دیگه برای لباسایی که تو ویترین مغازه می بینم حسرت نمی خورم

مصــاحبه اختصاصی

با سمیه یوسف زاده

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


سمیه یوسف زاده 34 ساله از استان مازندران هستم. وزن اولیه ام 106 کیلوگرم بود که در مدت 6 ماه بعد از 20 کیلو کاهش وزن به 86 کیلو رسیدم. دوست دارم باز هم لاغر شوم و به 79 کیلو برسم.
تمام خانواده ام اضافه وزن دارند و من تنها نبودم. از دوران ابتدایی وزنم در حال زیاد شدن بود و این موضوع خیلی مرا اذیت می کرد. اصلا نمی تونستم با این مسئله کنار بیایم ولی در کنارش امیدی هم به کاهش وزن نداشتم. خواهرم به کمک رژیم دکتر کرمانی موفق به لاغری شده بود و به من هم پیشنهاد داد. همیشه از رژیم گرفتن می ترسیدم ولی به دلیل بیماری که به آن مبتلا شده بودم باید هرچه زودتر رژیم غذایی را شروع می کردم. البته دروغ نگم از وقتی که خودم را شناختم هر رژیمی که بگید گرفتم. هر دکتری که بگید رفتم ولی رژیم هایم درست نبوده و از همه مهمتر پشتیبانی نداشتم.
ورزش مورد علاقه ام را به دلیل اضافه وزن کنار گذاشته بودم و دیگر کوهنوردی نمی کردم اما از وقتی به وزن ایده آل رسیدم کوهنوردی را شروع کردم. از اینکه در جمع حاضر شوم خجالت می کشیدم الان همه چیز تغییر کرده است چون دیگر از اضافه وزنم خبری نیست و کسی مرا به دلیل اضافه وزنم مسخره نمی کند. اعتماد به نفس زیاد شده است. دیگر برای لباس هایی که در ویترین مغازه ها می بینم حسرت نمی خورم و به راحتی می توانم آنها را خرید کنم و بپوشم. از همه مهتره سلامتی ام را بدست آوردم که با هیچ چیز عوضش نمی کنم.  همه می گفتند صورتت قبلا قشنگ تر بود و الان خیلی خوب نیست. سعی کن کمی چاق بشی. صحبت هایشان خیلی اذیتم  می کرد ولی گوش نمی دادم. مطمئن هستم که بعد از مدتی به این صورتم نیز عادت می کنند. مهم این است که خودم، سمیه جدید را دوست دارم و پذیرفتم.
تنبلی را کنار گذاشتم و با رژیم دکتر کرمانی الگوی درست غذاخوردن را یاد گرفتم. برخلاف دوران قبل از رژیم بعد از غذاخوردن احساس سبکی می کنم و راحترم. علاقه زیادی به خوراک مرغ و قارچ دارم که خوشبختانه در برنامه غذایی هست و هیچ محدودیت غذایی ندارم. هرچیزی که دلم میخواست را به اندازه نیاز بدنم در رژیم داشتم. تنوع غذایی رژیم دکتر کرمانی عالی بود. من اوایل لیست دلخواه را انتخاب می کردم چون زمان کمی داشتم ولی الان از لیست استاندارد استفاده  می کنم و هر غذایی که در آن باشد برای خوم تهیه می کنم چون انرژی ام نسبت به قبل چند برابر شده است. عاشق شیرینی جات هستم ولی رژیم دکتر کرمانی این میل را در من کنترل کرد و تیم پشتیبانی هر روز به من امید می دادند و با صبر و حوصله به همه سوال هایم دقیق جواب می دادند.


وزن اولیه: 106 کیلو گرم

وزن پایانی: 86 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 20 کیلو گرم

در سایت دکتر کرمانی و اپلیکیشن به اندام همه چیز به درستی و منظم هست به همین دلیل هیچ مشکلی پیش نمی یاد و پشتیبانی بی نظیرشون سبب شد من غول چاقی رو شکست بدم.


