کاهش اشتها و لاغری با قرص هزال

قرص لاغری هزال (Hazal Losing Weight Tablets)  یک مکمل چربی سوز برای لاغری و کاهش وزن است. ادعا می‌شود که  این مکمل لاغری از ترکیب گیاهان دارویی درست شده و برخلاف دیگر داروهای لاغری موجود در بازار هیچ عوارض جانبی برای فرد نخواهد داشت؛ چراکه در ترکیب آن هیچ ماده شیمیایی مضری استفاده ‌نشده است. […]

زمان مطالعه 17 دقیقه

تعداد بازدید 89242

تاریخ انتشار

دکتر کرمانی

دکتر کرمانی
توسط کارشناسان تغذیه دکتر کرمانی بررسی و تایید شده است.

لاغری با قرص هزال
میانگین امتیاز 5 از 5

قرص لاغری هزال (Hazal Losing Weight Tablets)  یک مکمل چربی سوز برای لاغری و کاهش وزن است. ادعا می‌شود که  این مکمل لاغری از ترکیب گیاهان دارویی درست شده و برخلاف دیگر داروهای لاغری موجود در بازار هیچ عوارض جانبی برای فرد نخواهد داشت؛ چراکه در ترکیب آن هیچ ماده شیمیایی مضری استفاده ‌نشده است.

کاهش وزن و داشتن وزنی ایده‌آل، برای پیشگیری از بیماری‌هایی مانند دیابت و فشارخون امری حیاتی است. آگاهی از عوارض چاقی باعث شده که بسیاری از افراد در پی کاهش وزن و رسیدن به تناسب‌ اندام باشند. اکثر متخصصین تغذیه معتقدند که بهترین شیوه برای کم کردن وزن، استفاده از یک رژیم غذایی متعادل است. اما این روزها اینترنت و شبکه‌های اجتماعی پر شده از راهکار‌های مختلف برای کاهش وزن. قرص لاغری نیز یکی از این راه حل‌هاست که به شما وعده سریع لاغر شدن را می‌دهد.

قرص لاغری هزال بر پایه‌ی گیاهان تولید شده تا عوارض آن به حداقل برسد. گفته می‌شود که این قرص با کاهش اشتها و جلوگیری از جذب قند و چربی‌ به کاهش وزن کمک می‌کند. همچنین تبلیغات قرص لاغری هزال ادعا می‌کنند این دارو علاوه بر چربی سوزی می‌تواند به‌ عنوان یک داروی تقویت معده، کاهش‌دهنده‌ی کلسترول و چربی خون نیز مصرف شود.

قرص لاغری هزال از چه گیاهان دارویی تشکیل شده است؟

قرص لاغری هزال از ترکیب گیاه رازیانه، زیره سیاه، زنیان، سداب، بوره ارمنی، مرزنجوش و اشق تهیه می‌شود. این گیاهان دارویی دارای خواص چربی سوزی و کمک کننده به کاهش وزن هستند.

از دیگر ترکیبات تشکیل دهنده قرص لاغری هزال می‌توان به آنتول، لینالیل استات، کارواکرول، تیمول، منتول و لیمونن اشاره کرد که از جمله مواد شیمیایی موثر در این قرص لاغری می‌باشد. همانطور که می‌بینید این قرص آنقدرها هم که ادعا می‌شود گیاهی نیست!

قرص لاغری هزال

قرص لاغری هزال چگونه به کاهش وزن کمک می‌کند؟

طرفداران قرص چربی سوز هزال مدعی هستند که این قرص با مکانیسم‌های مختلف مفیدی به کاهش وزن کمک می‌کنند و مانند داروهای لاغری دیگر فقط با خواص مسهلی عمل نمی‌کنند. این مکمل لاغری ایرانی حاوی گیاهان دارویی است که خواص خواب‌آور و آرامش بخش دارند و از این طریق به کاهش وزن کمک می‌کنند.‌

عصاره گیاهان دارویی به کار رفته در تهیه قرص هزال با کاهش میزان جذب قند، دفع موثر چربی‌ها و کم کردن اشتها موجب لاغری و رسیدن به تناسب اندام می‌شوند.

