پشیمونم که چرا زودتر رژیم دکتر کرمانی رو شروع نکردم!!! - - - رکوردداران

پشیمونم که چرا زودتر رژیم دکتر کرمانی رو شروع نکردم!!!

پشیمونم که چرا زودتر رژیم دکتر کرمانی رو شروع نکردم!!! - 2 - - رکوردداران

مصــاحبه اختصاصی

با نغمه خلج

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


نغمه خلج هستم، 48 سالمه و در استان تهران زندگی می‌کنم. وزن اولیه من 90 کیلو بود اما بعد از رژیم دکتر کرمانی 30 کیلو وزن کم کردم و به 60 رسیدم. الان دو سال هست که رژیم تثبیت ایشون رو گرفتم و خدا رو شکر وزنم هیچ تغییری نکرده.
چاقی و اضافه وزن من بعد از زایمان شروع شد. چیزی که همه مادر‌ها حداقل یک بار تجربه‌ ش کردن. من از بچگی چاق نبودم و اعضای خانواده‌م هم اضافه وزن نداشتن. اما متاسفانه بعد از ازدواج و زایمان، افزایش وزن من شروع شد. به خودم اومدم دیدم 90 کیلو شدم . هرچند موقع چاقی بیماری خاصی نداشتم اما اعتماد به نفسم به شدت پایین اومده بود. نمی‌‌تونستم لباس‌هایی رو که دوست دارم، بپوشم و از فروشنده‌ها خجالت می‌کشیدم. اینکه نمی‌تونستم با سلیقه ی خودم لباس بخرم و مجبور بودم هرچیزی رو که اندازم بود، بپوشم آزارم می‌داد. اصلا از خودم و اندامم راضی نبودم. دلم می‌خواست دوباره به دوران خوش اندامیم برگردم.


وزن اولیه: 90 کیلو گرم

وزن پایانی: 60 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 30 کیلو گرم

مدت زمان تثبیت وزن : دو سال

بعد از رسیدن به وزن دلخواه، نگرانی زیادی بابت برگشت وزنم داشتم. به پیشنهاد پشتیبان‌های سایت دکتر کرمانی، رژیم تثبیت رو شروع کردم و خدا رو شکر الان دو ساله که وزنم ثابت مونده.

پشیمونم که چرا زودتر رژیم دکتر کرمانی رو شروع نکردم!!! - 4 - - رکوردداران

قبلا رژیم‌های زیادی گرفته بودم، اما هیچ کدوم تاثیری نداشتن. اگر هم اثر می‌کرد بعد از یه مدت دوباره وزنم برمی‌گشت. ازهمه ی رژیم‌ها ناامید شده بودم. قبلا اسم دکتر کرمانی رو شنیده بودم. تصمیم گرفتم این بار رژیم ایشون رو امتحان کنم. به یکی از نمایندگی‌های دفتر ایشون توی تهران رفتم و رژیمم رو شروع کردم.
رژیم سختی‌های خودش رو داره، اما می‌‌شه با یه برنامه درست و اصولی، به اون‌ها غلبه کرد. رژیم دکتر کرمانی به خاطر همین اصولی بودن، از بقیه رژیم‌هایی که تجربه کردم، آسون‌تر بود؛ چون برنامه غذاییش متنوع بود و این موضوع باعث می‌شد از رژیم خسته نشم. غذایی نبود که دلم بخواد بخورم اما تو برنامه غذاییم نباشه.
وقتی می‌دیدم چقدر خوب دارم وزن کم می‌کنم، انگیزه و انرژی می‌گرفتم. هر موقع هوس پرخوری می‌کردم با مصرف کالری‌های آزاد مثل هویج و خیار این حس رو برطرف می‌کردم.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany

بعد از رسیدن به وزن دلخواه، نگرانی زیادی بابت برگشت وزنم داشتم. به پیشنهاد پشتیبان‌های سایت دکتر کرمانی، رژیم تثبیت رو شروع کردم و خدا رو شکر الان دو ساله که وزنم ثابت مونده.
به جرات می‌گم رژیم دکتر کرمانی سبک زندگی من رو تغییر داد. قبل از رژیم اصلا فعالیت جسمی نداشتم و حتی به سختی از پله‌ها بالا و پایین می‌رفتم اما الان برای من ورزش کردن به یه عادت تبدیل شده. علاوه بر این، عادت غذاییم هم تغییر کرده و دیگه عادت‌های اشتباه گذشته رو موقع غذا خوردن تکرار نمی‌کنم.
رمز موفقیت من اول از همه رژیم درست و متعادل دکتر کرمانی بود. بعد از اون انگیزه و اراده قوی خودم که نمی‌ذاشت وسوسه بشم و رژیمم رو زیر پا بذارم. همچنین تشویق بقیه که به من انرژی می‌داد تا راهم رو ادامه بدم. پشیمونم که چرا زودتر رژیم دکتر کرمانی رو شروع نکردم و وقتم رو با رژیم‌های دیگه تلف کردم. اما از طرف دیگه با خودم می‌گم خدارو شکر که بلاخره رژیم درست رو پیدا کردم.


پشیمونم که چرا زودتر رژیم دکتر کرمانی رو شروع نکردم!!! - 7 - - رکوردداران

توصیه من به همه اون‌هایی که اضافه وزن دارن اینه که:

1- فرصت رو از دست ندن.
2- سراغ یک رژیم خیلی خوب و اصولی برن.
3- برای سلامتیشون اهمیت قائل باشن.

3.9/5 - (10 امتیاز)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

مهسا ۲۱ شهریور ۱۳۹۹

جالبه چرا هیچکس از سختی رژیم و اینکه استپ کرده نمیگه یعنی همه بی استپ وزنی ۳۰ کیلو ۴۰‌کیلو کم کردن؟؟؟امکانش نیست

کارشناس به اندام ۲۲ شهریور ۱۳۹۹

دوست خوبم، تو رژیم دکتر کرمانی استپ وزنی هم بوده ولی با کمک مشاوره ها و پشتیبان ها تونستن خیلی زود مشکل حل کنند و به روال قبلی برگردن.