ثبت نام و دریافت رژیم غذایی راهنمای ثبت نام 32143-025

چه چیزی باعث انگیزه تان می شود؟

اخبار، اخبار تغذیه، کلیپ، کلیپ های انگیزشی، گالری

وقتی هزاران نفر دقیقا همان چیزی را که شما می خواهید، می خواهند چکار می کنید؟؟ شما تنها کسی نیستید که می خواهد مدیرعامل، رئیس جمهور یا قهرمان ورزشی باشد!
پس باید از آن ها پیشی بگیرید، آن ها را کنار بزنید، صبح ها زودتر بیدار شوید و به سمت هدفتان حرکت کنید…

از چیزی که دوستش ندارید فرار نکنید، بلکه به سمت چیزی بروید که می خواهید آن را به دست آورید.
از خودتان بپرسید در این مسیر چه چیزی باعث انگیزه گرفتنتان می شود و اگر می خواهید بفهمید چطور باید این انگیزه را به دست آورید، تماشای این ویدئوی زیبا و الهام بخش را از دست ندهید…

 

متن کامل ویدئو:

شما باید بخواهید خود را ارتقا دهید و اگر چنین حسی نداشته باشید پس همانجا که هستید گیر خواهید کرد و بسیاری از مردم گیر کردن را انتخاب کرده اند همه درگیرید، مهم نیست چه کار می کنید همه درگیرید، این می کشدتان.

پس من فکر می کنم باید عالی ترین بازی که می توانید را انجام دهید، در حالی که منتظرید چون کار بهتری هم برای انجام دادن دارید؟ واقعا؟ چرا بهترین کار ممکن که می توانید انجام دهید را نکنید؟

من همیشه می گفتم چرا من؟ چرا من؟ چرا من؟ و این صحبت تغییر کرد به چرا من نه؟ چرا من نه؟ من فکر می کنم هرچه بیشتر با گفتن چرا من نه با بدبختی روبرو شوید، با ذهنیتی کاملا متفاوت به چیزها روی بیاورید.

به جای اینکه شخصی باشید که فکر می کند قربانی است دوباره تبدیل شدن به شکارچی را شروع کنید و هرچه بیشتر در این ذهنیت شکارچی بمانید سود بیشتری خواهد داشت چیزی که هدف قرار دادید نشان دهنده این است که دنیا چگونه خود را به شما نشان داده و اگر دنیا خود را به صورت بسیار منفی نشان داده باشد چیزی که باید بپرسید این است که آیا چیز درستی را هدف گرفته اید؟

آیا قادر هستید روی چیزی تمرکز کنید که اجازه دهد از راه خود خارج شوید اگر هدفی ندارید که کمکتان کند از مسیر خود خارج شوید گیر خواهید کرد پس راه حل چیست؟ اما وقتی هدف می گیرید دنیا خود را حول آن هدف دوباره تنظیم می کند که بسیار عجیب است . از نظر فنی واقعیت دارد شما به دنبال مبارزه خواهید رفت شما به دنبالش خواهید رفت دیگر منتظر نمی مانید که مبارزه خود به سراغتان بیاید، به دنبالش خواهید رفت.

می خواهم چیزی را بدانید هرچقدر رویایتان بزرگتر باشد می خواهم از اعماق قلب درک کنید هرچقدر رویایتان بزرگتر باشد لازم است تلاش بیشتری برایش بگذارید و آنهایی که اعلام آمادگی کردن اما 70 درصد مایه گذاشتن هرگز میسر نخواهد شد.

ممکنه پدری داشته باشید که هر چیزی دلتان خواسته به شما داده اما تو مرا بی دست و پا نخواهی کرد به شما می گم رویای خود را تصور کنید چون می خواهم حسش کنید می خواهم بچشیدش می خواهم بدانید چقدر به آن نزدیکید می خواهم مانند وقتی آب و هوا تغییر می کند و می توانید حسش کنید می خواهم وقتی به هدف نزدیک می شوید حسش کنید اما مهمتر از همه می خواهم بدانید وقتی رویایتان را تصور می کنید افراد دیگری هم هستند که دقیقا همین رویا را تصور می کنند.

وقتی به خودتان می گویید زمانی که وقتش شد این چیزی است که می خواهم به دست بیاورم شما تنها کسی نیستید که می خواهید به دستش بیاورید و حالا این سوال را از شما می پرسم وقتی هزاران نفر دیگر دقیقا همان چیزی که شما می خواهید را می خواهند چه کار می کنید؟ وقتی تنها کسی نیستید که می خواهد کمپانی با درآمد یک میلیون دلار در سال داشته باشد چکار می کنید؟

شما تنها کسی نیستید که می خواهد رئیس جمهور باشد شما تنها کسی نیستید که می خواهد مدیر عامل باشد اگر تنها کسی نباشید که آنچه می خواهید را می خواهد اگر هزاران نفر دیگر همان چیزی که شما می خواهید را بخواهند باید از آنها پیشی بگیری باید آنها را کنار بزنی باید صبح زودتر بیدار شوی باید تا دیر وقت بیدار بمانی باید انجام دهی.

وقتی بیدار می شوید هیچ چیزی به سمتتان نخواهد آمد هیچکس چیزی به شما نخواهد داد آنها به کسی راه نخواهند داد من همچنان باید کار کنم به شما می گم اگر در زندگی شروع به فرار از یک کلاس کنید شروع به فرار از چیزی که دوست ندارید کنید در ادامه زندگی رهایتان نخواهد کرد اما اگر به دنبال مبارزه بروید اگر به سمت چالش بروید شانس بهتری برای پیروز شدن دارید.

باید از خودتان بپرسید چرایتان چیست چه چیزی باعث انگیزه تان می شود چه چیزی هلتان می دهد چه چیزی مشتاقتان می کند و اگر آن چیز درونی بود اگر لازم نبود کسی صدایتان کند اگر لازم نبود کسی برایتان طرح ریزی کند اگر لازم نبود کسی به شما پاداش دهد اگر لازم نبود کسی به شما چیزی بدهد اگر خودتان به خود انگیزه می دادید و خود را تنظیم می کردید می توانید داشته باشیدش می توانید تبدیل به آن شوید می توانید انجامش دهید.

برام مهم نیست چه کار می خواهید انجام دهید اما بروید آن بیرون به خاطر خدا چیزی از خود بسازید انسان صادقی باشید و کار کنید و به قله هر چیزی که هست و می خواهید به بالایش بروید برسید اگر به خودتان بگویید می توانید هر کاری بکنید و مهم نباشد چند دفعه ضربه می خورید مهم نباشد چند مرتبه شکست می خورید منظور اینه که حتی اگر ناراحت شدید و از آن دور شدید بلند می شوید و به سراغش می روید تا نهایتا به دستش بیاورید تفاوت بین افراد بزرگ و معمولی اینه که افراد معمولی دائم در حال چک کردن هستند افراد عادی درباره آینده خودشان فکر نمی کنند آنها توسط زمان حال بلعیده می شوند.


ثبت نام رژیم اینترنتی به اندام دکتر کرمانی
    به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*