ادعای دیگر این است که قرص هزال مانند سایر داروهای لاغری باعث دفع ریزمغذی‌های مفید در رژیم غذایی نشده و تأثیر بدی بر روی جداره‌ی روده ندارد. این فرآورده علاوه بر چربی‌سوزی می‌تواند برای درمان کبد چرب، تنبلی معده، کاهش کلسترول و تری گلیسیرید خون نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

طرفداران این داروی لاغری می‌گویند حتی ترکیبات موجود در آن تأمین‌ کننده برخی ویتامین‌ها و مواد مغذی مفید برای بدن هستند. با مصرف روزانه این قرص، پیروی از رژیم غذایی سالم، کاهش استرس و فعالیت بدنی در روز می‌توانید به وزن ایده‌آلتان برسید.

فواید قرص لاغری هزال

بسیاری از فواید قرص لاغری هزال به دلیل وجود ترکیبات گیاهی در این قرص است. از فواید قرص لاغری هزال می‌شود به موارد زیر اشاره کرد.

 • حالت مسهلی ندارد؛ به همین دلیل مواد مفید و مغذی را از بدن دفع نمی‌کند و درنهایت برای جدار داخلی روده مضر نیست.
 • گیاهان دارویی که در ترکیب آن به کار رفته‌ است به رفع سستی و تنبلی معده و کاهش کلسترول و تری‌گلیسیرید کمک می‌کند.
 • با سوزاندن چربی، کالری آزاد می‌کند؛ به همین خاطر فرد احساس انرژی و نشاط در طول مصرف دارد.
 • محرک فرآیند تجزیه و دفع چربی‌هاست.
 • جذب قند را کاهش می‌دهد.
 • اشتها را کم می‌کند.

عوارض گیاهان دارویی استفاده شده در قرص هزال

اگر به هویج، کرفس، ریحان، نعناع، مریم گلی، اسطوخودوس و پونه کوهی حساسیت و آلرژی دارید، ممکن است بدن شما نسبت به رازیانه یا مرزنجوش موجود در قرص حساسیت نشان دهد. در صورتی که مبتلا به بیماری‌های کبدی و هپاتیت، انسداد روده یا دستگاه ادراری، سنگ صفرا، تشنج، فشار خون و خونریزی و زخم معده هستید، پیش از شروع مصرف این دارو با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

این قرص از رازیانه، زیره سیاه، زنیان، سداب، بوره ارمنی، مرزنجوش و اشق تهیه ‌شده است که در ادامه از  تاثیرات آن بر بدن می‌خوانیم.

1- عوارض مرزنجوش

مرزنجوش از خانواده پونه‌ کوهی است اما به اندازه آن شناخته شده نیست. این ماده از نظر پزشکی، درمان، سلامت و زیبایی فواید بسیاری دارد. زمانی‌ که از مرزنجوش به مقدار معمول برای طعم غذا استفاده شود، مشکلی ایجاد نمی‌کند، اما اگر برای مدت کوتاه به عنوان دارو استفاده شود و یا بیش از حد از آن استفاده کنید، ممکن است به کبد و کلیه‌ها آسیب برساند و یا به سرطان کبد مبتلا شوید. توصیه می‌شود قبل از استفاده از گیاه مرزنجوش به عنوان دارو به خصوص در زمان بارداری یا شیردهی، حتماً با پزشک مشورت کنید.

2- عوارض رازیانه

رازیانه، داروی گیاهی مفید دیگری است که در ترکیب قرص لاغری هزال از آن استفاده می‌شود. رازیانه متابولیسم را بالا می‌برد و به چربی سوزی کمک می‌کند؛ اما از آنجا که خاصیت هورمونی دارد مصرف آن در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی‌شود. علاوه بر این کسی که دارو‌های مربوط به تشنج یا صرع استفاده می‌کند یا آسم آلرژیک دارند ممکن است با مصرف رازیانه، بیماری در آنها تشدید شود.

خانم‎‌هایی که کیست دارند، توصیه می‎شود از مصرف رازیانه خودداری کنند. گیاه رازیانه، مزاج گرم و خشکی دارد؛ بنابراین افراد با این مزاج، اگر در مصرف آن زیاده‌‌روی کنند، دچار مشکل خواهند شد. از این رو بهتر است این گیاه با مصلح آن یعنی ماده غذایی دیگری که طبع گرم و خشک رازیانه را متعادل کند مثل عرق کاسنی، عسل و سکنجبین مصرف شود. به صورت کلی بدون اطلاع پزشک نباید فراورده‌‏های رازیانه را  بیش از چند هفته استفاده کنید.

