رژیم لاغری بدون احساس گرسنگی

رژیم لاغری بدون احساس گرسنگی

وقتی کلمه ی رژیم رو می شنوید احتمالا گرسنگی و محرومیت غذایی تو ذهنتون مجسم می شه. حتی ممکنه این سوال به ذهنتون برسه که مگه رژیم لاغری بدون احساس گرسنگی هم وجود داره ؟ پاسخ ما مثبته. متاسفانه رژیم های غلط و غیر اصولی باعث شدن که شما تصورتون نسبت به رژیم صحیح و اصولی عوض بشه.

منظور از رژیم سالم به هیچ وجه محدود شدن به چندتا غذای خاص نیست. برعکس، یه رژیم خوب همه ی گروه های غذایی توش وجود داره. غذا خوردن آگاهانه و به اندازه، هم نیازهای غذاییتون رو برطرف می کنه، هم باعث کاهش وزنتون می شه. یادتون باشه که گاهی وقتا ما بیشتر از چیزی که نیاز داریم، غذا می خوریم و این کالری های اضافی هست که به چربی تبدیل می شن.

 

 

4.4/5 - (17 امتیاز)
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما

الناز شاهسون 1399/04/16

خوب بود اما کامل نبود

زهرا 1399/03/12

با سلام از 5 فروردین با وزن 71 کیلو وقد 162 روزی 60 گرم نون ودوکفگیر برنج ومیوه وسبزیجات ویک تخم مرغ ویه تکه گوشت قرمز یا مرغ یا ماهی وحذف شیرینی شرع کردم و الان بعداز2ماه 68 کیلو هستم و دور کمرم 100 بوده که الان 96 شده آیا رژیمم موفق بوده یا نه؟ با تشکر

کارشناس به اندام 1399/05/22

دوست خوبم، برای کاهش وزن نکته ی مهم این هست که کالری هایی که می سوزونید از میزان کالری هایی که دریافت می کنید بیشتر باشه. اما این تنها میزان کالری ها نیست که اهمیت داره، بلکه کیفیتشون هم مهمه و حتی اهمیت بیشتری داره مثلا برای وعده ی اصلی مصرف پروتئین هایی مثل ماهی، گوشت و سینه مرغ اصلا برابر با کربوهیدرات هایی مثل ماکارونی، برنج و نان نیست یا برای میان وعده به هیچ وجه آجیل با شیرینی از نظر ارزش غذایی برابری نمی کنه، چون در این مثال ها پروتئین و آجیل ها شما رو خیلی زود سیر می کنه و حتی موجب می شه دیرتر گرسنه بشید. البته این به معنی حذف کربوهیدرات ها نیست، چون بدن ما به همه ی گروه های غذایی نیاز داره بلکه منظور نسبت اونها به هم هست. به این معنا که برای کاهش وزن باید میزان مصرف پروتئین های شما نسبت به کربوهیدرات ها بیشتر باشه. شما میتونید با شروع یه برنامه رژیم خوب به وزن دلخواهتون برسین. برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام روی این لینک کلیک کنید.