با رژیم روز منو دکتر کرمانی از کاهش وزن خود لذت ببرید!

خانه » رژیم ها » رژیم لاغری » با رژیم روز منو دکتر کرمانی از کاهش وزن خود لذت ببرید!
روزمنو

رژیم گرفتن و رسیدن به وزن ایده‌آل نیازمند صبر و اراده بسیار است. اکثر افراد به خاطر اینکه مجبورند برای کاهش وزن غذایی خاص و جدا از سفره‌ی خانواده تهیه کنند و یا محدودیت غذایی دارند، از رژیم گرفتن فرار می‌کنند. آنها اغلب به سراغ قرص‌های لاغری، دمنوش‌‌ها و یا رژیم‌های عجیب و غریب می‌روند که وعده‌ی لاغری سریع را به آنها می‌دهد. برخی از افراد هم از رژیم دلسرد می‌شوند و با اضافه وزن خود کنار می‌آیند. از طرف دیگر اکثر افرادی که رژیم می‌گیرند، فکر می‌کنند نباید غذاهای مورد علاقه‌شان را بخورند. رژیم روز منو دکتر کرمانی خدمتی جدید برای کاربران فراهم کرده تا دیگر مشکلی در رژیم گرفتن نداشته باشند. پیش از هر چیز باید به اهمیت تنوع در غذا اشاره کنیم.

تنوع غذایی در برنامه رژیم 

یکی از بزرگترین عوامل لغزش و خطا در رژیم، عدم تنوع غذایی و محدودیت‌هاییست که آن رژیم برای افراد ایجاد می‌کند. توجه به موقعیت‌هایی که باعث لغزش فرد در رژیم می‌شود و ارائه‌ی راه حل مناسب برای آنها پایبندی به رژیم را افزایش می‌دهد.

در رژیم غذایی دکتر کرمانی ۴ لیست غذایی با عنوان‌های روز منو، آماده، دلخواه و آماده گیاهی فراهم شده که هر کدام متناسب با نیاز کاربران است. روزمنو این امکان را به کاربر می‌دهد که بر اساس سلیقه شخصی خود غذا را انتخاب کند و با افراد خانواده سر یک سفره بنشیند. با وجود روزمنو دیگر نیازی به لیست غذایی آماده نیست و با مواد اولیه‌ای که در اختیار دارید می‌توانید غذای مورد علاقه خود را به منویتان اضافه کنید.

رژیم روزمنوی دکتر کرمانی

چرا تنوع غذایی برای افراد رژیمی مهم است؟

هر فرد برای تامین نیازهای روزانه‌ی خود به ۴ گروه غذایی ۱- لبنیات، ۲- پروتئین ۳-غلات و ۴- میوه‌ها و سبزیجات نیاز دارد. بنابراین اگر سراغ رژیم‌های تک غذایی یا محدود کننده بروید، خیلی زود کسل می‌شوید و بعد از مدت کوتاهی رژیم را رها می‌کنید.

تنوع غذایی برای حفظ سلامت بدن، کاهش بیماری‌ها و سلامت ایمنی بدن لازم است. بدون تنوع غذایی ممکن است فرد دچار اختلال تغذیه یا مسمومیت‌های غذایی شود. بنابراین رژیم دکتر کرمانی با امکان «روز منو» به شما حق انتخاب می‌دهد. یعنی کافیست بگویید چه غذایی دوست دارید تا مقدار مورد نیازتان برای شما تعیین شود؛ در نتیجه رژیم گرفتن برایتان ساده‌تر خواهد شد.

با این روش می‌توانید تمام مواد غذایی مورد نیاز را حتی در دوره رژیم به بدن برسانید و بدون هیچ مشکلی به وزن مناسب برسید.

رژیم روزمنو دکتر کرمانی مناسب چه کسانی است؟

روزمنو را نمی‌توان به گروه خاصی از افراد محدود کرد. این برنامه غذایی برای همه افراد مناسب است، اما افرادی که در گروه‌های زیر قرار می‌گیرند بهترین مخاطبان روزمنو هستند:

مگه می‌شه هر غذایی دلت می‌خواد تو رژیمت باشه؟
چرا که نه؟ تو رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی هیچ غذایی حذف نمی‌شه. علاوه بر اون یه لیست جذاب به اسم روزمنو
داره که می‌تونی از توش غذای مورد علاقه‌ت و پیدا کنی و ببینی چقدر از اون غذا می‌تونی نوش جان کنی.
با روزمنوی دکتر کرمانی با خیال راحت تو مهمونی‌ها شرکت کن
برای ثبت‌نام کلیک کن
kermany

۱- کارمندان یا کسانی که کمتر در منزل حضور دارند

اگر کارمند یا به اصطلاح پشت میز نشین‌ هستید احتمالا به این دلیل رژیم نمی‌گیرید که انتخاب غذایی برای شما وجود ندارد. اکثر کارمندان در اداره غذا می‌خورند و از وعده‌ی بعدی بی اطلاع هستند. حتی برخی از آنها نیز که از غذای شرکت استفاده نمی‌کنند، فرصت کافی برای پخت و پز ندارند. اما با وجود لیست روز منو افراد به راحتی می‌توانند میان وعده و وعده‌هایی را که شرکت به آنها می‌دهد در برنامه غذایی خود ثبت و مقدار متناسب با نیاز بدن‌شان را دریافت کنند.

