رژیم دکتر کرمانی تنها رژیمی بود که بهش پایبند بودم. - - - رکوردداران

رژیم دکتر کرمانی  تنها رژیمی بود که بهش پایبند بودم.

رژیم دکتر کرمانی تنها رژیمی بود که بهش پایبند بودم. - 2 - - رکوردداران

مصــاحبه اختصاصی

با عفت دلیخون

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


عفت دلیخون هستم پنجاه و سه ساله از استان خوزستان. حتما می دونید که ما خوزستانی ها خیلی مهمان نوازیم و اغلب اوقاتمون رو به مهمونی می گذرونیم. برای همینم اکثرا اضافه وزن داریم. حداقل که تو خانواده ما اینطوریه. همه ی اعضای خانواده ی من وزنشون بالاست و تقریبا کسی هم به رژیم فکر نمی کنه.

اینکه چرا من به فکر لاغر شدن افتادم، دلیلش فشاری بود که وزنم به کمر و زانوهام آورده بود. اضافه وزن من از 24 سالگی شروع شد، یعنی درست بعد از زایمان اول، اما اون موقع فشار اضافه وزن به قدری نبود که بخوام رژیم بگیرم. وارد پنجاه سالگی که شدم دیدم این موضوع برام از نون شب هم واجب تره.

با پرس و جو از دوستام با رژیم دکتر کرمانی آشنا شدم. اولش تردید داشتم چون قبلا رژیمای زیادی رو امتحان کرده بودم و تجربه خوبی ازشون نداشتم. علاوه بر این راهم دور بود و نمی تونستم هر دفعه برای ویزیت برم تهران. اما وقتی دیدم از طریق اینترنت می تونم برنامه غذاییم رو بگیرم و نیازی به مراجعه حضوری نیست، دلم قرص شد.

زمانی که رژیم گرفتم 97 کیلو بودم و فکر نمی کردم یه روزی بتونم 22 کیلو وزن کم کنم. روزهای اول رژیم یه کمی سخت بود چون عادت نداشتم، اما کم کم حس کردم خیلی حالم خوبه. احساس سبکی می کردم و راحت به کارهای خونه می رسیدم. کمردردم خیلی بهتر شده بود و موقع راه رفتن، زانوهام صدا نمی کرد.


وزن اولیه: 97 کیلو گرم

وزن پایانی: 75 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 22 کیلو گرم

زمانی که رژیم گرفتم 97 کیلو بودم و فکر نمی کردم یه روزی بتونم 22 کیلو وزن کم کنم. ده ماه تو رژیم بودم بدون اینکه بفهمم چجوری گذشت.

رژیم دکتر کرمانی تنها رژیمی بود که بهش پایبند بودم. - 4 - - رکوردداران

ده ماه تو رژیم بودم بدون اینکه بفهمم چجوری گذشت. صادقانه می گم که رژیم دکتر کرمانی تنها رژیمی بود که بهش پایبند بودم. دلیلش هم این بود که همیشه چیزی برای خوردن داشتم و انتخاب غذاها با خودم بود. این موضوع باعث می شد روحیه و انگیزمو از دست ندم.

در مدت این ده ماه پشتیبان های رژیم دکتر کرمانی مدام باهام تماس می گرفتن و از حال و احوالم جویا می شدن و من هم بهشون می گفتم که هر روز بهتر از دیروزم. دخترام از اینکه دیگه پادرد نداشتم خیلی خوشحال بودن و مدام تشویقم می کردن. می ترسیدن من نسبت به رژیم دلسرد بشم، اما نمی دونستن که من لذت زندگی سالم رو با هیچ چیزی عوض نمی کنم.

الان 75 کیلو هستم و هدفم اینه که 10 کیلو دیگه کم کنم. بعدش تصمیم دارم رژیم تثبیت بگیرم که وزنم دیگه برنگرده. البته می دونم که برنمی گرده چون الان می دونم چی بخورم و چجوری غذا بخورم که وزنم بالا نره.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany

کاهش وزن من برای همه دور از انتظار بود چون توی رژیم های قبلی شکست خورده بودم. اما اینبار جلوی چشمشون موفق شدم وزن کم کنم و همین انگیزه باعث شد تا تمام اعضای خانواده م تو رژیم دکتر کرمانی ثبت نام کنن. هرچند خانواده م اونا خودشون به این نتیجه رسیدن که می تونن تو این رژیم موفق بشن، اما من خودمم این رژیم رو به همه پیشنهاد می کنم.


رژیم دکتر کرمانی تنها رژیمی بود که بهش پایبند بودم. - 7 - - رکوردداران

توصیه من به همه کسانی که به خاطر اضافه وزن درد زیادی رو تحمل می کنن اینه که:

1- غذاهای چرب نخورن

2- موقع خوردن غذا، زیاده روی نکنن

3- غذاشون رو آهسته و آروم بخورن

4- در آخر باید بگم خواستن توانسته. من تونستم ، شما هم می تونی

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

محسن ۱۵ مهر ۱۳۹۹

من همین طور

ف صادقی ۰۷ مرداد ۱۳۹۹

امیدوارم منم بتونم تا الان که شروع کردم خوبه احساس گرسنگی ندارم و از داخل روده معده ام خوبه فشار همیشگی دیگه ندارم اما هنوز پادرد کمردرد دارم دوست دارم به ۶۵ تا ۷۰ برسم زودتر 😉 همه دوستام هز رژیم دکتر کرمانی راضین بخاطر تقویت اراده و هم تثلیت لاغریشون ممنونیم از دکتر عزیز