قرص لاغری هزال

3- عوارض زیره سیاه

افرادی که قصد لاغری شکم و پهلو را دارند، می‌توانند از عصاره زیره به عنوان مکمل لاغری و چربی‌سوزی استفاده کنند. بر اساس پژوهش‌های انجام شده، زیره با افزایش سوخت و ساز بدن بر کاهش وزن تاثیر مثبت می‌گذارد. علاوه بر این، مصرف زیره سیاه باعث کاهش کلسترول، چربی خون و انسولین خواهد شد.

با وجود تمام این فواید، مصرف عرق زیره در بعضی افراد، موجب اسهال و در برخی دیگر باعث یبوست می‌شود. بیماران كلیوی، كبدی، تنفسی و همچنین مادران باردار قبل از مصرف زیره لازم است با پزشک خود مشورت كنند. زیاده‌روی در مصرف زیره باعث ایجاد کهیر، افزایش ترشح تیروئید و در نتیجه لاغری و زردی چهره خواهد شد.

4- عوارض زنیان

زنیان دارای مواد مفیدی مانند فیبر، کربوهیدرات، پروتئین و چربی می‌باشد. این گیاه همچنین به بالا بردن متابولیسم بدن کمک می‌کند. علاوه بر این زنیان مانند یک مسهل عمل کرده و باعث می‌شود روده‌ها به ‌سرعت پاکسازی شوند.

هنوز تحقیقاتی درباره‌ی اثرات زنیان بر روی جنین و زنان باردار صورت نگرفته به همین دلیل متخصصان توصیه می‌کنند که زنان در دوران بارداری از مصرف زنیان اجتناب کنند. به یاد داشته باشید که زیاده‌روی در مصرف زنیان ممکن است باعث آلرژی و حساسیت شود و علائمی مانند تهوع، استفراغ، سوزش پوست و سردرد ایجاد کند. همچنین افراد مبتلا به بیماری‌های کبد و گرم مزاج بهتر است از زنیان استفاده نکنند.

5- عوارض سداب

سداب یکی از قدیمی‌ترین گیاهان دارویی در طب سنتی ایران است. این گیاه خاصیت ضد اسپاسم و ضد نفخ داشته و باعث عملکرد بهتر دستگاه گوارش می‌شود. استفاده از سداب در دوز زیاد باعث استفراغ، درد شدید معده، تاول، افزایش حساسیت در معرض آفتاب، سرگیجه، اسپاسم، بثورات پوستی، تغییر خلق و خو، بی‌خوابی و سوزش معده می‌شود. افرادی که مشکلات معده یا روده مانند زخم معده، کولیت و بیماری التهابی روده دارند باید از مصرف سداب خودداری کنند. از مهم‌ترین عوارض جانبی سداب می‌توان به مسمومیت کلیوی، سقط جنین، افزایش ضربان قلب، حساسیت‌های شدید پوستی، مسمومیت کبدی، افزایش پتاسیم خون و حتی مرگ نام برد.

تداخلات دارویی قرص لاغری هزال

 • مصرف هم‌زمان قرص هزال با داروهای حساس کننده به نور چون تتراسایکلین، داکسی سایکلین، سیپروفلوکساسین، لووفلوکساسین و آمی تریپتیلین ممکن است این عارضه را تشدید کند.
 • اگر از داروهای ضدانعقاد خون، داروهایی با عارضه کبدی، داروهایی که توسط کبد متابولیزه می‌شوند، داروهای آنتی کولینرژیک (مانند ایپراتروپیوم)، استروژن‌ها، تاموکسیفن و استیل کولین استراز (پیریدوستگیمین و نئوستیگمین) استفاده می‌کنید، بهتر است برای کاهش خطر احتمالی با پزشک یا داروساز مشورت کنید.
 • برای مصرف هم‌زمان قرص لاغری هزال با فرآورده‌های گیاهی گل گاو زبان، علف چای، جینسینگ و سیر با پزشک یا داروساز مشورت کنید.

