راه های ساده و قدرتمند برای تقویت انرژی

آیا تا به حال احساس ناتوانی کرده اید، طوری که از نظر احساسی و نه فیزیکی خسته باشید؟ این یک مشکل شایع است که عامل آن سطح انرژی تان است. در سبک زندگی مدرن که افراد هر روز سرشان به شدت شلوغ است، برنامه روزانه تنها یک چیز به ما می گوید: نمی توانی همه […]

راه های ساده و قدرتمند برای تقویت انرژی رژیم لاغری دکتر کرمانی
امتیاز کاربرها

زمان مطالعه 6 دقیقه

تعداد بازدید 3384

تاریخ انتشار

راه های ساده و قدرتمند برای تقویت انرژی رژیم لاغری دکتر کرمانی


روش هایی ساده که می توانند انرژی تان را تقویت کنند

آیا تا به حال احساس ناتوانی کرده اید، طوری که از نظر احساسی و نه فیزیکی خسته باشید؟ این یک مشکل شایع است که عامل آن سطح انرژی تان است.
در سبک زندگی مدرن که افراد هر روز سرشان به شدت شلوغ است، برنامه روزانه تنها یک چیز به ما می گوید: نمی توانی همه چیز را در من جا دهی! در واقع بسیاری از مردم، انرژی بسیاری را تنها صرف هماهنگی وظایف و فعالیت های خود می کنند.
من یک مشاور هستم و متوجه شدم اولین چیزی که افراد، باید برای رفع استرس به آن توجه کنند یک رژیم سالم است. وقتی من به مراجعینم توصیه می کنم یک رژیم را شروع کنند، جواب همیشه یک چیز است: وقتی برای این کار ندارم!
اما من به آنها می گویم جوابتان منفی است، چون آن را انجام ندادید و نمی دانید نتیجه اش چیست. رژیم سلامت، تنها داشتن فعالیت ورزشی نیست بلکه تمرکز روی به حداکثر رساندن سطح انرژی، به واسطه مراقبت از خود است.
در ادامه می خواهم سه روش ساده برای تمرکز روی رژیم سلامت را برایتان توضیح دهم.

1- بخوابید

شروع کار با خواب ضروری است، چون ذهن و بدن تازه، پایه های موفقیت در زندگی شخصی و حرفه ای تان است. با اینکه داستان های افراد موفق درباره تلاش های شبانه روز، به نظر خیلی قهرمانانه می آید اما می خواهم براساس تجربه شخصی در مورد یک چیز، شما را مطمئن کنم: انرژی نداشتن برای انجام کارها اصلا جالب نیست، پس ابتدا حتما بسنجید که به چند ساعت خواب برای آمادگی کامل نیاز دارید.

2- داشتن نگرش مثبت

قسمتی از رژیم سلامت، تثبیت ظرفیت ذهنی برای انجام کارهای بزرگ است. یکی از توصیه های من به افرادی که در پی موفقیت هستند، داشتن نگرش مثبت است. همه ی ما مواقعی را داشتیم که خونمان به جوش آمده، اما ذهن مثبت ذهنی است که سازنده باشد. چه در خانه و چه در محل کار، تبدیل به فردی مفید شوید که دیگران می توانند روی او حساب کنند و اعتماد به نفس بگیرند.
این کار باعث می شود اعتماد به نفس خودتان نیز افزایش پیدا کند.

3- اهداف تناسب اندام را برای خودتان در نظر بگیرید.

بخشی از رژیم سلامت، داشتن تناسب اندام است. اگر به صورت مرتب ورزش نمی کنید و یا حتی اگر قبلا هرگز ورزش نکرده اید، فراموش کنید که چه کسی بوده اید. می توانید با قرار دادن هدفی هفتگی یا ماهانه شروع کنید و خون را در رگ های خود به حرکت درآورید. همین که به اولین هدفتان برسید متوجه تغییر قابل توجهی در نگرش و سطح انرژی خود می شوید.
اگر این نکات به نظر ساده می آیند، اجازه دهید سوالی از شما بپرسم: آیا انجامشان می دهید؟
می خواهم در حرفه ام موفق شوم و همچنین دوست دارم عمری در کنار فرزندانم زندگی کنم. چه کسی است که چنین آرزویی نداشته باشد؟ با انجام نکاتی که گفته شد می توانید سطح انرژی خود را تقویت کنید تا با قدرت به سمت اهدافی که دارید حرکت کنید و زندگی تان را پیوسته بهبود ببخشید.
نویسنده: مارشال مارتین

راه های ساده و قدرتمند برای تقویت انرژی - 5 - - رژیم تناسب اندام

مریم اصیلی سرپرست محتوای به اندام

از سال 95 با ورود به مجموعه دکتر کرمانی وارد حوزه‌ی محتوا و به طور تخصصی محتوای تغذیه و سلامتی شدم. ابتدا کار رو با ترجمه شروع کردم و بعد از اون بخش سرپرستی و نظارت بر محتوا رو به عهده گرفتم. به شدت عاشق تولید محتوا هستم و به معجزه‌ی کلمات باور دارم.

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما
خرید ممبر واقعی 1396/05/11

ممنون خسته نباشید