مصــاحبه اختصاصی

با سپیده بهرامی

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی

وزن اولیه: 85 کیلوگرم

وزن پایانی: 55 کیلوگرم

میزان کاهش وزن: 30 کیلوگرم

من از بچگی خوش خوراک بودم. نمی تونستم قید خوراکی های خوشمزه رو بزنم. اصلا یکی از تفریحات من غذا خوردن بود. چطوری می تونستم رژیم بگیرم؟

خلاصه با انگیزه هایی که ایشون بهم داد ثبت نام کردم. خیلی زود و قبل از اینکه مهلت فکر کردن داشته باشم رژیمم رو دریافت کردم. وقتی دیدم یه لیست غذایی به اسم روزمنو داره که خودم می تونم غذامو انتخاب کنم، ته دلم قرص شد. پیش خودم گفتم من می تونم وزن کم کنم چون این همون رژیمیه که دلم می خواست. تو مدت رژیم کمتر خودمو وزن می کردم و بیشتر از واکنش اطرافیان متوجه می شدم که دارم خوش اندام تر می شم. 11 ماه گذشت و من 30 کیلو وزن کم کردم. آخرین باری که روی ترازو رفتم 55 کیلو شده بودم. تو پوست خودم نمی گنجیدم. انگار خواب می دیدم.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany
بعد از چند وقت اون آشنای قدیمی منو دید و گفت: وای سپیده جون چقدر خوب شدی! گفتم: دفعه قبل که منو دیدین، گفتین چقدر تپل شدی، اما این دفعه گفتین چقدر خوب شدی. پس شما هم باور دارید که یه آدم سالم و لاغر بهتر از یه آدم چاق و بیماره. ایشون زیر خنده و گفت: خوب معلومه یه سپیده لاغر و سالم خیلی بهتر از یه سپیده تپل و افسرده س. اینجا جا داره از پشتیبان های تیم به اندام دکتر کرمانی هم تشکر کنم که به من انگیزه می دادن و نمی ذاشتن درجا بزنم. من با کمک کادر دکتر و گروه تلگرام کاهش وزن (خانم نازی باقر نیا .خانم راحله محسن زاده. خانم هانا فتحی و خانم زهرا ظهیری)ادمین های زحمت کش در یازده ماه ۳۰کیلو کم کردم. بزرگترین رمز موفقیتم روزمنوی دکتر کرمانی و اراده ی قوی خودم بود. کادر دکتر عالی هست و به همه رژیمشون رو پیشنهاد میکنم.

توصیه من به همه دوستان هم سن و سال خودم اینه که:
پرخوری نکنن
ورزش رو فراموش نکنن
و برای سلامتی خودشون هم که شده یه رژیم غذایی مناسب مثل رژیم دکتر کرمانی بگیرن

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما
افسانه از اصفهان 1399/04/21
سلام منم ۱۳ کیلو اضافه وزن دارم چیکار کنم

کارشناس به اندام 1399/04/22

افسانه عزیز، هر فردی برای کاهش وزن نیاز به رژیمی منحصر به فرد خودش داره، رژیمی که بر اساس سن، وزن، قد، جنسیت، سطح فعالیت و بیماری هاش تعریف شده باشه. خوشبختانه در رژیم دکتر کرمانی این فاکتورها در نظر گرفته شده و رژیمی مختص به هر فرد بهش داده می شه. به علاوه پیگیری پشتیبان ها و دادن انگیزه به افراد در طول رژیم، باعث پایبندی بیشترشون به روند کاهش وزن می شه. برای ثبت نام روی این لینک کلیک کنید.
اعظم 1399/04/20
میخوام لاغربشم

کارشناس به اندام 1399/04/21

اعظم عزیز، اول از همه شما باید BMI بدنتون رو محاسبه کنید. BMI به شما کمک می کنه تا با وارد کردن اطلاعاتی مثل قد، وزن، سن، جنسیت و دور مچ از میزان اضافه وزنتون مطلع بشین. برای محاسبه ی BMI به این لینک مراجعه کنید.
زهرا 1399/04/20
چجوری به منم بگید

