رژیم دکتر کرمانی برای هر شرایطی جوابه! - - - رکوردداران

رژیم دکتر کرمانی برای هر شرایطی جوابه!

رژیم دکتر کرمانی برای هر شرایطی جوابه! - 2 - - رکوردداران

مصــاحبه اختصاصی

با جلال منفرد

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی

جلال منفرد هستم. 43 سالمه و اهل برازجانِ بوشهرم. متاهلم و دو تا دختر دارم. وزن اولیه‌م 147 کیلو بود و الان به وزن 93 کیلو رسیدم.
علت چاقی من توی سال‌های اخیر پرخوری و نداشتن تحرک بود. نظمی توی تغذیه نداشتم. دیگه لباس اندازه‌م گیر نمی‌اومد. چشمام درد می‌کرد. دکتر که رفتم گفت به خاطر وزنِ بالا فشارم بالا رفته و می‌زنه به چشمام.
توی شهر خودمون برازجان هم پیش دکتر تغذیه رفتم و بهم رژیم دادن. فقط باید حقوق یک ماهم رو می‌دادم برای غذاهایی که هر وعده باید می‌خوردیم از بس رژیم سختی بود و فقط غذاهای خاص و محدودی توی منوش داشت. اینه که نتونستم اون رژیم رو ادامه بدم.
بعد با پیج دکتر کرمانی آشنا شدم و دنبالشون کردم. باهاشون چند دوره رژیم گرفتم و به همه توصیه‌های آقای دکتر گوش می‌دادم. هم وزنم پایین اومد هم وضعیت سلامتیم خیلی بهتر شد.
رژیم دکتر کرمانی خیلی ساده‌س نه غذای جدایی باید بپزی نه هزینه‌ی اضافه‌ای بهت تحمیل می‌کنه.
قبل از رژیم دکتر کرمانی هم خودم یه مدتی غذام رو کم کرده بودم و چند کیلو وزنم کم شده بود، اما بعد که با رژیم ایشون آشنا شدم، خیلی به معلوماتم اضافه شد و خیلی چیزها در مورد غذا خوردن و میوه خوردن یاد گرفتم و تازه فهمیدم چی بخورم چی نخورم. چه غذاهایی مفیدتره و چه غذاهایی بیشتر چاق می‌کنه.
بعد از اون بشقابم رو کوچک کردم و به جای قاشق غذاخوری از قاشق مرباخوری استفاده کردم. خلاصه همه غذاها و خوراکی‌ها رو طبق گفته‌ی دکتر وزن می‌کنم و می‌خورم. دکتر کرمانی من رو فقط لاغر نکرد، آگاهی من رو هم بالا برد.
هم‌زمان با شروع رژیمم کوه‌نوردی رو هم شروع کردم. به پشتیبان‌های دکتر کرمانی از طریق واتساپ پیام می‌دادم و خیلی خوب و با حوصله راهنماییم می‌کردن که بعد از ورزش چه چیزهایی باید بخورم.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany

