فقط رژیم دکتر کرمانی جوابه! - - - رکوردداران

فقط رژیم دکتر کرمانی جوابه! - 2 - - رکوردداران

مصــاحبه اختصاصی

با سینا غفاریان

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


سینا غفاریان هستم و 17 سالمه و در استان تهران زندگی ‌می‌کنم. وزن اولیه من 112 کیلو بود و الان با استفاده از رژیم دکتر کرمانی تونستم به 88 کیلو و نیم برسم. البته هنوز میخوام وزنم کمترم بشه تا به وزن ایده آلم برسم. البته اینم بگم که تو سایزم هم تغییرات زیادی داشتم. قبلا لباس 2 ایکس لارج می‌پوشیدم ولی الان بعد از لاغر شدن ایکس لارج می‌پوشم. بعد از کاهش وزن سایز شلوارم 36 شده.
یه روز داشتم تو اینستاگرام می‌چرخیدم که به پیج دکتر کرمانی برخوردم. از طریق اینستاگرام با دکتر کرمانی و رژیمش آشنا شدم. البته چند سال قبل هم یه رژیم رو شروع کردم که خیلی من درآوردی بود و غذاهاش اصلا استاندارد نبود. این رژیم هیچ تاثیری که روی من نداشت هیچ، تازه به وزن بیشتر از قبلم برگشتم. توی اون رژیم من درآوردی، اون غذاهایی رو که دلم می‌خواست نمی‌تونستم بخورم، غذاهاش خیلی محدود بود و احساس می‌کردم دارم غذا‌های غیر استاندارد می‌خورم.

بعدشم که وزنم برگشت سر جاش و انگار نه انگار که به خودم این همه سختی دادم. عکسامو که می‌دیدم اصلا دوستشون نداشتم و دلم می‌خواست، از این وضعیت دربیام. اطرافیانم هم مدام بهم می‌گفتن چقدر چاق و بدریخت شدی. یه سری لکه‌های تیره هم روی گردنم پیدا شده بود. اول شک کردم که شاید قند یا چربی خونم بالا باشه. به همین خاطر چکاب قند و چربی دادم. اما همون‌جا بود که متوجه شدم مشکلم کبد چربه و مبتلا به کبد چرب گرید 2 شدم.


وزن اولیه: 112 کیلو گرم

وزن پایانی: 88 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 24 کیلو گرم

عکسامو که می‌دیدم اصلا دوستشون نداشتم و دلم می‌خواست، از این وضعیت دربیام. اطرافیانم هم مدام بهم می‌گفتن چقدر چاق و بدریخت شدی.

فقط رژیم دکتر کرمانی جوابه! - 4 - - رکوردداران

تو خانواده ما کسی اضافه وزن نداره ولی من چون خیلی پرخوری می‌کردم و غذا جزء یکی از لذتهام بود، اونقدر می‌خوردم تا کاملا سیر بشم. به همین خاطر وزنم بالا رفت و چاق شدم. ولی دیگه از حرف‌های اطرافیانم و دیدن عکسهایی که دوستشون نداشتم خسته شدم و یه تصمیم جدی گرفتم. پیش خودم فکر کردم که حتما باید برای خودم یه هدفی رو در نظر بگیرم و برای رسیدن به اون هدف تلاش کنم.
هدف من از گرفتن رژیم، تناسب اندام و سلامتی بود. کبد چرب و حرف اطرافیان باعث شد تا تلنگری به من بخوره. پیج دکتر کرمانی رو بارها و بارها چک می‌کردم و مطالبش رو می‌خوندم. نظر افرادی که رژیم گرفته بودن و هم سن و سال من بودن و تونسته بودن موفق بشن رو خوندم. کامنتهارو می‌خوندم و مصمم شدم که رژیم بگیرم.
از توی لیست غذایی رژیم دکتر برنامه کاهش وزن پرپروتئین و کم کربو هیدرات رو انتخاب کردم و از 16 شهریور سال گذشته شروع کردم به گرفتن رژیم. کاهش وزن من از همون زمان شروع شد، ولی چون استرس کنکورداشتم، زیاد نمی‌تونستم ورزش کنم و روند کاهش وزنم کند بود.
ولی همچنان در کنار کنکور دارم رژیمم رو ادامه می‌دم. همه در مورد ریزش مو توی رژیم ازم می‌پرسیدن. خوب من قبل از رژیم هم ریزش مو داشتم، ولی جالبیش اینجا بود که در طول رژیم با مصرف مولتی ویتامین کلا برطرف شد و الان دیگه اصلا ریزش مو ندارم.
من از اردیبهشت ماه امسال به خاطر استرس کنکور، دچار استپ وزن کوتاهی شدم. مشاورم بهم گفت: این استرس روی احتباس مایعات توی بدنت تاثیر گذاشته و راهنماییم کرد که با ورزش و مدیریت استرس، از استپ وزن خارج بشم. خداییش پشتیبان‌ها خیلی خوب راهنماییم کردن. هروقت سوالاتی از این قبیل داشتم ازشون می‌پرسیدم و اونها هم با صبر و حوصله جوابم رو می‌دادن.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany

راستی یادم رفت بگم که ورزش در طول رژیم خیلی بهم کمک کرد تا وزن کم کنم. ورزش، سرعت چربی سوزی رو بالا می‌بره و جلوی افتادگی پوست رو می‌گیره. به همین خاطر منم سعی کردم ازش غافل نشم. وقتی که به وزن ایده آلم برسم، دوست دارم همین وزن رو نگه دارم. برای همینم حتما از رژیم تثبیت استفاده می‌کنم.
مشاور‌ها و کارشناس‌های دکتر کرمانی هم خیلی خوب بودن و از طریق تماس تلفنی باهاشون ارتباط داشتم و ازشون کمک می‌گرفتم. رژیم دکتر کرمانی برام خیلی آسون بود و از همون روزای اول باهاش ارتباط برقرار کردم. فرق رژیم دکتر کرمانی با رژیم‌های دیگه این بود که هر غذایی که می‌خواستم توش بود و هر غذایی که هوس می‌کردم رو می‌تونستم استفاده کنم. رژیم دکتر کرمانی همه نوع مواد غذایی داره و محدودیت خاصی نداره.
من این رژیم رو به چند نفر از اطرافیانم هم پیشنهاد کردم و اونها هم در حال گرفتن رژیم هستن. رمز موفقیت من این بود که از همون اول برای خودم هدف داشتم و می‌گفتم این رژیم من باید به ثمر برسه و با اراده به هدفم پایبند بودم و اصلا ریزه خواری نداشتم.


فقط رژیم دکتر کرمانی جوابه! - 7 - - رکوردداران

توصیه من به اونهایی که تصمیم دارن رژیم بگیرن اینه که:
1- سعی کنید برای خودتون حتما هدف‌ گذاری کنید
2- اگر رژیم رو دریافت کردید حتما به رژیم پایبند باشید
3- به هیچ عنوان ریزه‌خواری نکنید

4.6/5 - (10 امتیاز)