Warning: Undefined array key "class" in /home/kermany/public_html/wp-content/plugins/kermany-shortcode/Kermany-shortcode.php on line 251

همسرم بهم گفت شبیه اوایل ازدواجمون شدی! - - - رکوردداران

همسرم بهم گفت شبیه اوایل ازدواجمون شدی!

همسرم بهم گفت شبیه اوایل ازدواجمون شدی! - 2 - - رکوردداران

مصــاحبه اختصاصی

با مریم صالحی

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی

 

مریم صالحی هستم. 46 سالمه و در شهر تهران زندگی می‌کنم. قد من 162 و وزن اولیه‌م 123 کیلو بود. بعد از دریافت رژیم دکتر کرمانی و پیروی از توصیه‌های ایشون به وزن 85 کیلو رسیدم. اما هنوز هم باید رژیم رو ادامه بدم تا به وزن 67 کیلو برسم.

اول از همه بگم که چه حسی درباره چاق بودن داشتم و دارم. من از چاق بودن خسته و کلافه شده بودم. اعتماد به نفسم رو از دست داده بودم. نمی‌تونستم لباس‌ها یا رنگ‌هایی که دوست داشتم رو بپوشم. نمی‌تونستم مهمونی برم. همیشه خجالت می‌کشیدم. همیشه پا درد و کمر درد داشتم و فشار خونم بالا بود.

مهمون می‌خواست بیاد خونمون اضطراب داشتم که چی بپوشم یا نکنه بهم بگن چقدر چاق شدی. خونه نشین شده بودم. هیچ‌جایی نمی‌تونستم برم. نه فقط به خاطر اینکه ظاهرمو دوست نداشتم، بلکه به این خاطر که نمی‌تونستم راه برم. همه اینها باهم باعث شد که تصمیم بگیرم یکبار برای همیشه از شر اضافه وزن خلاص بشم.

اضافه وزن من از سال‌های اول ازدواج شروع شد. اون موقع بود که فهمیدم استعداد چاقی دارم. هر سال که می‌گذشت چاق و چاق‌تر می‌شدم. زمان گذشت و بچه‌ها به دنیا اومدن و بزرگ شدن و ازدواج کردن و وزن من بیشتر می‌شد.

یه روز دامادم که خودش هم با رژیم دکتر کرمانی وزن کم کرده بود اومد پیشم و باهام حرف زد. گفت “مامان شما چرا وزنت رو کم نمی‌کنی؟ اینطوری داری به خودت آسیب می‌رسونی. به خدا شما هم می‌تونی لاغر بشی” و خلاصه راضیم کرد که منم برم سراغ رژیم دکتر کرمانی.

 

وزن اولیه: 123 کیلو گرم

وزن پایانی: 85 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 38 کیلو گرم

الان 36 کیلو کم کردم و با اینکه وز اولی که رژیم گرفتم، هیچ وقت یادم نمی‌ره. بغض کرده بودم، از همه چی خسته شده بودم. همش با خودم می‌گفتم یعنی منم می‌تونم لاغر بشم؟

همسرم بهم گفت شبیه اوایل ازدواجمون شدی! - 4 - - رکوردداران
 

روز اولی که رژیم گرفتم، هیچ وقت یادم نمی‌ره. بغض کرده بودم، از همه چی خسته شده بودم. از حرف‌ها و کنایه‌های مردم که فکر می‌کردن من خودم دلم می‌خواد چاق باشم و این همه چربی رو دوست دارم. همش با خودم می‌گفتم یعنی منم می‌تونم لاغر بشم؟

قبل از اینکه برم دکتر و رژیم بگیرم خیلی از راه‌ها رو برای لاغری امتحان کرده بودم. دارو، دمنوش و قرص لاغری خوردم، اما هیچ کدوم فایده‌ای نداشت.

بعد از اینکه رژیم دکتر کرمانی رو گرفتم انگار معجزه شده بود. وزنم همینطور پایین و پایین‌تر می‌اومد. واقعا حس می‌کردم رژیم دکتر معجزه می‌کنه. هر غذایی که دلم می‌خواست رو می‌خوردم ولی خب مقدارش رو خود دکتر و برنامه غذایی تعیین می‌کرد. با خوشحالی با همه سر سفره می‌نشستم و لازم نبود با حسرت به بقیه نگاه کنم. همون غذایی که برای بچه‌ها درست کرده بودم رو هم خودم می‌خوردم. در کل می‌تونم بگم هیچ منع غذایی نداشتم.

وقتی دیدم می‌تونم لاغر بشم و همه بهم ‌گفتن چقدر خوب شدی، خیلی خوشحال ‌شدم و انگیزه‌م دوبرابر ‌شد. وقتی همسرم بهم گفت شبیه اوایل ازدواجمون شدی، بال در ‌آوردم. وقتی با اعتماد به نفس می‌رفتم توی بازار و مانتو یا پیراهنی که دوست داشتم رو می‌پسندیدم و می‌خریدم، اراده‌م بیشتر و بیشتر می‌شد.