۲- دانشجویان

به عنوان یک دانشجو احتمالا گرفتار عادت‌های غلط غذایی هستید. اکثر دانشجویان دو گزینه بیشتر ندارند؛ یا به غذاهای سلف دانشگاه بسنده کنند و یا به نزدیک‌ترین بوفه رفته و فست فود بخورند. هر دوی اینها باعث افزایش وزن می‌شوند. بهانه‌ی بیشتر دانشجویان برای نگرفتن رژیم این است که فرصت کافی برای تهیه‌ی غذا را ندارند. روز منو به شما کمک می‌کند تا بدون نگرانی برنامه غذایی خود را رعایت کنید. برای این ‌کار کافیست هر روز غذای دانشگاه خود را در نرم افزار وارد کنید تا بدانید چه مقدار باید بخورید.

campaign

ایـن شـرایط کرونایـی باعـث شـده همـه خونـه نشـین بشـیم و فرصـت خوبیـه کـه یـه تغییـر بـزرگ بدیـم و بـرای مهمونیا و عروسیای بعد از کرونا همه رو سوپرایز کنیم.

کافیـه همیـن الان تصمیم بگیری که میخـوای وزنت رو کم کنی و به اون اندامی که همیشه ارزوشو داشتی برسی! از همین لحظه ما کنارتیم تا باهم به هدفت برسیم.

۳- خانم‌هایی که خانه‌دار هستند

اگر خانه‌دار هستید، قطعا فرصت و انرژی کافی برای درست کردن غذای جداگانه ندارید. علاوه بر این به عنوان مادر و همسر دوست دارید در کنار خانواده غذا بخورید؛ به همین دلیل ممکن است به محض شنیدن کلمه رژیم از آن فرار کنید.  با برنامه غذایی روزمنو از همان غذایی که روزانه برای خانواده می‌پزید، نوش جان می‌کنید و دیگر نیازی به تهیه غذاهای خاص نیست.

۴- افرادی که دائما هوس خوراکی می‌کنند

اکثر افراد دارای اضافه وزن به این دلیل از رژیم فراری هستند که می‌ترسند گرفتن رژیم آنها را از خوردن غذا‌های مورد علاقه‌شان محروم کند. ما انسان‌ها اصولا از هر چیزی که محدودیت برایمان ایجاد کند، دوری می‌کنیم. غذا نیز از این قاعده مستثنا نیست. هر چه از یک غذا بیشتر محروم شویم، ولع‌مان نسبت به آن بیشتر خواهد شد.

اگر شما هم جزء کسانی هستید که عاشق غذا هستید و می‌ترسید حسرت به دل خوراکی‌های مورد علاقه‌تان بمانید؛ یا از کنار هر رستوران و مغازه‌ای که رد می‌شوید هوس خوراکی می‌کنید، لیست روزمنو رژیم دکتر کرمانی یک گزینه‌ی فوق‌العاده برای شماست.

با رژیم روزمنوی دکتر کرمانی، هوس های غذایی را در خود از بین خواهید برد.

۵- افرادی که زیاد به مهمانی یا سفر می‌روند

افرادی که دائم در سفر یا مهمانی به سر می‌برند، بیشتر از دیگران رژیم‌شان را می‌شکنند. حضور در مهمانی‌ها در کنار سفره‌ی رنگین، پایبندی به رژیم را بیش از پیش سخت می‌کند. علاوه بر این، هیچ کس دوست ندارد وقتی همه مشغول غذا خوردن هستند گوشه‌ای بنشیند و تنها نظاره‌گر غذا خوردن دیگران باشد. با داشتن لیست روزمنو می‌توانید با خیال راحت به مهمانی‌ها و مسافرت برید و به هیچ عنوان نگران رژیم‌تان نباشید.

برنامه غذایی روزمنو را انتخاب کنید تا با خانواده همسفره شوید

جالب است بدانید که خوردن دست‌ کم یک وعده غذا همراه با خانواده به کاهش خطر ابتلا به چاقی منجر می‌شود. محققان در مطالعه‌ای بر روی ۲,۲۸۷ نفر، ارتباط بین تغذیه در خانواده و چاقی را بررسی کردند. از این گروه حدود ۵۱ درصد اضافه وزن داشتند و ۲۲ درصد چاق بودند. محققان متوجه شدند که شیوع چاقی در افرادی که در روز دست کم یک وعده غذا همراه با خانواده صرف می‌کردند، کمتر بود. اما چرا تا این حد بر غذا خوردن با خانواده تاکید می‌کنیم؟

  • در کنار خانواده با آرامش غذا می‌خورید

در کنار خانواده می‌توانید با آرامش غذا بخورید. آرام غذا خوردن و صحبت کردن با اعضای خانواده این فرصت را به شما می‌دهد تا از وعده‌ی خود لذت ببرید. همچنین کمک می‌کند تا زودتر سیر شوید و پرخوری نکنید. با برنامه روز منو لازم نیست جدا از خانواده غذا بخورید. می‌توانید با اعضای خانواده همسفره باشید، همان غذایی که بقیه می‌خورند را بخورید و در عین حال به وزن ایده‌آل برسید.

