ترس از چاقی نابودت میکنه!!!!

از قدیم گفتن ترس برادر مرگه! درسته که سلامتی مهمه و داشتن وزن مناسب به سالم بودن بدن خیلی کمک می‌کنه. اما ترس و نگرانی بیش از حد هم برای سلامتیتون ضرر داره. اگر دائم نگران وزنتون باشید و از چاق شدن بترسید، ممکنه اتفاق بدتری براتون بیفته. بعضی از افراد به خاطر ترس از […]

ترس از چاقی نابودت می کنه
میانگین امتیاز 4.2 از 5

زمان مطالعه 3 دقیقه

تعداد بازدید 6049

تاریخ انتشار

از قدیم گفتن ترس برادر مرگه! درسته که سلامتی مهمه و داشتن وزن مناسب به سالم بودن بدن خیلی کمک می‌کنه. اما ترس و نگرانی بیش از حد هم برای سلامتیتون ضرر داره. اگر دائم نگران وزنتون باشید و از چاق شدن بترسید، ممکنه اتفاق بدتری براتون بیفته. بعضی از افراد به خاطر ترس از چاقی به بدنشون ضرر می‌رسونن. تا جایی که ترسشون به بیماری تبدیل می‌شه! ترس زیاد از چاقی زندگی رو به کامتون تلخ می‌کنه و باعث می‌شه که مریض بشید. مریضی مثل بولیمی که حتی ممکنه به قیمت جونتون تموم بشه!

از چاق شدن نترس!
ترس از چاقی هیچ مشکلی رو حل نمی‌کنه. اگه نگران اضافه وزنت هستی، فقط باید الگوهای غذاییت و تغییر بدی.
یعنی این که درست، به موقع و به اندازه غذا بخوری. ما تو رژیم دکتر کرمانی با یه برنامه‌ریزی دقیق بهت کمک می‌کنیم که سبک زندگیت و تغییر بدی.

برای تغییر عادت‌های اشتباه روی لینک زیر بزن
همین حالا رژیم بگیر
call-to-action

کسایی که بیماری بولیمی دارن، ممکنه چاق باشن و حتی یا لاغر باشن اما در هرصورت دائم از اضافه وزن می‌ترسن؛ اما این ترسشون باعث نمیشه که غذا نخورن! حتی شاید با یک وعده غذایی بیشتر از دو هزار کالری انرژی دریافت کنن اما بعدش خودشون رو وادار به استفراغ می‌کنن. همیشه اصرار دارن دائم الرژِیم باشن، خلق و خوشون تغییر می‌کنه و ممکنه بد اخلاق و زودرنج بشن. ترس از چاقی بیشتر از خود چاقی بهتون ضرر می‌رسونه!
اگر اضافه وزن دارید، اصلا نترسید و خیالتون راحت باشه که با یک رژیم درست می‌تونید به وزن مناسب برسید و اگر لاغر هستید و می‌ترسید که چاق بشید، هیچ نگران نباشید. مطمئن باشید با درست غذا خوردن، هیچ موقع چاق نمی‌شید.

ترس از چاقی نابودت میکنه!!!! - 4 - ترس از چاقی - ویدیو

مریم اصیلی کارشناس به اندام

بایوگرافی مریم اصیلی

میانگین امتیاز 4.2 از 5
    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*