قرص لاغری هزال

قرص لاغری هزال و بارداری و شیردهی

همه دارو‌ها و قرص‌ها عوارض جانبی دارند و باید در مصرف آنها احتیاط کرد. داروهایی که مادر در دوران شیردهی مصرف می‌کند ممکن است از طریق شیر وارد بدن نوزاد شود. به همین دلیل لازم است تا پیش از مصرف هرگونه دارو در طی این مدت با پرشک مشورت کنید.

مصرف قرص لاغری هزال در دوران شیردهی به هیچ عنوان مجاز نیست. استفاده از این داروی لاغری در دوران شیردهی به دلیل تغییر طعم شیر و ایجاد عوارض عصبی در نوزاد توصیه نمی‌شود. مصرف قرص هزال در بارداری ممکن است موجب کوتاه شدن زمان بارداری، اختلال در جذب مواد مغذی برای جنین و کاهش فشار خون شود.

نحوه مصرف قرص لاغری هزال

طرفداران این قرص توصیه می‌کنند که قرص هزال را به همراه آب زیاد مصرف کنید تا از کم شدن آب بدن جلوگیری شود. مصرف این محصول به همراه عرق زیره در کاهش علائم گوارشی موثر است. استفاده از قرص لاغری هزال تا دو ماه طبق دوز توصیه شده عارضه خاصی به دنبال نخواهد داشت، اما برای مصرف بیش از 3 ماه این محصول می‌بایست با پزشک مشورت کنید.

قرص لاغری هزال و داروهای لاغری شیمیایی

داروهای شیمیایی که به منظور کاهش وزن و لاغری استفاده می‌شوند، عوارض جانبی بسیاری دارند که از جمله رایج‌ترین آنها می‌توان به نفخ، بی‌اختیاری مدفوع، مدفوع چرب و تکرر دفع اشاره کرد. مصرف مداوم و طولانی مدت داروهای لاغری شیمیایی یا گیاهی، احتمال ابتلا به سرطان روده بزرگ یا کولون را افزایش داده و مانع از جذب ویتامین‌های محلول در چربی می‌شود.

کاهش اشتها و لاغری با قرص هزال - 9 - قرص هزال - رژیم تناسب اندام

مریم اصیلی سرپرست محتوای به اندام

از سال 95 با ورود به مجموعه دکتر کرمانی وارد حوزه‌ی محتوا و به طور تخصصی محتوای تغذیه و سلامتی شدم. ابتدا کار رو با ترجمه شروع کردم و بعد از اون بخش سرپرستی و نظارت بر محتوا رو به عهده گرفتم. به شدت عاشق تولید محتوا هستم و به معجزه‌ی کلمات باور دارم.

میانگین امتیاز 5 از 5
این مطالب را از دست ندهید ...
  به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما
-مرضیه قلندری 1403/02/19

سلام قرص خوبی نیست من خوردم عوارض زیاد داره یکیش بدن درد هست

فریده 1402/07/22

سلام من به دخترم شیرمیدم نمیشه ازش استفاده کنم یعنی واقعامطمئن هستین ضررداره واسش خیلی وضع بدنم خرابه

کارشناس به اندام 1402/07/23

سلام بله خیلی ضرر داره شما هرنوع غذا دارویی استفاده میکنید مستقیم روی شیر اثر داره

-پریسا امینی 1402/04/15

سلام من قرص هزال رو چهار روز استفاده کرد سردرد گرفتم بدن درد حالا باید ادامه بدم یا نه

سامی 1402/04/11

سلام وقتتون بخیر هزینه ثبت نام دوره رژیم فستینگ چه قدر میشه؟

کارشناس به اندام 1402/04/12

سلام عزیزم مبلع دوره سه ماهه رژیم روزمنو که امکان فستینگ رو هم داره 640تومان هست

-کوثر 1402/03/31

سلام ببخشید چطور میتونم از رژیم غذایی هاتون استفاده کنم؟ میخام بهم برنامه غذایی بدین

کارشناس به اندام 1402/04/01

سلام عزیزم انلاین میتونین رژیم دریافت کنید روی لینک بزنید وثبت نام انجام بدین

-کاربر 1402/02/22

سلام اصلا قرص هزال استفاده نکنید من حدود دوماه استفاده کردم 30سال سن دارم اولین ضرری ک بهم زد پریودیم قط شد ب خاطر بهم ریخت هورمون بدنم دچار تنگ نفس ومشکوک اسم ولی خدارو شکر زود فهمیدم ودرمان کردم وریه ام الان بشدت حساس بهر بوی گل غذا یا هوای سرد سه کیلو کم کردم اما ب چه قیمت