تو دوران رژیم وقتی دچار گرسنگی می‌شدم با خوردن کاهو و سبزیجات این حس رو جبران می‌کردم. توی این هفت ماه که 37 کیلو کم کردم هیچ مشکلی نداشتم. از ریزش مو خبری نبود و پوستم اصلا خراب نشد. بیشترش به خاطر این بود که به حرف پشتیبان‌ها گوش دادم و روزی یه دونه مولتی‌ویتامین خوردم. منظم پیاده‌روی ‌کردم تا دچرا استپ وزن نشم. بعد از کم کردن وزنم دیگه می‌تونستم راحت راه برم.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany
 

به نظر من که حدود 40 کیلو وزن کم کرده بودم، رژیم گرفتن خیلی راحت بود. واقعا فقط با دکتر کرمانیه که می‌تونی هرچی دوست داری بخوری و لاغر بشی. من الان افسوس می‌خورم که چرا زودتر از این حرف‌ها لاغر نشدم. چرا زودتر اقدام نکردم که برم پیش دکتر و خوش‌اندام بشم. البته می‌دونم الان هم دیر نیست و بالاخره می‌تونم به هدفم برسم. اما نمی‌تونم فکر جوانی که با عذاب چاقی گذشت رو از سرم بیرون کنم.

رسیدن به وزن 67 کیلو آرزومه. می‌دونم وقتی بهش برسم انگار دنیا رو بهم دادن. انگار تازه متولد شدم و زندگی جدیدی رو می‌خوام شروع کنم. چاقی واقعا بده. یک مرضه. یک درد به تمام معناست. اعتماد به نفست رو به کل از بین می‌بره. من این لاغری و سلامتی الانم رو مدیون دکتر کرمانی و پشتیبان‌های ایشون هستم. خیلی خیلی از آقای دکتر ممنونم. همیشه دعای خیر من پشت سر ایشونه. انشاالله خدا عمر با عزت و تن سالم بهشون بده.

 

همسرم بهم گفت شبیه اوایل ازدواجمون شدی! - 7 - - رکوردداران
 

توصیه من به همه اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

  1. هرچی زودتر به فکر رژیم بیافتن و برای چاقیشون یک راه حل پیدا کنن.
  2. وقتی می‌تونن هر غذایی دوست دارن بخورن، دیگه رژیم گرفتن سختی نداره
  3. رژیم بگیرن و لاغر بشن و یه زندگی جدید رو شروع کنن.

4.7/5 - (18 امتیاز)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

نسا ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

سلام.اگر کسی بیماری ام اس داشته باشه میتونه با رژیم دکتر کرمانی لاغر بشه؟

کارشناس به اندام ۰۳ خرداد ۱۴۰۰

سلام دوست عزیز بله مشکلی نداره

ناصر نورزایی ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

من ۱۶ سال اعتیاد به مواد مخدر از نوع تریاک داشتم . با خیلی رنج و درد و حدود هفت ماه بی خوابی گذاشتم اش کنار والان هم وزن من ۱۱۵ کیلوی بارها سعی کردم رژیم بگیرم وزن کم کنم نمیشه . در کل موقع که گشنمه بد جور اعصابی و پرخاشگر میشم نمیدونم چه جور ۳۰ کیلو کم کنم ... همیشه لباسی که دوست دارم به راحتی نمیتونم پیداش کنم واقعآ خسته شدم

کارشناس به اندام ۰۱ خرداد ۱۴۰۰

سلام دوست عزیز بهتون تبریک میگیم بابت ترک اعتیادتون شما تونستید اون عادت بد رو ترک کنید، پس میتونید یه عادت خوب رو جایگزین کنید، برای لاغر شدن باید ورزش روزانه به همراه یه رژیم درست و اصولی داشته باشید اگر تمایل به دریافت رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی دارید به این لینک مراجعه کنید

پاییز ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

سلام . خیلیم عالی . تبریک

مریم صالحی . ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

سلام ، احسنت به این اراده ، منم نزدیک دوماهه با دکتر کرمانی شروع کردم و رژیم گرفتن خیلی راحتهچقدر قرص و داروی شیمیایی ریختم تو معدم ولی هیچ اثری نداشت الان ۴ کیلو کم کردم تو این مدت کم و خیلی خوشحالم ، خدا دکتر کرمانی و حفظشون کنه و سلامت باشن . چقدر پشتیبانهای خوب و صبور و مهربونی هستن که با آرامش جواب سوالاتمونو میدن . خدا نگهدارشون باشه ، شماها هم میتونید با کمی اراده . موفق باشید

زهرا ۱۹ فروردین ۱۴۰۰

سلام من ۹۵ کیلو هستم میخواهم ۶۵ کیلو سوم اقای کرمانی میشه به من بگین چی بخورم

کارشناس به اندام ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

سلام دوست عزیز شما در کنار ورزش روزانه و منظم باید یه رژیم متعادل و مناسب داشته باشید مصرف قند و شیرینیجات رو‌کم کنید و مصرف پروتئین ها و سبزیجات و فیبرهارو اضافه کتید برای دریافت رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی هم به این لینک مراجعه کنید