مصــاحبه اختصاصی

با شیرین احمدی

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی

شیرین احمدی هستم 41 سالمه و ساکن اهوازم. متاهلم و دوتا بچه دارم. وزن اولیه‌ی من 132 کیلو بود که الان تونستم با تلاش به 104 کیلو برسم. من طی یازده ماه تونستم این مقدار رو کم کنم. البته تازگی برنامه‌ی جدید گرفتم و هنوز رژیمم ادامه داره. من از بچگی تپل بودم و این اواخر هم به خاطر زایمان، اضافه وزنم بیشتر و شدیدتر شد. قبلا هم رژیم‌های دیگه‌ای گرفته بودم رژیم سختی بود و پر بود از ممنوعیت! همون موقع‌ها بود که از طریق اینستاگرام با پیج آقای دکتر آشنا شدم، ویدیوهاشون رو دیدم و از همون طریق اقدام کردم برای گرفتن برنامه. کلیپ‌های آقای دکتر خیلی بهم انگیزه می‌داد؛ با خودم گفتم وقتی بقیه تونستن چرا من نتونم! یادمه یه بازه‌ای حتی به فکر جراحی افتاده بودم دلم می‌خواست عمل کنم که دیگه همون موقع با رژیم آقای دکتر آشنا شدم. برنامه‌ی رژیمم روزمنو بود. طی دوره‌ی رژیم، ورزش هم می‌کردم و حتی وقتی به خاطر مشکل پام و همینطور کرونا بیشتر خونه نشین شده بودم بازم تحرک و فعالیت داشتم که اینا توی کاهش وزنم خیلی تاثیر داشت و سرعت لاغر شدنمو بالا می‌برد.وقتی اومدم یه پیراهنی که پارسال خریده بودم و تنگ بود بهم رو امتحان کردم دیدم توی تنم چقدر خوب و اندازه شده از خوشحالی جیغ کشیدم. واقعا خیلی حس خوبی داشت خیلی. برای مهمونی هم سعی می‌کردم حتما قبلش یه خوراکی مناسب بخورم تا زیاد گرسنه نباشم و زیاده‌روی نکنم. نگاه می‌کردم ببینم از غذاها و خوراکی‌های توی مهمونی کدوما مناسبتره برای من. مثلا از میوه‌ها خیار و نصف سیب می‌خوردم. غذا هم که روزمنو بود و می‌تونستم جایگزین کنم. خلاصه اینطوری کنترل می‌کردم اوضاع رو و مشکلی نداشتم. خوبی روزمنو همینه که می‌تونی خودت تغییرش بدی مثلا گاهی اون میان‌وعده‌ای که برام معین شده بود رو نداشتم؛ یعنی مثلا یه مشت پسته یا بادوم بود و من اون روز اینو تموم کرده بودم راحت جایگزین می‌کردم و به جاش چیز دیگه مصرف می‌کردم.

وزن اولیه: 132 کیلوگرم

وزن پایانی: 104 کیلوگرم

میزان کاهش وزن: 28 کیلوگرم

من همیشه عاشق غذاها و خوراکی‌های خوشمزه بودم و نمی‌تونستم محدودیت رو تحمل کنم، برای همین هم خدا رژیم دکتر کرمانی رو پیش راهم گذاشت.

توی دوره‌ی رژیمم مرتب ویتامین و قرص آهن مصرف می‌کنم و مشکلی مثل ریزش مو و ضعف و بی‌حالی ندارم. خوبی رژیم دکتر کرمانی اینه که همه چی می‌خوریم و ممنوعیتی وجود نداره. فقط هفته‌ی اول یه کم سخت بود تا عادت کنم و خودمو به شرایط جدید تطبیق بدم بعدش دیگه افتادم روی روال. من عاشق غذا و خوراکیای خوشمزه‌ام و نمی‌تونم محدودیت رو تحمل کنم ولی توی این رژیم می‌تونی همه چی بخوری. همه وعده‌‌ها و میان وعده‌هام سرجاشه حتی برنامه‌ای داشته باشم یا مهمان داشته باشم برام فرقی نداره یه جور غذا می‌ذارم و با خانواده غذامو می‌خورم. پشتیبان‌‌ها خیلی خوب بودن خیلی روحیه می‌دادن بهم. باعث می‌شدن به خودم سخت نگیرم مثلا زور و اجبارت نمی‌کنن که حتما باید این ماه چهارکیلو کم کنی! نه همچین خبرایی نیست خیلی هواتو دارن مدام شرایطت رو چک می‌کنن، مشکلاتت رو پیگیری می‌کنن و اولویتشون سلامتی و حال خوبته بعد رژیم و کاهش وزن. همسرم خیلی تشویقم می‌کرد و مدام بهم انگیزه می‌داد که خیلی تغییر کردی خیلی خوب شدی... خیلی مهمه که آدم یه حامی داشته باشه توی این مسیر.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany
من رژیم دکتر کرمانیو که گرفتم دیگه عوضش نکردم؛ چون می‌دیدم هیچ مشکلی نیست و رژیم کاملیه و از همه چیزش راضی بودم. دیدن ویدیوهای آقای دکتر بهم انگیزه‌ی زیادی می‌داد و ویدیوهای کارشناس‌ها رو هم مو به مو دنبال می‌کردم و پیگیر نکاتی که یاد می‌دادن بودم. همه‌ی اینا دلایل خوبی بود برای من که این رژیمو ول نکنم. کاهش وزنم اوایل سریع‌تر بود الان کندتر شده که پشتیبانم گفت طبیعیه و این اتفاق برای همه می‌افته. اما همچنان مثل قبل دارم سایز کم می‌کنم و این خیلی مهمه. باعث شده خیلی به چشم بیاد لاغر شدنم هرکی می‌بینه منو همسرم یا بقیه بهم می‌گن خیلی لاغر شدی. خودم گاهی فکر می‌کنم خیلی تغییری نکردم تا اینکه دیگران یادم می‌ندازن لاغر شدنمو. این حس و حال خوب، خیلی خوشحالم می‌کنه. من همیشه اضافه وزن داشتم و استخون‌بندیم هم درشته. برای همین فکر می‌کردم هی‌چوقت موفق نمی‌شم و نمی‌تونم لاغر کنم ولی به لطف رژیم خوب دکتر کرمانی به راحتی این کارو انجام دادم و تغییر کردم. بابتش خیلی خوشحالم و از تیم خوبتون ممنونم. اراده‌مو قوی کردم تا همین مسیر رو ادامه بدم و به وزن ایده‌آلم برسم.

توصیه‌ی من به همه‌ی کسانی که قصد کاهش وزن دارن اینه که: 1- کلیپ‌های آقای دکتر رو کامل ببینید؛ صحبتاشون خیلی آموزنده و دلنشینه 2- حتما یه همراه داشته باشید، نه برای لاغری بلکه برای سلامتی 3- تحرک و خوردن مکمل‌های مناسب خیلی به لاغر شدن می‌تونه کمک کنه

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*