کارشناس به اندام 1399/04/21

زهرای عزیز، هر فردی برای کاهش وزن نیاز به رژیمی منحصر به فرد خودش داره، رژیمی که بر اساس سن، وزن، قد، جنسیت، سطح فعالیت و بیماری هاش تعریف شده باشه. خوشبختانه در رژیم دکتر کرمانی این فاکتورها در نظر گرفته شده و رژیمی مختص به هر فرد بهش داده می شه. به علاوه پیگیری پشتیبان ها و دادن انگیزه به افراد در طول رژیم، باعث پایبندی بیشترشون به روند کاهش وزن می شه. برای ثبت نام روی این لینک کلیک کنید.
سحر یوسفی 1399/04/20
سلام من قدم کوتاه هست وزنم بالا رفته میخوام تو سریع ترین راه ممکن لاغر بشم ‌چون از خودم بدم اومده

کارشناس به اندام 1399/04/21

سحر عزیز، اول از همه شما باید BMI بدنتون رو محاسبه کنید. BMI به شما کمک می کنه تا با وارد کردن اطلاعاتی مثل قد، وزن، سن، جنسیت و دور مچ از میزان اضافه وزنتون مطلع بشین. برای محاسبه ی BMI به این لینک مراجعه کنید. شما می تونید با رژیم غذایی وزنتون رو کم کنید و با ورزش از افتادگی پوست در دوران رژیم جلوگیری کنید. سعی کنید در کنار وعده های غذایی حتما سالاد بدون سس یا کم سس استفاده کنید تا حجم معدتون رو پر کنه و باعث بشه غذای کمتری میل کنید. پروتئین ها هم گزینه ی خوبی برای کاهش وزن هستن. مثلا مصرف گوشت مرغ، ماهی، گوسفند، تخم مرغ و … در وعده های اصلی موجب می شه هم سریع تر سیر بشید و هم دیرتر احساس گرسنگی کنید. نوشیدن آب فراوان هم موجب میشه تا بدنتون دچار کمبود آب نشه، چون ما گاهی اوقات تشنگی رو با گرسنگی اشتباه می گیریم. و اما از همه مهمتر برای کاهش وزن باید در خودتون انگیزه ایجاد کنید و اهدافی رو برای خودتون تعیین کنید. چون کاهش وزن یک مسئله ی کاملا روحی هستش، بنابراین باید از نظر ذهنی آمادگی کامل رو داشته باشید. با خوندن مصاحبه ی رکوردداران سایت می تونید در خودتون انگیزه ی کافی برای این کار رو به وجود بیارین. ما و پشتیبان های ما هم در کنار شماییم و تا رسوندن شما به وزن ایده آل همراهیتون خواهیم کرد.
رخساره شریفی هستم 1399/04/19
من هشتاد شش کیلو هستم قد صد و پنجاه هشت سن شصت دو سال آزمایش های سالم فقط فشار دارم که روزی یک لوزا بیست پنچ میل میکنم میخواهم رژیم بگیرم لاغر وضعف نکنم

کارشناس به اندام 1399/04/21

رخساره عزیز، هر فردی برای کاهش وزن نیاز به رژیمی منحصر به فرد خودش داره، رژیمی که بر اساس سن، وزن، قد، جنسیت، سطح فعالیت و بیماری هاش تعریف شده باشه. خوشبختانه در رژیم دکتر کرمانی این فاکتورها در نظر گرفته شده و رژیمی مختص به هر فرد بهش داده می شه. به علاوه پیگیری پشتیبان ها و دادن انگیزه به افراد در طول رژیم، باعث پایبندی بیشترشون به روند کاهش وزن می شه. برای ثبت نام روی این لینک کلیک کنید.