تاثیر اراده در کاهش وزن از زبان دکتر کرمانی

انسان در نظام آفرینش یک موجود خاص و مخلوقی غیر از مخلوقات دیگر است. انسان از جهت خلقت ظاهری و باطنی متفاوت از سایر مخلوقات خداوند است. دستیابی به کمالات بالای معنوی از روی اختیار، قدرت تعقل و تفکر و رسیدن به مقام ایمان و عمل صالح از ویژگی‌های مختص انسان است. انسان به دلیل […]

تاثیر اراده در کاهش وزن از زبان دکتر کرمانی - 2 - تاثیر اراده در کاهش وزن - ویدیو
میانگین امتیاز 5 از 5

زمان مطالعه 2 دقیقه

تعداد بازدید 4758

تاریخ انتشار

انسان در نظام آفرینش یک موجود خاص و مخلوقی غیر از مخلوقات دیگر است. انسان از جهت خلقت ظاهری و باطنی متفاوت از سایر مخلوقات خداوند است. دستیابی به کمالات بالای معنوی از روی اختیار، قدرت تعقل و تفکر و رسیدن به مقام ایمان و عمل صالح از ویژگی‌های مختص انسان است. انسان به دلیل قدرت اراده اش اگر تصمیم به کاری بگیرد حتما انجام می دهد.

 

خواستن توانستن است

انسان در هر سنی که باشد هر کاری را که بخواهد می تواند انجام دهد تنها کافی است که بخواهد و تلاش خود را آغاز کند. مثلا اگر تصمیم بگیرد کوهی را حفر کند حتما می تواند. اگر تصمیم بگیرد که لاغر شود این اراده در کاهش وزن موثر خواهد بود و حتما می تواند.
هیچ وقت برای آغاز کردن دیر نیست. شما هم می توانید همراه با ما این ویدئوی دکتر کرمانی را در پاسخ به اراده در کاهش وزن مشاهده کنید.

منتظر نظرات شما هستیم.

تاثیر اراده در کاهش وزن از زبان دکتر کرمانی - 4 - تاثیر اراده در کاهش وزن - ویدیو

مریم اصیلی سرپرست محتوای به اندام

از سال 95 با ورود به مجموعه دکتر کرمانی وارد حوزه‌ی محتوا و به طور تخصصی محتوای تغذیه و سلامتی شدم. ابتدا کار رو با ترجمه شروع کردم و بعد از اون بخش سرپرستی و نظارت بر محتوا رو به عهده گرفتم. به شدت عاشق تولید محتوا هستم و به معجزه‌ی کلمات باور دارم.

میانگین امتیاز 5 از 5
    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما
بهاره 1397/01/22

در خصوص تعادل در خوراك

بهاره 1397/01/22

در خصوص داشتن وزن ثابت و لاغري