رژیم دکتر کرمانی بهترین اتفاق زندگیم بود!

مصــاحبه اختصاصی

با هادی بیدار

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


هادی بیدار هستم 39 سالمه، قدم 167 سانتی‌متره و در شهر ارومیه زندگی می‌کنم. متاهلم و یک پسر دارم. وزن اولیه‌ی من 95 کیلو بود و طی دوماه به وزن فعلیم یعنی 82 کیلو رسیدم. البته این وزن هدفم نیست و هنوز مونده تا به وزن ایده‌آلم برسم.
اینکه چرا خواستم لاغر بشم؛ خب اضافه وزن اذیتم می‌کرد. پرخوری می¬کردم و خوش اشتها بودم. برای همین، چاق شده بودم. مشکل دیگه‌ای نداشتم فقط تنبلی می‌کردم. سایزم از دستم در رفته بود و لباس به سختی گیرم می‌اومد. اطرافیانم همش به چاقیم اشاره می‌کردن که چرا لاغر نمی‌کنی خیلی چاق شدی و خوب نیست برای سلامتیت. حتی گاهی مسخره‌م می‌کردن و دست می‌انداختن منو. دیگه از همین حرفا جرقه‌ش خورد که یه فکری بکنم برای چاقیم و رژیم بگیرم.
از طریق اینستاگرام با رژیم دکتر کرمانی آشنا شدم و ویدیوهاشون رو دیدم نکاتشون رو خوندم که خیلی به دردم خورد. وقتی خواستم رژیم بگیرم، برنامه‌ی روزمنو رو انتخاب کردم برای خودم و رژیمو شروع کردم. دو ماه طول کشید تا به این وزن برسم یعنی توی دو ماه 13 کیلو وزن کم کردم. راستش خودم انتظار نداشتم ولی چون سوخت و ساز بدنم بالاست و همونطور که سریع چاق می‌شم زود هم لاغر شدم. البته ورزش هم می‌کردم. کنار رژیم، پیاده‌روی داشتم که خیلی تاثیر داشت توی کاهش وزنم. سفت و سخت و منظم پیاده‌روی می‌کردم.
برنامه غذاییم خیلی راحت و در دسترس بود. هرچی می‌خواستم می‌خوردم یا جایگزین می‌کردم بعضی غذاها رو. محدویتی نداشتم و چیزی ممنوع نبود توی رژیمم و همین باعث شد بهش پایبند بمونم و بی‌خودی وسوسه نشم و رژیمو نشکنم.
حتی مهمونی و مسافرت هم تاثیری نداشت توی برنامه‌م. طبق لیستم غذا می‌خوردم و مشکلی نداشتم. توی برنامه‌ی روزمنو دستم باز بود و راحت خوراکیا و غذاها رو جابه جا می‌کردم.


وزن اولیه: 95 کیلو گرم

وزن پایانی: 82 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 13 کیلو گرم

رژیم دکتر کرمانی بهترین اتفاق زندگیم بود!


دکتر کرمانی خیلی تاکید دارن که قبل از غذا آب بخورید که هم بین غذا دیگه تشنه نشید، هم اینکه یه کم اشتها رو کم می‌کنه چون نوشیدن آب وسط غذا مضر هم هست. همین نکات کوچیک دکتر خیلی خوب و کاربردی‌ان من با رعایت همین چیزای به ظاهر کوچیک خیلی نتیجه دیدم و راضی بودم.
از پشتیبانی خیلی راضی بودم. هر سوالی داشتم خیلی خوب راهنماییم می‌کردن. من معمولا از طریق واتساپ بهشون پیام می‌دادم و خودشون باهام تماس می‌گرفتن. خیلی دقیق و منظم بود. کلا رژیم دکتر کرمانی خیلی رژیم خوبیه من عیب و نقصی توش نمی‌بینم. خیلی راضی بودم و می‌خوام همین رژیمو ادامه بدم تا به وزن ایده‌آلم برسم.
با اینکه قبلا رژیم نگرفته بودم و یه جورایی تازه‌کار بودم توی این زمینه، ولی این رژیم که اولین گزینه‌م بود برام سخت نبود و راحت تونستم از پس اضافه وزنم بربیام. همونطور که گفتم قبلا به فکر لاغری نبودم. برای همین راه‌های دیگه رو برای این کار امتحان نکردم که ببینم چه‌جوریه. من یه راست اومدم سراغ رژیم دکتر کرمانی و خیلی از این اتفاق راضی‌ام.
توی طول رژیم مشکل خاصی نداشتم. ریزش مو نگرفتم و زیاد احساس ضعف و گرسنگی نداشتم. البته شروع رژیم کمی سخته و بدن تا بیاد عادت کنه به شرایط و سبک جدید زمان می‌بره ولی قابل تحمله و می‌گذره. میان‌وعده‌هام زیاد بود اینه که تا میومد گرسنه‌م بشه میان وعده مصرف می‌کردم. اینطوری هم جلوی ولع زیادیم گرفته می‌شد و هم چیزای سالم می‌خوردم و لاغر می‌شدم.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany

من خودم انگیزه‌ی لاغریم بودم چون آدم تا خودش نخواد نمی‌تونه کاریو انجام بده. از اطرافیانم توقعی نداشتم مهم این بود خودم بخوام و انجامش بدم دیگه. برای انجام هر کاری اراده خیلی مهمه. لاغر کردنم که خب معلومه همش به خودت بستگی داره. دیگران هرقدرم بگن یا کمکت بکنن یا هواتو داشته باشن ولی تهش این خودتی که باید تصمیم بگیری سختیشو به جون بخری و اراده داشته باشی… لاغر شدن و سلامتی کاریه که برای خودت می‌کنی و باید از درون اتفاق بیفته.
کاش زودتر از اینا به فکر لاغری می‌افتادم خیلی خوبه و حیفه که آدم زمان رو از دست بده. ولی بازم هر وقت شروع کنی دیر نیست. ماهی رو هروقت از آب بگیری تازه‌س. این تصمیم می‌تونه یکی از بهترین تصمیم‌های زندگی آدم باشه انقدر که نتیجه‌ش دلچسبه.توصیه‌ی من به همه اونهایی که قصد کاهش وزن دارن اینه که:
1- تا خود آدم نخواد کاری انجام نمی‌شه
2- همه می‌تونن وزن کم کنن فقط باید اراده کنن و تنبلی رو کنار بذارن
3- نذارید به اونجا برسه که بگید ای کاش زودتر انجامش می‌دادم

3.7/5 - (12 امتیاز)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

زبیده ۱۵ فروردین ۱۴۰۱

من ۱۰۴ کیلو وزن دارم میخوام وزن کم شود

کارشناس به اندام ۱۶ فروردین ۱۴۰۱

سلام دوست خوبم باید از یه رژیم اصولی استفاده کنی و در کنارش ورزش و پیاده روی روزانه انجام بدی اگر مایل به دریافت رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی هستی به این لینک مراجعه کن