چگونه کمتر عرق کنیم؟

با درمان های طبیعی می توانید تعریق زیر بغل تان را کاهش دهید. این روش ها عبارتند از : استفاده از داروهای و محلول های طبیعی؛گیاهی استفاده از جوش شیرین به iمراه دئودورانت های حاوی آلومینیوم کلراید جوش شیرین زمانیکه با عرق بدن مخلوط می شود، گاز تولید کرده و به تبخیر عرق کمک می […]

چگونه کمتر عرق کنیم؟ - 2 - - اخبار
5 از 5

زمان مطالعه 3 دقیقه

تعداد بازدید 2391

تاریخ انتشار

چگونه کمتر عرق کنیم؟ - 4 - - اخبار با درمان های طبیعی می توانید تعریق زیر بغل تان را کاهش دهید. این روش ها عبارتند از :

  1. استفاده از داروهای و محلول های طبیعی؛گیاهی
  2. استفاده از جوش شیرین به iمراه دئودورانت های حاوی آلومینیوم کلراید
  3. جوش شیرین زمانیکه با عرق بدن مخلوط می شود، گاز تولید کرده و به تبخیر عرق کمک می کند. جوش شیرین را با آب مخلوط کرده تا زمانیکه به یک محلول سفت مانند خمیردندان تبدیل شود. ترکیب فوق الذکر را زیر بغل خود بمالید، و بگذارید ۲۵ دقیقه زیر بغل شما بماند،بعد از این مدت محلول مالیده شده را با آب پاک نمایید. از این درمان برای مدتی استفاده کنید، تا بدنتان به سریع تر خشک کردن عرق کمک نماید.
  4. از سرکه سیب استفاده نمایید
  5. اگر موهای زیربغلتان بلند است، آنرا اصلاح نمایید و سپس سرکه را بر روی زیر بغل بمالید. سرکه راه خود را به سمت روزنه های زیربغل باز می نماید و باکتری تولید کننده بوی طبیعی زیربغل را خنثی می نماید و درنتیجه حالتی در زیر بغل ایجاد شده که در آن زیر بغل کم تر عرق کرده و خشک تر باقی می ماند. با سرکه ای که زیربغل مالیده اید، بخوابید و صبح که بیدار شدید سرکه را با آب و صابون از زیربغل خود پاک نمایید.
  6. سایر محلول های طبیعی
  7. قبل از خواب زیربغل خود آبلیمو بمالید. روزانه ۱۵ دقیقه تفاله گوجه فرنگی زیربغل خود مالیده و بعد پاک نمایید و اینکار را برای چندهفته تکرار کنید. خمیری از گردو و اکالیپتوس درست کرده و زیربغل خود بمالید. هر روز چای مریم گلی بنوشید. نمک زیربغل خود بمالید و بگذارید برای بیست دقیقه باقی بماند . سپس آنرا شسته و همه نمک را پاک نمایید.

5 از 5
    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*