طرز تهیه ی یخ در بهشت انگور قرمز

مواد لازم: شکر 150 گرم پوره لیمو ترش تازه 3 قاشق غذا خوری آب انگور قرمز 1 لیتر وانیل خیلی کم طرز تهیه: لیوانهای مخصوص سرو را در یخچال قرار دهید تا سرد شوند. مدل ایران شف لیوانهارا تزیین کنید شکر، آب انگور و آب‌لیموترش را در ظرفی روی حرارت متوسط قرار دهید تا مواد […]

زمان مطالعه 2 دقیقه

تعداد بازدید 2908

تاریخ انتشار

دکتر کرمانی

دکتر کرمانی
توسط کارشناسان تغذیه دکتر کرمانی بررسی و تایید شده است.

میانگین امتیاز 5 از 5
طرز تهیه ی یخ در بهشت انگور قرمز - 4 - - آشپزی رژیمی

مواد لازم:

شکر 150 گرم
پوره لیمو ترش تازه 3 قاشق غذا خوری
آب انگور قرمز 1 لیتر
وانیل خیلی کم

طرز تهیه:

لیوانهای مخصوص سرو را در یخچال قرار دهید تا سرد شوند. مدل ایران شف لیوانهارا تزیین کنید شکر، آب انگور و آب‌لیموترش را در ظرفی روی حرارت متوسط قرار دهید تا مواد بجوشد و شکر کاملاً حل شود. آن‌گاه حرارت را کم کنید تا 3- 2 دقیقه به آرامی‌بجوشد (اجازه دهید مواد خنک شود). سپس در ظرف فلزی (کم عمق) بریزید و به مدت 4- 3 ساعت در فریزر قرار دهید تا مواد یخ بزند. وقتی که مواد کاملاً یخ بست از فریزر خارج کرده و با هم مخلوط کنید و مجدداً در فریزر قرار دهید تا دوباره یخ بزند؛ سپس هنگام سرو با قاشق از مواد بتراشید، درون گیلاس‌ها را پر کنید، با برگ نعنای تازه‌ تزیین کنید و فوراً سرو نمایید.

 

طرز تهیه ی یخ در بهشت انگور قرمز - 6 - - آشپزی رژیمی

مریم اصیلی سرپرست محتوای به اندام

از سال 95 با ورود به مجموعه دکتر کرمانی وارد حوزه‌ی محتوا و به طور تخصصی محتوای تغذیه و سلامتی شدم. ابتدا کار رو با ترجمه شروع کردم و بعد از اون بخش سرپرستی و نظارت بر محتوا رو به عهده گرفتم. به شدت عاشق تولید محتوا هستم و به معجزه‌ی کلمات باور دارم.

میانگین امتیاز 5 از 5
    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*