کارشناس به اندام 1402/02/23

سلام عزیزم هیچ دارویی برای لاغری وکاهش اشتها توصیه وتجویز نمیشه مرسی ازبیان تجربتون

فاطمه 1401/11/28

سلام مشکل اختلال قائدگی دارم میرم دکتر بهم میگن وزنم زیاده باید وزن کم کنم میرم باشگاه رژیم میگیرم اصلا وزنم پایین نمیاد میرم دکتر میگن به خاطر نامنظمی قائدگیمه واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم فشار و قندمم پایین یکم که زیادی ورزش میکنم یا رژیم میگیرم مشکل برام به وجود میاد به نظرتون داروی لاغری روی من تاثیر داره؟

کارشناس به اندام 1401/11/29

سلام عزیزم دارو هیچ تاثیری نداره میتونه حتی قاعدگی رو بهم بزنه با رژیم اصولی واستاندارد کنار ورزشی که مناسب با بدنتون باشه یعنی نه شدید که این حالتها پیش بیاد نه اهسته که نتیجه ای نگیرید انجام بدین برای رژیم روی لینک بزنید وثبت نام انجام بدین تا اصولی وزن کم بشه وقاعدگی هم منظم بشه

نرگس 1401/10/17

سلام من چهار روز از قرص هزال مصرف میکنم هیچ تاثیری رو من نداره نه اسهال دارم نه یبوست و نه باعث کم اشتهایی شده این طبیعی هست لطفا جواب بدهید ممنون میشم

کارشناس به اندام 1401/10/18

سلام نرگس جان دارویی برای لاغری توصیه و تجویز نمیشه انتظار معجزه نداشته باشید شمابرای لاغری و کنترل اشتها باید برنامه غذایی رو داشته باشید همونطور هم که میبینید تاثیر روی بدن هرفرد بافرد دیگه فرق داره شما میتونین با رژیم اصولی کاهش وزن داشته باشید

پروانه 1401/10/12

من استفاده کردم چند دوره خیلی خوب بودـ من ریزه خواری دارم و پرخورم بهم احساس سیری میداد. خیلی قرص های مختلف استفاده کردم ولی این تو همه با اینکه ایرانی بود خیلی خوب بود منتهی من بی اراده ام تا یکم لاعر میشم ول میکنم

محسن 1401/08/15

دکتر من استفاده کردم سال قبل الان یک سال اسهال میرم همش چیکار کنم

کارشناس به اندام 1401/08/16

سلام وقت بخیر. مصرف خوراکی هایی مثل لبنیات غذاهای چرب نوشیدنی های گاز دار و کافئین دار غذاهای نفاخ مثل بعضی از سبزیجات و حبوبات و خوراکی هایی که قند مصنوعی دارند رو محدود کنید .اگه زمان طولانی هست که دچار این مشکل شدین حتما به پزشک مراجعه کنید تا آزمایش های لازم انجام بشه.

مهدیه به کارشناس اندام 1401/02/23

سلام خسته نباشید من مشکل شکم و پهلو دارم

کارشناس به اندام 1401/02/24

سلام مهدیه جان مصرف نان و برنجتو کم کن ورزش موضعی مثل کرانچ و دراز و نشست انجام بده و از همه مهم‌تر از یه رژیم اصولی کاهش وزن استفاده کن

N 1400/12/12

برای چه سنی مناسبه ؟

کارشناس به اندام 1400/12/14

سلام دوست عزیز کلا ما این قرص‌ها رو به دلیل عوارضی که دارن تایید یا تجویز نمیکنیم

