کمر شروع شد. اواخر دوران چاقی حتی انجام کار‌های شخصی هم برای من سخت شده بود. چاقی من موضعی بود و چربی‌ها دور شکمم جمع شده بودن. به همین دلیل نمی‌تونستم لباس مناسبی پیدا کنم. همسرم هم به شدت نگران سلامتی من بود. همه اینها باعث شد تا عزمم رو جزم کنم و رژیم بگیرم.
قبلا هیچ رژیمی رو امتحان نکرده بودم و برای اولین بار با رژیم دکتر کرمانی شروع کردم. همسرم با نوع رژیم و برنامه غذایی دکتر کرمانی آشنا بود. با توصیه ایشون رژیم دکتر کرمانی رو انتخاب کردم. به سایتشون رفتم و ثبت نام کردم. از اون به بعد هر دوهفته یک بار برنامه غذاییم رو به صورت آنلاین می‌گرفتم.
با حس و حال رژیم گرفتن آشنا نبودم به همین خاطر دوماه اول، زمان سختی رو گذروندم. قبل از رژیم عادت داشتم همیشه کنار غذا نوشابه بخورم و یا مقدار خیلی زیادی غذا بخورم. اما با شروع رژیم باید همه این ها رو کنار می‌ذاشتم و خب تغییر عادت برای من سخت بود. اما بعد کم کم با کمک و حمایت‌های همسرم و صد البته رژیم اصولی دکتر کرمانی این راه آسون تر شد.


وزن اولیه: 137 کیلو گرم

وزن پایانی: 97 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 40 کیلو گرم

الان انقدر میزان کالری غذاها رو بلدم که راحت با یه حساب کتاب ساده اونها رو جایگزین می‌کنم و حتی به بقیه هم توصیه می‌کنم که چقدر بخورن!

حتی یک ثانیه هم در کم کردن وزنتون تردید نکنید!!! - 4 - - رکوردداران

یکی از ویژگی‌هایی که رژیم دکتر کرمانی رو از بقیه رژیم‌ها جدا می‌کنه منو متنوع ایشونه. قبلا بعضی دوستانم رو دیده بودم که با رژیم‌های تک بعدی لاغر شده بودن اما بعد از مدتی وزنشون دوباره برگشته بود یا حتی مریض شده بودن. یک از دوستانم رژیم سبزیجات گرفته بود و فقط می‌تونست سبزیجات بخوره. رژیمش به نتیجه رسید و وزن کم کرد اما بعد از یه مدت نه تنها وزنش برگشت بلکه چاق تر هم شد. اما رژیم دکتر کرمانی اصلا اینطور نبود، تنوع غذایی بالایی داشت و حتی فست فود هم جز برنامه غذایی ایشون بود.
با برنامه غذایی دکتر کرمانی راحت می‌شد همسان سازی کرد. اگر مهمونی می‌رفتم و غذای اون شب توی برنامه غذاییم نبود، میزان کالری و مقدار مناسب غذا رو جایگزین می‌کردم و با خیال راحت از مهمونی لذت می‌بردم. الان انقدر میزان کالری غذاها رو بلدم که راحت با یه حساب کتاب ساده اونها رو جایگزین می‌کنم و حتی به بقیه هم توصیه می‌کنم که چقدر بخورن!
وقتایی که به مسافرت می‌رفتیم و یا به هر دلیلی بیرون غذا می‌خوردیم برای خودم، همسرم و پسرم فقط دو پرس غذا می‌گرفتیم تا زیاده روی نکنیم. قبل از شروع رژیم همسرم همیشه غذا رو توی دیس می‌کشید و سر سفره می‌ذاشت. من هم هرچقدر که دوست داشتم می‌خوردم. اما بعد از شروع رژیم این عادت رو ترک کردیم و همسرم به اندازه‌ای که در برنامه غذایی گفته شده بود توی بشقاب می‌کشید تا من وسوسه نشم. برای روزهای تعطیل پیتزا رو انتخاب می‌کردم و با همسرم و پسرم اون رو توی خونه درست می‌کردیم تا هم سالم تر باشه و هم زمانی خوبی رو باهم بگذرونیم.
مواقعی که حس گرسنگی به من دست می‌داد کم نبود. اما خیلی راحت با غذاهایی که کالری آزاد دارن مثل هویج گرسنگیم رو برطرف می‌کردم. هویج و سبزیجات روهمیشه در دسترس می‌ذاشتم تا اگر به خوردن وسوسه شدم با اونها ولع خوردن رو از بین ببرم. الان دیگه خوردن سبزیجات هم برای من یک عادت شده.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany

