مصــاحبه اختصاصی

با سینا غفاریان

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی

وزن اولیه: 112 کیلوگرم

وزن پایانی: 88 کیلوگرم

میزان کاهش وزن: 24 کیلوگرم

عکسامو که می‌دیدم اصلا دوستشون نداشتم و دلم می‌خواست، از این وضعیت دربیام. اطرافیانم هم مدام بهم می‌گفتن چقدر چاق و بدریخت شدی.

تو خانواده ما کسی اضافه وزن نداره ولی من چون خیلی پرخوری می‌کردم و غذا جزء یکی از لذتهام بود، اونقدر می‌خوردم تا کاملا سیر بشم. به همین خاطر وزنم بالا رفت و چاق شدم. ولی دیگه از حرف‌های اطرافیانم و دیدن عکسهایی که دوستشون نداشتم خسته شدم و یه تصمیم جدی گرفتم. پیش خودم فکر کردم که حتما باید برای خودم یه هدفی رو در نظر بگیرم و برای رسیدن به اون هدف تلاش کنم. هدف من از گرفتن رژیم، تناسب اندام و سلامتی بود. کبد چرب و حرف اطرافیان باعث شد تا تلنگری به من بخوره. پیج دکتر کرمانی رو بارها و بارها چک می‌کردم و مطالبش رو می‌خوندم. نظر افرادی که رژیم گرفته بودن و هم سن و سال من بودن و تونسته بودن موفق بشن رو خوندم. کامنتهارو می‌خوندم و مصمم شدم که رژیم بگیرم. از توی لیست غذایی رژیم دکتر برنامه کاهش وزن پرپروتئین و کم کربو هیدرات رو انتخاب کردم و از 16 شهریور سال گذشته شروع کردم به گرفتن رژیم. کاهش وزن من از همون زمان شروع شد، ولی چون استرس کنکورداشتم، زیاد نمی‌تونستم ورزش کنم و روند کاهش وزنم کند بود. ولی همچنان در کنار کنکور دارم رژیمم رو ادامه می‌دم. همه در مورد ریزش مو توی رژیم ازم می‌پرسیدن. خوب من قبل از رژیم هم ریزش مو داشتم، ولی جالبیش اینجا بود که در طول رژیم با مصرف مولتی ویتامین کلا برطرف شد و الان دیگه اصلا ریزش مو ندارم. من از اردیبهشت ماه امسال به خاطر استرس کنکور، دچار استپ وزن کوتاهی شدم. مشاورم بهم گفت: این استرس روی احتباس مایعات توی بدنت تاثیر گذاشته و راهنماییم کرد که با ورزش و مدیریت استرس، از استپ وزن خارج بشم. خداییش پشتیبان‌ها خیلی خوب راهنماییم کردن. هروقت سوالاتی از این قبیل داشتم ازشون می‌پرسیدم و اونها هم با صبر و حوصله جوابم رو می‌دادن.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany
راستی یادم رفت بگم که ورزش در طول رژیم خیلی بهم کمک کرد تا وزن کم کنم. ورزش، سرعت چربی سوزی رو بالا می‌بره و جلوی افتادگی پوست رو می‌گیره. به همین خاطر منم سعی کردم ازش غافل نشم. وقتی که به وزن ایده آلم برسم، دوست دارم همین وزن رو نگه دارم. برای همینم حتما از رژیم تثبیت استفاده می‌کنم. مشاور‌ها و کارشناس‌های دکتر کرمانی هم خیلی خوب بودن و از طریق تماس تلفنی باهاشون ارتباط داشتم و ازشون کمک می‌گرفتم. رژیم دکتر کرمانی برام خیلی آسون بود و از همون روزای اول باهاش ارتباط برقرار کردم. فرق رژیم دکتر کرمانی با رژیم‌های دیگه این بود که هر غذایی که می‌خواستم توش بود و هر غذایی که هوس می‌کردم رو می‌تونستم استفاده کنم. رژیم دکتر کرمانی همه نوع مواد غذایی داره و محدودیت خاصی نداره. من این رژیم رو به چند نفر از اطرافیانم هم پیشنهاد کردم و اونها هم در حال گرفتن رژیم هستن. رمز موفقیت من این بود که از همون اول برای خودم هدف داشتم و می‌گفتم این رژیم من باید به ثمر برسه و با اراده به هدفم پایبند بودم و اصلا ریزه خواری نداشتم.

توصیه من به اونهایی که تصمیم دارن رژیم بگیرن اینه که: 1- سعی کنید برای خودتون حتما هدف‌ گذاری کنید 2- اگر رژیم رو دریافت کردید حتما به رژیم پایبند باشید 3- به هیچ عنوان ریزه‌خواری نکنید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*