  • از وعده‌های سالم‌تری برخوردار خواهید شد

اعضای خانواده با هم مرتبط هستند و روی هم تاثیر دارند. یک خانواده با هم سبک زندگی سالم را انتخاب می‌کنند، و با هم نیز سالم می‌مانند. محققان به این نتیجه رسیده‌اند که کودکان ۹ تا ۱۴ سالی که در کنار خانواده غذا می‌خورند بیشتر میوه و سبزیجات استفاده می‌کنند و کمتر به طرف نوشابه‌ها و غذاهای سرخ کرده می‌روند. همچنین برنامه غذایی این گروه از کودکان، مواد مغذی بیشتری مانند آهن، کلسیم و فیبر دارد. غذا خوردن در کنار خانواده روی هر دو بحث تغذیه و ارائه غذای سالم تاثیر گذار است.

تغذیه سالم با استفاده از رژیم روزمنوی دکتر کرمانی

  • منظم غذا می‌خورید

اگر همراه با خانواده غذا بخورید ناچارا برنامه غذایی‌تان منظم می‌شود. اعضای خانواده هر روز در ساعت مشخصی برای غذا خوردن دور یکدیگر جمع می‌شوند. از طرف دیگر خوردن هیچ وعده غذایی از طرف خانواده در طول روز حذف نمی‌شود؛ در نتیجه می‌توانید بدون حذف وعده غذایی و در ساعات مشخصی غذا بخورید. با این روش به راحتی به وزن ایده‌آل می‌رسید. اگر به صورت منظم و با برنامه غذا نخورید، به شکل سیری ناپذیری گرسنه می شوید؛ چرا که میزان هورمون گرلین یا هورمون گرسنگی در بدن بالا می‌رود.

با برنامه روزمنو می‌توانید لیست غذایی روزانه خود را انتخاب کنید، محدود به خوردن غذای خاصی نباشید، با خانواده سر یک سفره بنشینید، هر چه که دوست دارید بخورید و در عین حال به وزن ایده‌آل برسید. رژیم روزمنو دکتر کرمانی این امکان را به شما می‌دهد تا همه مواد مغذی مورد نیاز بدن مانند پروتئین‌ها، کربوهیدرات و چربی‌ها را به بدن برسانید تا بدون ایجاد مشکل به وزن مناسب خود برسید. یادتان باشد پیروی از یک رژیم غذایی استاندارد و در عین حال یک برنامه ورزشی منظم کلید شما برای رسیدن به اندام و وزن دلخواه‌تان است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه، ویدئوی زیر را تماشا کنید تا با روز منو و مزیت‌های آن بیشتر آشنا شوید:

Sending
User Review
3.42 (26 votes)
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما

نرگس ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

منم احساس می کنم که باید از رزیم روز منو استفاده می کردم ، ایا الان امکانش هست؟

کارشناس به اندام ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

سلام دوست عزیز با کارشناستون تماس بگیرید و این موضوع رو باهاشون در میان بگذارید

حبیب ۰۹ اسفند ۱۳۹۹

سلام یه سوال دارم لطفا از دکتر کرمانی بپرسین. اگر یه ویدیو در موردش منتشر کنن مثل ویدیوهای یک دو دقیقه ای که توی سایت گذاشتین خیلی خوبه. لطفا ازشون بپرسین که: اگر کسی رژیم سنگین غذایی بگیره که در طی مثلا یکماه 10 کیلو وزن کم کنه و بعدش بخواد با برنامه تثبیت جلو بره، چه اتفاقی برای بدن میفته؟ رژیم های سنگین که وزن زیاد رو در مدت کوتاه کم کنن چه نتایجی دارن؟تبلیغاتی میشه که مثلا طی دو هفته/سه هفته 10 کیلو کم کنین! ویژه شب عید، ویژه عروسی و ... ممنون

کارشناس به اندام ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

سلام دوست عزیز حتما نظرتون رو منعکس میکنیم ولی رژیمهای سنگین به شکلی که شما میگید حتما به بدن آسیب میزنه و قابل برگشت هست

Maryam ۰۶ اسفند ۱۳۹۹

روز منو عالیه.من با همین روش دارم وزن کم میکنم.ازتون ممنونم.شما بهترین هستید

fahim ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

yekam nafas bekesh azizam yekam kar daree vali bazam dameton garm va deltangi be dostaammmm