سلامتی با ارزش ترین دارایی زندگیمونه

مصــاحبه اختصاصی

با فائزه امینی

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


فائزه امینی 20 ساله از اصفهان هستم.
وزن اولیه ام 89 کیلو بود که به کمک رژیم آنلاین دکتر کرمانی توانستم 19 کیلوگرم کاهش وزن داشته باشم و به 70 کیلو برسم. البته هنوز رژیم دارم و می خواهم 10 الی 11 کیلوی دیگر هم لاغر بشم.
مادر و خواهرم اضافه وزن داشتند و من هم فکر می کردم چاقی که از 12 سالگی دارم حتما از آنها ارث بردم و هیچ وقت
نمی توانم لاغر شوم. اما یک روز ویدئوی دکتر کرمانی در خصوص “چاقی ارثی است یا نه؟” را در اینستای ایشان دیدم و فهمیدم که اگر چاقی ارثی بود هیچ کس نمی توانست لاغر شود. بلافاصله پیچ رکورددارانشان را کلیک کردم و دیدم چه اعداد حیرت انگیزی از افراد توانستند از وزنشان کم کنند. با خودم گفتم پس من هم می توانم. بعد از مشاهده افراد انگیزه ام برای شروع بیشتر شد چون من فقط 20 کیلو اضافه داشتم.
دیگه وقتش رسیده بود که به خودم و خواسته هایم اهمیت بدهم. باید برای رسیدن به هدفم تلاش می کردم. البته قبلا هم رژیم گرفته بودم اما چون تنوع غذایی نداشتن خسته می شدم و همش حسرت به دل غذاهای دوستانم و خانواده در سفره بودم. اما با این محدودیت غذایی اصلا لاغر هم نمی شدم که با خود بگویم حداقل اگر غذا کم می خورم، لاغر شدم. خلاصه تصمیم گرفتم که این بار با رژیم آنلاین دکتر کرمانی شروع کنم.
با توجه به اینکه من در خوابگاه زندگی می کنم و همه هم تقریبا این تجربه را دارند خیلی زندگی در خوابگاه راحت نیست. چون در این شرایط امکانات و وقت کافی برای پخت و پز نداشتم خیلی برایم مهم بود که رژیم، انعطاف پذیر باشد و بتوانم از غذاهای خوابگاه استفاده کنم. خوشبختانه از این نظر رژیم دکتر کرمانی قابل تغییر بود و به کمک پشتیبان های رژیم شان از بیشتر غذاهای خوابگاه استفاده می کردم که این مسئله نگرانی مرا برای لاغر شدن کم کرده بود. رژیم به نحوی تنظیم شده بود که به خوبی سیر می شدم. یکی از دلایلی هم که سبب شد رژیم را ادامه دهم این بود که بر اساس شرایط زندگی قابل تغییر بود بدون اینکه نیاز باشد من شرایطم را خیلی تغییر دهم. البته من هم بیشتر از لیست روزانه انتخاب می کردم که عالی بود. دو روز اول کمی برایم سخت بود اما زود عادت کردم.


وزن اولیه: 89 کیلو گرم

وزن پایانی: 70 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 19 کیلو گرم

پشتیبان ها هر لحظه پاسخگوی سوالاتم بودن و مثل یک دوست خوب همیشه همراهمیم کردن. به همین دلیل می دونستم یه نفر هست که مراقب رژیممه.


همچنین تا به الان نمی توانستم لباس های مورد علاقه ام را بپوشم و باید منتظر می شدم تا فروشنده بگوید که لباس سایز تن شما را داریم یا نه. اما بعد از رژیم لباس پوشیدنم هم تغییر کرد و روز به روز خوشحال می شدم و از اینکه دارم موفق می شوم لذت می بردم. به کمک رژیم دکتر کرمانی کم کم افسردگی ناشی از چاقی ام رو به پایان است و روحیه ام خیلی تغییر کرده است.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany

در کنار رژیم اصلا از قرص های لاغری استفاده نمی کردم چون دکتر اجازه ندادند و فقط می توانستم قرص مولتی ویتامین مینرال مصرف کنم تا دچار ریزش مو، کمبود ویتامین و … نشوم. در این رژیم همه چیز حساب شده بود و هیچ نگرانی نسبت بهش نداشتم. در کنار رژیم ورزش هایی مثل پیاده روی، دوچرخه سواری هم انجام می دادم چون شاداب تر می شدم و به لاغر شدنم نیز کمک می کرد. اگر خانه بودم در باشگاه ورزش می کردم در غیر این صورت خودم حرکات ورزشی انجام می دادم.
با رژیم دکتر کرمانی یاد گرفتم سبک تغذیه سالم داشته باشم چون من قبلا برای اینکه لاغر بشم صبحانه نمی خوردم، ناهار یا شام را هم حذف می کردم و کلی موارد دیگر که همه اشتباه بود. در رژیم آنلاین دکتر کرمانی هیچ غذایی حذف نمی شود و فقط با مقدار و اندازه های مشخص شده می خورم. رژیم دکتر کرمانی برای من معجزه بود. پشتیبان هایی که هر لحظه پاسخگوی سوالات بودند و اعتماد به نفس و انگیزه ام برای ادامه راه را بالا می بردند. باورم نمی شد آنها مانند یک دوست خوب همیشه همراهم بودند و می دانستم که یک نفر هست که مراقب رژیمم باشد که نکند من فراموش کنم. اما بعضی وقت ها هم کسانی بودند که من را را ناامید می کردند ولی من اهمیت نمی دادم و تنها هدفی که در سر داشتم برایم مهم بود و باید به آن می رسیدم.توصیه ام به تمام دوستانی که می خواهند این مسیر رو شروع کنند این است که:

  • فکر و ذهنتان را برای لاغر شدن آماده کنید.
  • اعتماد به نفس داشته باشید. مطمئنا شما هم موفق می شوید.
  • دائما با خود تکرار کنید که سلامتی با ارزش ترین دارایی زندگی است پس باید برایش تلاش کرد.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

یک رژیم دار ۲۸ فروردین ۱۳۹۹

خیلی خوشحالم براتون تو همه عرصه های زندگی موفق باشید