ثبت نام و دریافت رژیم غذایی راهنمای ثبت نام 32143-025

اپلیکیشن IOS به اندام رونمایی شد

اخبار، اخبار دکتر کرمانی

 

خبری خوب برای تمامی رژیم گیرندگان دکتر کرمانی در راه است. اگر تاکنون برای دسترسی به لیست غذایی تان مشکل داشته اید، حتما شنیدن این خبر برایتان رضایت بخش خواهد بود.

این اپلیکیشن با کمک تیم متخصصین ما فراهم شده است و در این زمینه می توانند به شما کمک کنند. با سهولت در هر جایی به لیست غذایی تان دسترسی داشته باشید. بنابراین، فقط کافی است اپلیکیشن IOS بِه اندام دکتر کرمانی را نصب نمایید. این اپلیکیشن پاسخگوی نیازهای افرادی است که می خواهند به راحتی به اندام ایده آل خود برسند.

 

این اپلیکیشن چه امکاناتی را در اختیار شما قرار می دهد؟

1. با ثبت نام در این اپلیکیشن می توانید لیست غذایی که بر حسب شرایط جسمانی BMI بدنتان تنظیم شده است، را دریافت کنید، که می تواند باعث کاهش یا افزایش وزن شما شود.

2. این امکان برای شما وجود دارد که می توانید هر روز ساعت 19 غذای روز بعد رژیم خود را انتخاب کنید. یعنی می توانید مقدار غذاهایی را که باید در وعده صبحانه، ناهار، شام و میان وعده دریافت کنید، را تعیین نمایید.

3. امکان مشاهده لیست افرادی که مانند شما عضو رژیم غذایی هستند و توانستند به وزن ایده آل برسند، برای شما فراهم شده است. در این لیست وزن اولیه، وزن فعلی، میزان کاهش وزن و مدت زمان حضور افراد، قابل مشاهده است. امیدواریم که به زودی نام شما جزء این لیست قرار بگیرد.

4. محاسبه شاخص توده بدن (BMI) و اشتراک گذاری آن: شاخص توده بدنی برای اندازه گیری میزان تناسب وزن، نسبت به قد شما است. این محاسبه نشانه وضعیت اندام شماست. یعنی وزنی که باید به آن برسید. در این بخش می توانید میزان اضافه وزن، کاهش وزن و یا مدت زمان حضور خود در برنامه غذایی را بدست بیاورید. حتی این امکان وجود دارد که برای دوستان و آشنایان را نیز محاسبه و به اشتراک بگذارید.

5. امکان مشاهده نمودار تغییر وزن شما طی دوره رژیم غذایی: با این اپلیکیش IOS می توانید هر روزه شاهد پیشرفت وموفقیت روزافزون خود باشید. این تغییرات روزانه نشانه ی پایبندی شما به برنامه غذایی تان است.

6. شما می توانید مقدار و نوع غذای خود را تعیین کنید و کالری آنها برای مصرف روزانه تان را دریافت نمایید. همچنین می توانید اپلیکیشن IOS رژیم غذایی به اندام دکترکرمانی را از طریق لینک زیر دریافت نمایید:

 


دانلود اپلیکیشن  IOS رژیم غذایی به اندام دکترکرمانی 

 

ویدئو راهنمای نصب این نرم افزار را ببینید:

 

 


ثبت نام رژیم اینترنتی دکتر کرمانی
    به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

زهرامرادی ۱۶ شهریور ۱۳۹۷
شکم بزرگ دارم