زهرا 1400/12/03

یک سال میشه که تو پیج های طما همه جور میگردم و کلی مطلب یاد گرفتم.بالاخره به یکی از حرفهایی که مراجعینتون سفارط کردن گوش کردم.اینکه اگر تصمیم گرفتم سلامت باسم باید به ان فکر کنم که اون ماده غذایی برام مهم تره یا سلامتی و تناسب اندامم اینجوری تصمیم گیری با خودمه. الان بعد از کمتر از ۱سال ۱۵ کیلو کم کردم.باز هم کم میکنم تاجایی که به سلامتیم آسیب نرسه و بعد هم حفظش میکنم تناسب اندامم رو و همچنان .پیش دکتر معروفی هم رفتم که داروهای هزال و یه سری دیگه برام تجویز کرد درسته اولش سریع کم کردم ولی انقدر حالم بد شد همه داروها رو جمع کردم و سعی کردم همون ماهی ۳الی۴ کیلو کم کنم.طبق حرفهای دکتر کرمانی تغذیه و ورزش انجام میدم.و یه میشنهاد به همگی شما دارم.با ورزش حس شادابی و لذت از زندگی خیلی زیاد میشه.نه ورزش فشرده که حالت شکنجه باشه.کافیه به سلامتیتون فکر کنید همین

سحر 1400/12/02

سلام من پرخور شدم جدیدا و شکمم بزرگ شده بنظرتون مصرف کنم؟ چه موقع باید این قرص ها رو خورد؟

کارشناس به اندام 1400/12/03

سلام سحر جان ما به هیچ عنوان این گونه قرص‌ها رو تایید و تجویز نمی‌کنیم چون هر کدوم عوارض خاص خودشون رو دارن بهترین راه استفاده از یه سبک تغذیه سالم و اصولی به همراه ورزش و پیاده روی هست اگر مایل به دریافت رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی هستی به این لینک مراجعه کن

Reza.s42 1400/11/08

سلام. یک کلام من ورزش هم میکنم از پیاده روی گرفته تا دو، باشگاه هم بخاطر کرونا تعطیلش کردم تا موقعش انشاله ..از این قرصا خوردم دوسه روز شد اسهال و دردسر و نفخ و دلپیچه ..همشو تا دستم رفت پرت دادم توهین هم به سازندش نمیکنم و کاری هم ندارم تجربه خودمه . خلاصه بگم رعایت کنید ورزش کنید هیچ قرصی هم نمیخوایید به روش اصولی و تغذیه مناسب و درست و طبیعی لاغر بشید.این تجربه خودم بود وگرنه هرکسی اختیارش باخودشه ..آقا تا الان خوردی چاق شدی حالا نخور لاغر بشی ولی روش اصولی و استاندارد. وسلام

کارشناس به اندام 1400/11/11

سلام دوست عزیز ممنون که تجربتون رو با ما به اشتراک گذاشتید

ارمین 1400/10/25

این قرص ها واقعا لاغر میکنند

کارشناس به اندام 1400/10/28

سلام دوست عزیز این قرص ها اگر به مدت محدودی باعث لاغری بشن ولی متاسفانه عوارض زیادی به همراه دارن قبل از این که دچار عوارض این جور قرص ها بشید بهتره منطقی فکر کنید و از یه رژیم اصولی استفاده کنید که مناسب با شرایط بدنی خودتون باشه برای دریافت رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی به این لینک مراجعه کنید

چاقعلی 1400/09/08

ببخشید پس میشه بگید کدام دارو را تایید میکنید مخالف سر سخت دارو هستید شما

کارشناس به اندام 1400/09/16

سلام دوست خوبم اگر ما میگیم تایید نمیکنیم بسیاری از افراد رو دیدیم که استفاده کردن و نتیجه منفی دیدن و دچار عوارضش شدن شعار ما بهبود سبک زندگی افراده

خانم رضایی 1400/08/24

سلام من دوروز ازاین قرص استفاده میکنم ببخشیدهمش اسهال دارم طبیعیه

کارشناس به اندام 1400/09/11

سلام دوست خوبم ما همیشه تاکید داریم که از این قرص‌ها استفاده نکنید چون عوارض خاص خودشون رو دارن به جای مصرف قرص‌ها از روش طبیعی و سالم استفاده کن

مریم گلی 1400/08/19

بسیارعالیه

سهیلا 1400/06/06

سلام من یک ماه استفاده میکنم لاغر که نشدم هیچ دو کیلو اضافه کردم استخدام زیاد شد لطفاً راهنمایی کنید

کارشناس به اندام 1400/06/22

سلام دوست عزیز این قرصها عوارض خودشون رو دارن و از طرف ما تایید و تجویز نمیشن