با رژیم روز منو دکتر کرمانی از کاهش وزن خود لذت ببرید!

خانه » زندگی رژیمی » با رژیم روز منو دکتر کرمانی از کاهش وزن خود لذت ببرید!

رژیم گرفتن کار سختی است و نیازمند صبر و اراده بسیار است. اکثریت افراد به دلیل درست کردن غذاهای خاص و جدای از سفره‌ی خانواده و یا محدودیت غذایی از رژیم گرفتن فرار می‌کنند و به سراغ قرص‌های لاغری، دمنوش‌ها و … می‌روند. برخی از افراد هم از رژیم دلسرد می‌شوند و یا اینکه با اضافه وزن خود کنار می‌آیند. اکثر افرادی که رژیم می‌گیرند، فکر می‌کنند نباید غذاهای مورد علاقه‌شان را بخورند و حضور در مهمانی‌ها، محل کار و … برایشان سخت می‌شود. اما رژیم روزمنو دکتر کرمانی خدمتی جدید برای کاربران فراهم کرده تا دیگر مشکلی در رژیم گرفتن نداشته باشند.

اهمیت لیست غذایی روزانه در رژیم 

طبق تجربیات ۲۵ ساله‌ی دکتر کرمانی در زمینه‌ی رژیم و تغذیه، یکی از بزرگترین عوامل لغزش و خطا در رژیم، عدم تنوع غذایی و محدودیت‌هاییست که آن رژیم برای افراد ایجاد می‌کند. توجه به موقعیت‌هایی که باعث لغزش فرد در رژیم می‌شود و ارائه‌ی راه حل مناسب برای آنها پایبندی به رژیم را افزایش می‌دهد.

در رژیم غذایی دکتر کرمانی ۴ لیست غذایی با عنوان‌های روز منو، آماده، دلخواه و آماده گیاهی فراهم شده که هر کدام متناسب با نیاز کاربران است. برای آشنایی بیشتر با این لیست‌ها می‌توانید این ویدئوی دکتر کرمانی را مشاهده کنید. روز منو این امکان را به کاربر می‌دهد که بر اساس سلیقه شخصی خود غذا را انتخاب کند و با افراد خانواده سر یک سفره بنشیند.  با وجود روزمنو دیگر نیازی به لیست غذایی آماده نیست و با مواد اولیه‌ای که در اختیار دارید می‌توانید غذای مورد علاقه خود را به منوی‌تان اضافه کنید.

تمامی قهرمانان کاهش وزن رژیم دکتر کرمانی بدون هیچ گونه محدودیت غذایی و تنها با استفاده از«روزمنو» توانستند به وزن ایده‌آل برسند و با انگیزه‌تر از قبل به هدف‌شان که تثبیت وزن بود، برسند. برای اطلاع از لیست رکورددارن و مطالعه‌ی مصاحبه‌ی آنها می‌توانید اینجا کلیک کنید.

روزمنو مناسب چه کسانی است؟

روزمنو را نمی‌توان به گروه خاصی از افراد محدود کرد. این لیست غذایی برای همه افراد مناسب است، اما افرادی که در گروه‌های زیر قرار می‌گیرند بهترین مخاطبان روزمنو هستند.

۱- کارمندان یا کسانی که کمتر در منزل حضور دارند.

اگر کارمند یا به اصطلاح پشت میز نشین‌ هستید به این دلیل رژیم نمی‌گیرید که انتخاب غذایی برای شما وجود ندارد. اکثر کارمندان در اداره غذا می‌خورند و از وعده‌ی بعدی بی اطلاع هستند. حتی برخی از آنها نیز که از غذای شرکت استفاده نمی‌کنند، فرصت کافی برای پخت و پز ندارند. اما با وجود لیست روزمنو افراد به راحتی می‌توانند میان وعده و وعده‌هایی را که شرکت به آنها می‌دهد در برنامه غذایی خود ثبت کنند و مقدار متناسب با نیاز بدن‌شان را دریافت کنند.

۲- دانشجویانی که در خوابگاه هستند.

به عنوان یک دانشجو احتمالا گرفتار عادت‌های غلط غذایی هستید. اکثر دانشجویان دو گزینه بیشتر ندارند؛ یا به غذاهای سلف دانشگاه بسنده ‌می‌کنند و یا به نزدیک‌ترین بوفه رفته و فست فود می‌خورند. هر دوی این موارد از عوامل اضافه وزن آنها محسوب می‌شود. بهانه‌ی بیشتر آنها هم برای نگرفتن رژیم این است که فرصت کافی برای تهیه‌ی غذا ندارند.

اما روز منو به شما کمک می‌کند تا بدون نگرانی برنامه غذایی خود را رعایت کنید. برای این‌کار کافیست هر روز غذای دانشگاه خود را در برنامه وارد کنید تا بدانید چه مقدار باید بخورید.

۳- خانم‌هایی که خانه‌دار هستند.

