سوپ لاغری دکتر کرمانی

خانه » ویدیو » سوپ لاغری دکتر کرمانی

سلام به همه‌ی همراهان عزیز مجله سلامت دکتر کرمانی

چند وقتی هست که توی فضای مجازی شایعات زیادی درباره سوپ لاغری دکتر کرمانی گفته می‌شه. تا جایی که “سوپ لاغری دکتر کرمانی” توی خیلی از شبکه‌های اجتماعی ترند شده  و همه در موردش صحبت می‌کنن.

به خاطر همین امروز اومدیم تا براتون از “سوپ لاغری دکتر کرمانی” بگیم. اول از همه باید بگیم همچین سوپی وجود نداره و ما این خبر رو تکذیب می‌کنیم. درسته که همیشه گفتیم سوپ غذای مقویه و برای لاغری بسیار مفیده، اما هیچ موقع از دستور سوپی برای لاغری نگفتیم.

campaign

ایـن شـرایط کرونایـی باعـث شـده همـه خونـه نشـین بشـیم و فرصـت خوبیـه کـه یـه تغییـر بـزرگ بدیـم و بـرای مهمونیا و عروسیای بعد از کرونا همه رو سوپرایز کنیم.

کافیـه همیـن الان تصمیم بگیری که میخـوای وزنت رو کم کنی و به اون اندامی که همیشه ارزوشو داشتی برسی! از همین لحظه ما کنارتیم تا باهم به هدفت برسیم.

یادتون باشه توی فضای مجازی، خیلی از اطلاعات غلط هستن و یا منبع درست و معتبری ندارن. همیشه قبل از نشر دادن اخبار و یا حتی باور کردن اونها به دنبال منبع معتبری برای تایید اون خبر باشید. خیلی از مواقع نشر دادن خبرهای غلط و نادرست، می‌تونه آسیب زیادی به افراد برسونه.

توی ویدئو امروز دکتر کرمانی برای شما همراهان عزیزمون از سوپ لاغری می‌گن و اون رو تکذیب می‌کنن. این ویدئو رو برای همه‌ی کسانی که می‌شناسید و به سلامتیشون اهمیت می‌دید به اشتراک بذارید تا خدایی نکرده سلامتشیون به خطر نیافته.

از اینکه همیشه حامی و همراه ما در مجله سلامتی دکتر کرمانی هستید ممنونیم.

Sending
User Review
3.88 (34 votes)
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*