چگونه از شل شدن پوست در رژیم جلوگیری کنیم؟

خانه » ویدیو » چگونه از شل شدن پوست در رژیم جلوگیری کنیم؟
شل شدن پوست در رژیم

برخی افراد فکر می کنند که اگر رژیم بگیرند پوستی شل و آویزان خواهند داشت و زیبایی و شادابی پوست خود را از دست می دهند. شل شدن پوست سن فرد را بیشتر از واقعیت نشان می دهد. همچنین بسیاری از کسانی که در طول رژیم پوستشان می افتد و آویزان می شود فکر می کنند راه حلی وجود ندارد و نمی توانند رژیم بگیرند. به همین دلیل رژیم را نیمه رها می کنند اما جای نگرانی نیست و شما می توانید با رعایت نکات زیر از شل شدن پوست تان در طول رژیم جلوگیری کنید:

campaign

ایـن شـرایط کرونایـی باعـث شـده همـه خونـه نشـین بشـیم و فرصـت خوبیـه کـه یـه تغییـر بـزرگ بدیـم و بـرای مهمونیا و عروسیای بعد از کرونا همه رو سوپرایز کنیم.

کافیـه همیـن الان تصمیم بگیری که میخـوای وزنت رو کم کنی و به اون اندامی که همیشه ارزوشو داشتی برسی! از همین لحظه ما کنارتیم تا باهم به هدفت برسیم.

1- به آرامی وزن کم کنید: اگر به سرعت وزن کم کنید و سراغ رژیم های تک غذایی و سریع بروید مطمئنا پوستتان آویزان خواهد شد. پس توجه داشته باشید که تنها نیم تا یک کیلو در هفته وزن کم کنید. بیشتر از این مقدار کاهش وزن سبب از دست رفتن قابلیت ارتجاعی پوست می شود.
2- به اندازه آب بنوشید: آب سبب رطوبت پوست می شود و سموم را از بدن دفع می کند. پس روزانه 8 لیوان یا بیشتر آب بنوشید.
3- ورزش را انجام دهید: انجام ورزش در کنار رژیم غذایی از تحلیل رفتن ماهیچه ها جلوگیری می کند در نتیجه دچار شل شدگی در پوست نمی شوید. انتخاب شنا با مرطوب نگاه داشتن پوستتان شما را به هدف تان بدون نگرانی نزدیک می کند.
دکتر کرمانی در این ویدئو نیز راهکارهایی را برای جلوگیری از شل شدن پوست در رژیم به شما آموزش می دهد، توصیه می کنم حتما ببینید.

آیا شما هم در طول رژیم دچار شل شدگی پوست شدید؟ چه کار کردید؟ در کامنت بنویسید.

3.6/5 - (13 امتیاز)
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*