اگر خانه‌دار هستید، قطعا فرصت و انرژی کافی برای درست کردن غذای جداگانه ندارید. علاوه بر این به عنوان مادر و همسر دوست دارید در کنار خانواده غذا بخورید؛ به همین دلیل ممکن است به محض شنیدن کلمه رژیم از آن فرار کنید. اما با وجود این خدمت “به اندام” می توانید از همان غذایی که روزانه برای خانواده می‌پزید، نوش جان کنید و دیگر نیازی به تهیه ی غذاهای خاص نیست.

روز منو

۴- افرادی که دائما هوس خوراکی می‌کنند.

اکثر افراد دارای اضافه وزن به این دلیل از رژیم فراری هستند که می‌ترسند گرفتن رژیم آنها را از خوردن غذا‌های مورد علاقه‌شان محروم کند. ما انسان‌ها اصولا از هر چیزی که محدودیت برای‌مان ایجاد کند دوری می‌کنیم. غذا نیز از این قاعده مستثنا نیست. هرچه از یک غذا بیشتر محروم شویم، ولع‌مان نسبت به آن بیشتر خواهد شد.

اگر شما هم جزء کسانی هستید که عشق‌تان غذاست و می‌ترسید حسرت به دل خوراکی‌های مورد علاقه‌تان بمانید؛ یا از کنار هر رستوران و مغازه‌ای که رد می‌شوید هوس خوراکی می‌کنید، نگران نباشید؛ با لیست روزمنو رژیم دکتر کرمانی می‌توانید تمام غذاهای مورد علاقه تان را بخورید.

۵- افرادی که زیاد به مهمانی یا سفر می‌روند.

افرادی که دائم در سفر یا مهمانی به سر می‌برند، بیشتر از دیگران رژیم‌شان را می‌شکنند. حضور در مهمانی‌ها در کنار سفره‌ی رنگین، پایبندی به رژیم را بیش از پیش سخت می‌کند. علاوه بر این، هیچ کس دوست ندارد، وقتی همه مشغول غذا خوردن هستند گوشه‌ای بنشیند و تنها نظاره‌گر غذا خوردن دیگران باشد.

خوشبختانه دکتر کرمانی هم برای این معضل همیشگی چاره‌ای اندیشیده و با ارائه‌ی لیست روزمنو کمک کرده تا افراد به راحتی به سفر بروند و در مهمانی‌ها شرکت کنند.

مگه می‌شه هر غذایی دلت می‌خواد تو رژیمت باشه؟
چرا که نه؟ تو رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی هیچ غذایی حذف نمی‌شه. علاوه بر اون یه لیست جذاب به اسم روزمنو
داره که می‌تونی از توش غذای مورد علاقه‌ت و پیدا کنی و ببینی چقدر از اون غذا می‌تونی نوش جان کنی.
با روزمنوی دکتر کرمانی با خیال راحت تو مهمونی‌ها شرکت کن
برای ثبت‌نام کلیک کن
call-to-action

چرا کسی که رژیم می‌گیرد باید تمام غذاها را در برنامه‌اش داشته باشد؟

هر فرد برای تامین نیازهای روزانه‌ی خود به ۴ گروه غذایی شیر و لبنیات، گوشت، حبوبات و مغزها، نان و غلات و میوه‌ها و سبزیجات نیاز دارد. بنابراین اگر سراغ رژیم‌هایی تک غذایی یا محدود کننده بروید، خیلی زود کسل می‌شوید و بعد از مدت کوتاهی رژیم را رها می‌کنید.

تنوع غذایی برای حفظ سلامت بدن، کاهش بیماری‌ها، سلامت ایمنی بدن و … لازم است. حتی بدون تنوع غذایی ممکن است فرد دچار اختلال تغذیه یا مسمومیت‌های غذایی شود. بنابراین رژیم دکترکرمانی با امکان «روز منو» به شما حق انتخاب می‌دهد. یعنی کافیست بگویید چه غذایی دوست دارید تا مقدار مورد نیازتان برای شما تعیین شود. در نتیجه رژیم گرفتن برای‌تان ساده‌تر خواهد شد.

خانم زهرا اشرفی یکی از رکوردداران رژیم دکتر کرمانی است که با استفاده از روزمنو موفق به کاهش ۲۴ کیلوگرم از وزنش شد. ایشان می‌گوید: “استفاده از این خدمت سبب شد برنامه غذایی برایم لذت بخش باشه و دچار مشکلاتی مثل ریزش مو و استپ وزن نشم”. خانم راحله خصوصی نیز با ۳۱ کیلوگرم کاهش وزن از این خدمت به اندام استفاده کردند و به موفقیت رسیدند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه، ویدئوی زیر را تماشا کنید تا با روز منو و مزیت‌های آن بیشتر آشنا شوید:

Sending
User Review
4 (11 votes)
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما

fahim ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

yekam nafas bekesh azizam yekam kar daree vali bazam dameton garm va deltangi be dostaammmm