خوبی رژیم دکتر کرمانی این بود که نیازی به هزینه های اضافی ندارد و بدون خرید مواد غذایی خاص، داروهای لاغری یا مکمل ها به وزن دلخواه می رسی. من در کنار رژیم فقط ورزش را انجام می دهم چون حس خوبی بهم میده و احساس سبکی می کنم. همچنین به بدنم فرم خوبی میده و باعث شده که پوستم شل و زشت نشود. البته من در باشگاه هم ایروبیک انجام می دهم چون تحرک بالایی دارد. هیچ وقت انقدر به ورزش های دیگر علاقه نداشتم ولی از وقتی رژیم را شروع کردم به ورزش هم علاقمند شدم و عادت کردم.
در سایت دکتر کرمانی و اپلیکیشن به اندام همه چیز به درستی و منظم هست به همین دلیل هیچ مشکلی پیش نمی آید و پشتیبانی بی نظیرشان سبب شد من غول چاقی را شکست دهم. شاید باورتان نشود ولی من با کوهنوردی در ارتفاعات دچار مشکل فشار و پایین آمدن قند خونم می شدم که پشتیبان های رژیم دکتر کرمانی به من راهکارهای مفید دادند و چیزهایی را به رژیمم اضافه کردند که وزنم اضافه نشد و به کوهنوردی نیز ادامه دادم.
خیلی نگران برگشت وزنم بودم اما بعد از اینکه تصادف کردم و مجبور شدم دو هفته رژیم را رعایت نکنم، نگاهم عوض شد چون در این دو هفته وزنم تغییری نکرد و فراموش کرده بودم که اصول درست غذاخوردن را یاد گرفتم.
هر زمان وسوسه می شدم رژیم را بشکنم عکس دوران چاقی ام را نگاه می کردم تا خجالت بکشم و غذا و خوراکی کمتر بخورم. یه وقتایی هم آب زیاد می خوردم چون ما گاهی اوقات تشنگی را با گرسنگی اشتباه می گیریم یا اینکه خودم را مشغول ورزش می کردم تا یادم بره که باید غذا بخورم.
مهمانی که می رفتم از تمام غذاها به اندازه می خوردم و به همه گفته بودم رژیم هستم که در غذاخوردنم دخالت نکنند. قبل از اینکه غذا بخورم برنامه را در موبایلم نگاهم می کردم تا زیاده روی نداشته باشم.
همیشه از شروع هر کاری می ترسیدم. هنوز شروع نکرده آن را رها می کردم و حسرت می خوردم اما الان ادم با انرژی و اجتماعی شدم. خنده از لب هایم نمی افتد و هر مشکلی که برایم پیش بیاد می گویم من می توانم و با مشکلم می جنگم. خیلی پر انرژی و فعال شدم و حتی به دوستانم نیز این انرژی را منتقل می کنم.توصیه من به همه دوستان است که:
1. در هنگام عصبانیت غذا نخورید.
2. در زمان درست غذا مصرف کنید نه خیلی زود نه خیلی دیر.
3. آهسته غذا بخورید.
4. بین غذایتان آب نخورید.
من علاوه بر این توصیه ها، مطالب دیگری را در رژیم دکترکرمانی یاد گرفتم که واقعا عالی بود و سبب شد به وزن ایده آل برسم و سبک زندگی ام را تغییر دهم.
من و افرادی مثل من برای شروع رژیم نیاز به حمایت روحی عزیزانمان داریم. بدی ما در این است که هنوز رژیم را شروع نکرده نا امیدیم اما من به شما می گویم از شروع کردن رژیم نترسید. به این فکر کنید که هر چه دیرتر شروع کنم اضافه وزنم بیشتر می شود. مطمئن باشید با دیدن کاهش وزن در دو هفته اول خیلی خوشحال می شوید. از عزیزانتان بخواهید کمکتان کنند. دکترکرمانی پشتیبان هایی داره که هر زمان دلت خواست می توانید با آنها تماس برقرار کنید و اصلا خجالت نکشید. هر زمان گرسنه تان شد خودتان را سرگرم کنید و به دوستانتان زنگ بزنید. به همه ثابت کنید که شما می توانید. شما انسانی با اراده و قوی هستید.
با خودت در آینه صحبت کن. دوست داری آدم چاق باشی یا فرد لاغر و سالم؟!! نترسید، شروع کنید و قوی باشید. غول چاقی را شکست دهید و بگویید من حتما یکی از رکوردداران دکتر کرمانی خواهم شد و به همه نشان می دهم که من چه کسی هستم. من توانستم، شما هم می توانید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

خانم صنعتی ۲۱ مهر ۱۴۰۰

سلام خیلی خوشحالم از این که دارم لاغر میشم

کارشناس به اندام ۲۸ مهر ۱۴۰۰

سلام دوست عزیز ما هم خوشحالیم از این بابت و براتون آرزوی سلامتی داریم

شهرزاد رشیدی ۱۶ دی ۱۳۹۹

مدتیه دارم رژیم کتو ژنیک رو دنبال میکنم ولی کاهش وزنم خیلی کمه . در واقع دارم خودمو میکشم ولی نتیجه کمی داره . میتونید کمک کنید

کارشناس به اندام ۲۴ دی ۱۳۹۹

شهرزاد عزیز، رژیم کتو رژیم بسیار سخت و محدود کننده ای است که تنها عدم رعایت یک مورد کوچیک باعث نرسیدن به هدف میشه. پیشنهاد می کنیم با یک برنامه غذایی اصولی پیش برید. برای اطلاعات بیشتر روی صفحه ثبت نام رژیم کاهش وزن کلیک کنید.

بهار ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

سلام خواستم بدونم از ماه اولین تاآخرین ماه رژیم لاغری هرماه یک میزان وزن کم میشود یا نوسان دارد مثلا یک ماه ۳کیلوویکماه۵کیلو

کارشناس به اندام ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

سلام و روز بخیر دوست خوبم بیشترین میزان کاهش وزن در ماه اول و به خصوص دو هفته ی اول رژیم هست که بدن آبش رو از دست می ده، چیزی حدود 3 تا 5 کیلو بعد از اون سرعت کاهش وزن کمتر می شه اما اگر طبق برنامه رعایت بشه، کاهش وزن مستمر و مداوم خواهد بود

فرزانه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸

عزیزم الان زیباتر هستی .افرین به اراده ات

مری ۱۵ بهمن ۱۳۹۸

سلام و احسنت سمیه خانم چقدر هم حالا سنت کمتربنظر میاد🌹