آیا حذف شام و دیگر وعده های غذایی به لاغری سریعتر کمک می کند؟

حذف شام

آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که به نهار خوردن اهمیت نمی دهید و تصور می کنید با این کار زودتر لاغر می شوید؟ وعده صبحانه،نهار یا شام چطور؟
مشغله کاریتان زیاد است و فراموش می کنید که باید غذا یا میان وعده بخورید و اینکه فکر می کنید با این کار تناسب اندام بهتری خواهید داشت اما باید بدانید که لاغری و تناسب اندام چیزی نیست که با حذف وعده های غذایی به دست بیاید بلکه سبب می شوند چاق تر هم شوید چون معده برای زمان بیشتری خالی می مان. در نتیجه احساس ولع بیشتر می شود. هر وعده غذایی به نسبت خود بر سوخت و ساز بدن اثر می گذارد همانطور که می گویند صبحانه سوخت بدن برای شروع روز را تامین می کند. به طور کلی یه برنامه سالم شامل سه وعده اصلی و سه میان وعده است که باید در ساعات مشخص مصرف شد.
توصیه می کنم درباره حذف وعده های غذایی حتما صحبت های دکتر کرمانی را بشنوید.
آیا شما هم وعده های غذایی تان را حذف می کنید؟ چه نتیجه ای داشت؟! برایمان در کامنت بنویسید.

4.1/5 - (55 امتیاز)
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما

فاطمه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

خوب بود ولی می‌خوام لاغر شم

کارشناس به اندام ۲۱ تیر ۱۳۹۹

فاطمه عزیز، هر فردی برای کاهش وزن نیاز به رژیمی منحصر به فرد خودش داره، رژیمی که بر اساس سن، وزن، قد، جنسیت، سطح فعالیت و بیماری هاش تعریف شده باشه. خوشبختانه در رژیم دکتر کرمانی این فاکتورها در نظر گرفته شده و رژیمی مختص به هر فرد بهش داده می شه. به علاوه پیگیری پشتیبان ها و دادن انگیزه به افراد در طول رژیم، باعث پایبندی بیشترشون به روند کاهش وزن می شه. برای ثبت نام روی این لینک کلیک کنید.