من واقعا با این رژیم اذیت نشدم. مثلا یک بار از ورزش برگشته بودم و خیلی ضعف داشتم. پشتیبانی گفتن که می‌تونی سینه‌ی مرغ بخوری حتی یه مقدار بیشتر از همیشه.
توی این رژیم انتخاب غذاها دست خودمون بود. هر وقت غذایِ توی لیستم رو نداشتیم جایگزین می‌کردم و به مقداری که باید، می‌خوردم.
در کنار رژیم یک روز در میون پنج تا هفت کیلومتر پیاده‌روی می‌کردم که خیلی توی لاغریم تاثیر داشت. کوه‌نوردی هم می‌کردم. ورزش باعث شد بدنم شل نشه و عضله‌سازی کنم.
امروز شلوار جینم رو پوشیدم و توی آینه نگاه می‌کردم که چقدر نسبت به گذشته تغییر کردم و بهتر شدم.
به خانومم می‌گفتم واقعا آدم خوش تیپ و لاغر که می‌شه یه لذت دیگه‌ای داره. حسش با هیچی قابل مقایسه نیست.
رژیم دکتر کرمانی طوری بود که توی مهمونی هم راحت می‌شد غذا خورد که کسی هم نگه چرا غذا نمی‌خوری و تعارف می‌کنی و از این حرف‌ها.
آقای دکتر همیشه توصیه می‌کنن مهمونی که می‌رید مرغ و ماهی بخورید حتما، برنج رو کمتر بخورید، اگر کباب بود یک سیخ بخورید.
منم طبق برنامه و توصیه‌های دکتر عمل می‌کردم و به رژیمم هم پایبند بودم. یا مثلا دکتر توصیه می‌کنن میوه رو از عصر به بعد نخورید بهتره.
من سعی می‌کنم همیشه این نکته رو رعایت کنم و به بقیه هم توصیه‌‌هاشون رو منتقل می‌کنم. من واقعا از راهنمایی دکتر و کارشناس‌های خوبشون ممنونم.
یه نکته‌ی دیگه هم اینکه ما قبلا از روغن ناسالم استفاده می‌کردیم، ولی بعد از رژیم دکتر کرمانی روغنمون رو تغییر دادیم و روغن کنجد و زیتون رو جایگزین کردیم.


وزن اولیه: 147 کیلو گرم

وزن پایانی: 93 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 54 کیلو گرم

تو رژیم دکتر کرمانی انتخاب غذاها دست خودم بود. هر وقت غذای توی لیستم رو نداشتم اون را با غذای دیگه‌ای که دوست داشتم جایگزین می‌کردم.

رژیم دکتر کرمانی برای هر شرایطی جوابه! - 5 - - رکوردداران

در طول رژیم قرص مولتی ویتامین می‌خوردم. توی رژیمم هم که ممنوعیت غذایی نداشتم و هر غذایی استفاده می‌کردم به خاطر همین ریزش مو نداشتم.
پشتیبانی خیلی عالی بودن. همونطور که گفتم من با این رژیم اصلا اذیت نشدم که یک علتش پشتیبانی خیلی خوب بود. چون هر موقع بعد از ورزش و پیاده‌روی ضعف داشتم و نمی‌دونستم باید چیکار کنم، راهنماییم می‌کردن که مثلا ماست با زیره بخور! یا خرما بخور یا سینه ی مرغ و… خلاصه ضعفم رو با غذاهای سالم برطرف می‌کردم.
الانم که رژیم ندارم همون توصیه‌های دکتر رو رعایت می‌کنم. اندازه‌ها دستم اومده و دیگه یاد گرفتم چی بخورم و چقدر بخورم.
توی مسیر کاهش وزن همسرم خیلی بهم انگیزه می‌داد. بعدشم تیم پشتیبانی دکتر کرمانی خیلی تاثیرگذار بودن و انگیزه می‌دادن و حمایت می‌کردن.
همینطور دوستان ورزشکارم خیلی من رو تشویق و حمایت کردن و وقتی با این رژیم وزن کم می‌کردم روز به روز انگیزه‌ی خودم هم بیشتر می‌شد.
من پیج دکتر و رژیم ایشون رو به خیلی‌ها معرفی کردم. سیستم من و خانواده‌م شده سیستم دکتر کرمانی! نه فست‌فود می‌خوریم دیگه نه غذاهای مضر. سالم‌خوری رو پیش گرفتیم.
صحبت‌های دکتر رو که می‌شنیدم دوست داشتم باهاشون رژیم بگیرم فقط! از بس شیرین حرف می‌زدن. وقتی با این رژیم وزن کم کردم و نتیجه دیدم چرا رژیمم رو تغییر بدم!


رژیم دکتر کرمانی برای هر شرایطی جوابه! - 7 - - رکوردداران

توصیه‌م به کسانی که قصد کاهش وزن دارند اینه که:
1- اراده داشته باشن.
2- رژیم دکتر کرمانی برای هر کسی با هر شرایطی جوابه حتما امتحانش کنن.
3- روغن مصرفیشون رو عوض کنن. این خودش یه قدم بزرگ توی لاغری و سلامتیه.

4.4/5 - (7 امتیاز)