مصــاحبه اختصاصی

با زهره حاجیلو

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی

سلام من زهره حاجیلو هستم. 39 سالمه و در تهران، شهرستان شهریار زندگی می‌کنم. وزن اولیه‌م 87 کیلو بود و بعد از دریافت رژیم دکتر کرمانی به وزن 75 کیلو رسیدم. همه اعضا خونواده من تناسب اندام دارن و خیلی خوش هیکلن. اما من با اینکه ورزشکار بودم هنوز کمی اضافه وزن داشتم. برای همین حدود 15 سال پیش رفتم سراغ رژیم گرفتن. اتفاقا همین رژیم دکتر کرمانی رو هم گرفتم و نتیجه‌ش خیلی خوب بود. خیلی خوب وزن کم می‌کردم و اصلا سخت نبود. تا یک مدت طولانی هم وزنم سر ثابت موند و هیچ تغییری نکرد. رژیم دکتر کرمانی خوبیش اینه که ماهیگیری یادت می‎ده و بعد از اینکه به وزن ایده‌آلتم رسیدی، خودت دستت می‎آد که چیکار کنی و چی و چقدر بخوری که وزنت ثابت بمونه. کلی بخوام بگم این رژیم سبک زندگی درست رو یاد می‎ده.حالا داشتم می‌گفتم که 15 سال پیش رژیم دکتر رو گرفتم و خیلی هم خوب پیشرفتم تا اینکه باردار شدم. دیگه بارداری همانا و پرخوری و هوس‌های مختلف و ویارونه هم همان. آدم بخواد و نخواد توی بارداری وزن زیاد می‎کنه. زایمان که کردم اضافه وزنم همراهم موند. خودم سر خود یکم رژیم می‎گرفتم و ورزش می‎کردم ولی فایده‌ای نداشت تا همین چندماه پیش که دوباره تصمیم گرفتم وزنم رو با رژیم دکتر کرمانی پایین بیارم. من 39 سالم بود و بیماری خاصی نداشتم. دلیل اصلی این که می‌خواستم وزنم رو پایین بیارم زیبایی و خوش اندامی بود. به سبک زندگی غلط عادت کرده بودم. دائما سفر می‌رفتم و پرخوری می‌کردم و در نتیجه وزنم هم بالاتر می‌رفت. بعد که می‌رفتم لباس بخرم می‌دیدم ای بابا باز سایزم بیشتر شده و 46 هم دیگه اندازه‌م نیست. مثلا باید 48 رو امتحان می‌کردم. خلاصه که این سایز بالا خیلی روی مخم رفته بود. مخصوصا من که به خوش اندام بودن معروف بودم و حالا که اندام خوبم رو از دست داده بودم خیلی احساس ناراحتی می‌کردم. بعضی وقت‌ها مجبور می‌شدم برم لباس فروشی‌های سایز بزرگ خرید کنم و از این کار واقعا بدم می‌اومد. خلاصه که به خاطر همین چیزها ترغیب شدم بازم رژیم دکتر کرمانی رو امتحان کنم. به رژیم ایشون اطمینان کامل داشتم. یک موقع‌هایی عکس‌های خودم رو می‌دیدم و از اینکه چاق افتادم بدم می‌اومد. همین شد که تصمیمم برای رژیم گرفتم قطعی شد. البته قبل از رژیم می‌خواستم یک نوع عمل لاغری هم انجام بدم که همسرم مخالفت کرد. ایشون گفتن من می‌تونم با رژیم و ورزش وزن کم کنم و حسابی به رژیم گرفتن تشویقم کردن.

وزن اولیه: 87 کیلوگرم

وزن پایانی: 75 کیلوگرم

میزان کاهش وزن: 12 کیلوگرم

من آدمی بودم که با هیکل خوبم همه جا شناخته شده بودم و همیشه عادت داشتم خوش هیکل باشم. اما حالا که چاق شده بودم می‌رفتم از جاهایی که لباس سایز بزرگ داره خرید می‌کردم و از این بدم می‌اومد.

من سر دردهای میگرنی دارم و اوایل رژیم چون به حجم غذاها و کالری کم عادت نداشتم سر درد می‌کردم. اما بعد از یکی دو هفته که بدنم عادت کرد دیگه از این سردردها هم خبری نبود. البته همون موقع هم به کارشناس‌ها خبر دادم و بهم راه‌حل‌هایی دادن که خیلی توی آروم کردن سر دردهام تاثیر گذار بود و واقعا کمک کرد. همینجا بگم که من از کارشناس‌ها هم خیلی راضی بودم. سه ماه اول رژیمم رو طبق برنامه پیش رفتم. یعنی دست از پا خطا نکردم. با اینکه زیاد سفر و مهمونی می‌ریم اما تا جایی که می‌شد به رژیم پایبند بودم. راه‌حلی که موقع سفر کردن سفر کردن بهم کمک می‌کرد خیلی ساده بود. من موقعی که توی خونه بودم لیست استاندارد رو انتخاب می‌کردم اما برای مسافرت می‌رفتم سراغ برنامه غذایی دلخواه تا خودم هر غذایی که دوست دارم رو انتخاب کنم. خب با وجود این برنامه دیگه بهونه‌ای برای شکستن رژیم وجود نداشت.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany
من با لیگ لاغری دکتر کرمانی رژیم گرفتن رو شروع کردم و باید بگم خیلی خوب بود. خودم به شخصه خیلی توی گروهمون فعال بودم. اعضا گروه خیلی به هم کمک می‌کردن و انگیزه می‌دادن. مشاوره‌ها و پشتیبان‌هایی که توی گروه بودن واقعا زحمت می‌کشیدن. هر روز یه عالمه نکته و توصیه خوب بهمون می‌گفتن. هر سوالی هم که پیش می‌اومد ازشون می‌پرسیدیم و اون‌ها هم با دقت جواب می‌دادن. خلاصه که همه چی عالی بود. از برنامه غذایی رژیم تا پشتیبان‌ها همه چی خوب و آسون گذشت. البته من اراده خیلی بالایی داشتم و اصلا سمت ریزه خواری این چیزها نمی‌رفتم. توی خونه هم ورزش می‌کردم. ورزش کردن به کاهش سایز من خیلی کمک کرد. دیگه وقتی می‌خواستم برم لباس فروشی خرید کنم عذاب نداشتم و از دست خودم ناراحت و عصبانی نبودم. هر لباسی که دوست داشتم می‌خریدم و با اعتماد به نفس تمام می‌پوشیده‌م. به دوران اوج زیبایی و خوش هیکلی خودم برگشتم.

توصیه من به همه اونایی که اضافه وزن دارن اینه که: 1- یاد بگیرن درست غذا بخورن. 2- هیچ چیزی بیشتر از این خوشحالتون نمی‌کنه که به اندام ایده‌آلتون برسید. 3- اگر فرزندی دارید با رژیم گرفتن می‌تونید به اون‌ها هم یاد بدید درست غذا خوردن یعنی چی تا دچار چاقی نشن.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*