مواد غذایی مضر که باید آنها را از برنامه روزانه حذف کنید

مواد غذایی بسیاری وجود دارند که تمامی متخصصان برای سلامت بدن توصیه می کنند اما به شرطی که از نوع درست آن مصرف شود. برای مثال مصرف لبنیات به خصوص ماست برای تقویت استخوان ها و تامین ویتامین D بدن لازم است اما به شرطی که از نوع پالم دار نباشد. روغن پالم سرشار از […]

زمان مطالعه 2 دقیقه

تعداد بازدید 4360

تاریخ انتشار

دکتر کرمانی

دکتر کرمانی
توسط کارشناسان تغذیه دکتر کرمانی بررسی و تایید شده است.

مواد غذایی مضر
میانگین امتیاز 4.3 از 5

مواد غذایی بسیاری وجود دارند که تمامی متخصصان برای سلامت بدن توصیه می کنند اما به شرطی که از نوع درست آن مصرف شود. برای مثال مصرف لبنیات به خصوص ماست برای تقویت استخوان ها و تامین ویتامین D بدن لازم است اما به شرطی که از نوع پالم دار نباشد. روغن پالم سرشار از چربی های اشباع شده است که مصرف آن جایز نیست. این چربی های اشباع کلسترول را در بدن انسان افزایش می دهد و با مسدود شدن رگ ها منجر به ایست قلبی می شود.
علاوه بر این ماست ها، دکترکرمانی مواد غذایی دیگری را نیز به شما می گویند تا در مصرف آنها دقت کنید و جایگزین های مناسب داشته باشید. شما را به تماشای این ویدئو دعوت می کنیم.

مواد غذایی مضر که باید آنها را از برنامه روزانه حذف کنید - 3 - مواد غذایی مضر - ویدیو

مریم اصیلی

از سال 95 با ورود به مجموعه دکتر کرمانی وارد حوزه‌ی محتوا و به طور تخصصی محتوای تغذیه و سلامتی شدم. ابتدا کار رو با ترجمه شروع کردم و بعد از اون بخش سرپرستی و نظارت بر محتوا رو به عهده گرفتم. به شدت عاشق تولید محتوا هستم و به معجزه‌ی کلمات باور دارم.

میانگین امتیاز 4.3 از 5
تاریخچه ویرایش

نسخه فعلی

1398/10/05

نویسنده: مریم اصیلی

    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*