با شروع رژیم، ریزش مو پیدا کردم اما به توصیه مشاورهای سایت دکتر کرمانی مصرف قرص‌های پروتئین رو شروع کردم و بعد از مدتی ریزش موی من قطع شد. توی ماه ششم حدود دو هفته دچار استپ وزن شدم. وزنم کم نمی‌شد و نگران این موضوع بودم، باز هم پشتیبان‌های سایت به من اطمینان دادن که جای نگرانی نیست و این موضوع طبیعیه. اگر طبق برنامه پیش برم این مشکل هم حل می‌شه. جا داره همینجا از مشاورها و پشتیبان‌های خوب سایت دکتر کرمانی تشکر کنم. تو این مدت هرسوالی که داشتم با حوصله جواب می‌دادن و من انگیزه می‌گرفتم.
رمز موفقیت من اول رژیم اصولی و درست دکتر کرمانی و برنامه متنوع و عالیشون بود. دوم حمایت‌های همسرم و خانواده عزیزم، که بدون وجود همراهی و پشتیبانی اونها من هرگز موفق به کاهش وزن نمی‌شدم. و سوم انگیزه و پشتکار خودم. توی اون نه ماه تمام سعیم رو می‌کردم که وسوسه نشم و به تصمیمی که گرفتم پایبند بمونم و از رژیمم پیروی کنم.
دعای خیر من و امثال من همیشه دنبال اقای دکتر کرمانی و کادر خوب و باحوصله ایشونه که راه لاغری رو برای ما هموار و راحت کردن. ایشون سبک زندگی من رو تغییر دادن و عادت‌های غذایی غلط من رو درست کردن. با اینکه توی مدت رژیم به خاطر وقتی کمی که داشتم نمی‌تونستم ورزش کنم اما فقط با رعایت برنامه غذایی ایشون تونستم دوباره سلامتیم رو به دست بیارم.


حتی یک ثانیه هم در کم کردن وزنتون تردید نکنید!!! - 7 - - رکوردداران

توصیه من به همه کسایی که اضافه وزن دارن اینه که:

به فکر سلامتی خودشون باشن.

اضافه وزن مادر تمام بیماری‌هاست.

حتی یک ثانیه هم در کم کردن وزنشون تردید نکنن.

5 از 5

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

اصغر 1399/06/18

کی گفته ایشون رکورد دارهستندمن شخصاخودم تا۱۴۸ رسیده بودم دیگه لباس وشلوار وکفش اندازه ام گیرنمیومداثلاحتی فکرشم نمیکردم که بتونم حتی فقط۵یا۱۰کیلووزنم روکم کنم مثله رویاشده بودبرام پشته فرمان ماشینم که میخواستم بشینم۴۰۵داشتم صندلی روکاملاعقب میکشیدم بازوقتی فرمان رو میخواستم دوربدم فرمان به شکمم میخورد وگیرمیکرد.درعرضه ۲سال به وزنی رسیدم که هیچکدوم ازدوستان واشناهامون که تواین مدت من رو ندیدن حالا وقتی میبیننم خیلی هاشون اثلانمیشناسنم.از۱۴۸به۸۵تا۸۶رسیدم.حرفایی که میزنم حرفه ی مرده وبامدرک عکس وفیلم هست.

کارشناس به اندام 1399/06/23

دوست خوبم، خیلی خوشحالیم که به وزن ایده آلتون رسیدین.

میترا 1399/06/18

خیلی خوبه

کارشناس به اندام 1399/06/19

میترای عزیز، از اینکه همراهمون هستین ممنونیم.